Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Nema poente al ne bi bilo prvi put da samsung menja opcije između dve serije telefona.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ne znam dal je bilo
https://www.forbes.com/sites/gordon...fe-release-date-galaxy-s10-note10-update/amp/
fdcd2509641ce3a07e94aac907db1d31.jpg


Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Znači ništa od onog relativno lošeg senzora sa mi note 10 ? Dobro je , ima nade za ovaj telefon :)
Ako ništa onda makar od s12 kada ga zategnu i pređu na snap

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@zava1974 imam otisak prsta, kom ne mogu da pristupim dok ovim sliderom ne iskljucim accidental touch protection.
Na telefon se javljam bez otkljucavanja telefona, osim kada se aktivira ATP, kao sto vidis na slico, tako da isti savrseno radi.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ok, hvala ti najlepše, sad bar znam da kod nekog radi kako treba da me ne zezaju u servisu.Hvala!
 
@UniverseIce
This is the real Galaxy S11+ camera. On the left is the ultra-wide-angle, main camera, and periscope zoom lens. I don't know the exact distribution on the right. It is expected to include flash and ToF.


EL4LsgkUcAIt2BV.jpg

E sad ovo mozda nije pouzdano ali ovaj Ricciolo vec nedeljama pljuje po novom Samsung ISOCELL 108MP senzoru i Sony IMX686. A retko kad gresi.
You DON'T have idea about how many phones has been delayed - canned by some of your favourite companies.. Really,you DONT ! Cameraphones are not an easy task,so they decide to go CHEAP. EXCEPT 2-3 good ones,next year you have to DEAL with all 64 - 108 mp CRAP 1/2

IMX686 is NOT good ! not even better than the POOR 108 mp Isocell ! (At least paired with cheap chinese CRAP)
 
Sto on je probao s11 kameru pa pljuje?

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Verovatno, ili je probao ili je samo video semplove ali (nazalost) taj 'talijan ne gresi, prakticno sve je pogodio do sada. S tim sto ocigledno preteruje u pljuvanju, nema sanse da ce te kamere biti krs, mozda samo ispod (velikih) ocekivanja.
 
Gluposti,bice svakako bolji od ovih sto samsung vuce jos od s7, sad ne znam sta ljudi ocekuju neku revoluciju sto je nemoguce dokle god su telefoni tanki po 7-8mm nema nista od revolucije.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Pa logicno da mora biti bolja kamera od S7 i derivata a procitaj prvi citat, i on je naveo da je veliki broj modela odlozen upravo zbog komplikovane implementacije kamera hardvera i da vecina kompanija zbog toga bira malo slabija i jeftinija resenja.
 
Poslednja izmena:
Pa ne vidim neke mane kod xiaomi-a sa tim senzorom,cak vise na dx-mark ma koliko bio omalovazavan dobio je najvece ocene.A ne verujem da ce Samsung da se igra pa da izbaci nesta lose,cak sta vise ocekujem bolju kameru od ovoga sto je do sada ponudjeno na trzistu.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Samsung sa S11 serijom mora da napravi iskorak sa kamerama jer će posle peglati software-ski modul narednih 5 godina kao i obično uz blage novine. Od S7 modela je prošlo prilično vremena, pa se sada očekuje da budu ispred Apple-a pa i Google Pixel uređaja. Ostaje samo pitanje šta će to inicijalno da prezentuju u februaru a što će doneti sledeće generacije. Neće sigurno ispucati sve adute odmah, ali me zanima šta bi onda Note serija sa novim modulom kamere mogla da donese u odnosu na S11 seriju.
 
Pfff sto bi bilo lepo da ovo znaci da cemo imati kameru ispod ekrana, ali to ce da saceka dosta [emoji16]
Meni se samo ne svidja procesor, ali mozda to na kraju bude sasvim okej (nadam se). Da je u pitanju s12, on bi trebalo da ima veliko unapredjenje kod exy i ne bi se niko ni bunio, ovako j8g. Mada mi samo na forumu i kukamo o exy, niko drugi to i ne gleda [emoji23]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Bice tu primetno bolja kamera. Ipak je to promena hardvera, nije softversko peglanje

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Bice tu primetno bolja kamera. Ipak je to promena hardvera, nije softversko peglanje

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока

Džabe dobar hardware ako nema dobar software koji će da ga prati. Verujem da će sve upeglati za jedno 2-3 generacije, a da će ovaj S11 biti samo triger za sledeće modele.
 
Tu prednju kameru bolje da su stavili više u kut. Kad gledaš video u kutu bi manje smetala ili čak ne bi vidla ovisno o omjeru videa. Jednostavno manja smetnja nego centrirana. Al dobro šta je tu je. S11 će biti što je S10 trebao biti, prava zvijerka sa kamerama i 120Hz ekranom.
Ne znam hoću li moći oduprijeti se kupnji
 
Sve zavisi od cene i toga koliko će ga utegnuti. Ako se pokaže bez dečijih bolesti, onda je to pravi flagship kakav se očekuje da nasledi postojeće modele i donese nove stvari. Još ako budu imali neke nove feature-u unutar software-a, ihaj.
 
S11+ vs P40 opticki zoom: 5 vs 10, zasto nisu odmah stavili isto 10x?
 
Zato sto je to Samsung.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
S11+ vs P40 opticki zoom: 5 vs 10, zasto nisu odmah stavili isto 10x?

Mislim da ih baš briga, da su tokom početka razvoja S11 znali da će se sve ovo desiti sa Huawei-jem ostavili bi kameru od S7.

Nema šta da se poredi P40 sa S11 kada P40 verovatno, kao i Mate 30, neće biti nigde dostupan.
 
Poslednja izmena:
Nema šta da se poredi P40 sa S11 kada P40 verovatno, kao i Mate 30, neće biti nigde dostupan.

Biće dostupna P40 recenzija na benchu 40+ min. [emoji38]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Možda da se promeni naziv teme u s20 pošto će se tako zvati novi modeli :)
Samsung se odlučio da prati Kineze a ne apple

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koja glupost, zvuci kao neki model Hyundai-a. Nije ni cudo sto su obe kompanije iz Juzne Koreje.
 
Nova info je da će sva 3 modela imati 120hz displeje. ( Da li to znači da su svi modeli full HD umesto 2k ? )

Kako će se exynos izboriti sa time je pitanje svih pitanja :)

S20 linija sa snapom ide ka tome da u početku godine bude telefon godine :)



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno