Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Zato što je drugi slot shared i zato što će u ne tako dalekoj budućnosti biti operatera koji nemaju više fizičke kartice?
 
I zbog ljudi koji putuju pa im je lakše da kupe e-sim za inostranstvo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Koliko je to nedaleka budućnost to je stvarno upitno, sigurno ne za neke 3 godine a tad će ovo biti već mator model...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Koliko je to nedaleka budućnost to je stvarno upitno, sigurno ne za neke 3 godine a tad će ovo biti već mator model...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Odnosi se na manje MVNO operatere koji su često najbolji izbor za putnike, a kartice prodaju samo online. Biće brže nego što očekujemo. Da više modela ima e-sim podršku, ta promena bi se mnogo brže desila.
 
Pa što bi ako su svi native duos sa fizičkim karticama?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Zato jer treba da platim 1000+e za telefon, isto kao nemac, francuz, španac....
A da ne dobijem isto što i oni.
Pa makar nekom to ne znači, nije normalno miriti se sa stvarima da ostaneš uskraćen za nešto, a platio si isto kao svi drugi.
I molim da se ne poteže pitanje procesora kao kontra argument
 
Brale u pravu si. Mnogo su bezobrazni. Bukvalno dobijes A71 sa jacim procesorom.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Zato jer treba da platim 1000+e za telefon, isto kao nemac, francuz, španac....
A da ne dobijem isto što i oni.
Pa makar nekom to ne znači, nije normalno miriti se sa stvarima da ostaneš uskraćen za nešto, a platio si isto kao svi drugi.
I molim da se ne poteže pitanje procesora kao kontra argument
Gotovo sam siguran da za sve te države koje si naveo ide isti model kao i kod nas. [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Na postavljeno pitanje na Facebook Messenger da li uređaji iz serije S20 podržavaju e-sim, dobio sam odgovor:
Zdravo Gorane, Hvala na javljanju. Kompanija Samsung, na našem tržištu trenutno nema uređaj koji podržava e- sim.
Na pitanje da li je to softverske prirode? I da li u okolnim državama mogu da kupim telefon iz te serije koji podržava e-sim, dobio sam link sa korisničkom podrškom, koja ne radi nedeljom.
Tako da ih sutra kontaktiram
 
Ja sam zadnjih 4 dana izludeo sa plus modelom,odjednom poceo da se greje veoma jako na chromu i aplikacijama,ne igram igre normalno koriscenje telefona,sve zajedno sa seckanjem u istim programima,seckanjem u MM-u,dzaba ovih 120hz kad secka na obicnom skrolu u chromu,probao restart cak na kraju uradio i reset, radi smooth i onda opet krene isto,dev. mi ima non plus model njoj je to pocelo prosle nedelje mada njoj ne smeta meni vec itekako smeta,nemam pojma sta se desava,na sve to jos agresivnije je pocelo da brljavi rucno osvetljenje,ponase se kao da je auto na direktnom suncu,takodje sam na non plus modelu isprobavao na suncu ponasanje izgleda da rucno osvetljenje vise nije rucno verovatno su uskratili to za one koji ne planiraju 100 posto osvetljenje da spustaju veci period vremena zbog grejanja.izgubio sam zivce i prodao sam ga,zbogom exy za svagda.
 
Pametna odluka, ljeti ga ne bi mogao ni koristiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto se tice E-sim,pre reseta kad mob pita za konacno brisanje da se potvrdi ,ima napomena dole vezana za e-sim zurio sam sa resetom zbog prodaje al je bilo neko pitanje vezano za esim tako da kapiram da ga ima
 
Dobra odluka. Sto više ljudi krene tvojim putem to ćemo pre dobiti kvalitetan proizvod od Samsunga.

Sada lagani prelazak na oneplus 8 pro :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja sam zadnjih 4 dana izludeo sa plus modelom,odjednom poceo da se greje veoma jako na chromu i aplikacijama,ne igram igre normalno koriscenje telefona,sve zajedno sa seckanjem u istim programima,seckanjem u MM-u,dzaba ovih 120hz kad secka na obicnom skrolu u chromu,probao restart cak na kraju uradio i reset, radi smooth i onda opet krene isto,dev. mi ima non plus model njoj je to pocelo prosle nedelje mada njoj ne smeta meni vec itekako smeta,nemam pojma sta se desava,na sve to jos agresivnije je pocelo da brljavi rucno osvetljenje,ponase se kao da je auto na direktnom suncu,takodje sam na non plus modelu isprobavao na suncu ponasanje izgleda da rucno osvetljenje vise nije rucno verovatno su uskratili to za one koji ne planiraju 100 posto osvetljenje da spustaju veci period vremena zbog grejanja.izgubio sam zivce i prodao sam ga,zbogom exy za svagda.

Users report overheating and more autofocus issues with the Exynos Samsung Galaxy S20 Ultra

A one vesti, da Exynos/isocell verzije S20 bolje snimaju low-light fotografije od Snapdragon/sony, rekao bih da je u pitanju propust Samsunga i losa optimizacija za Qualcomm ISP.
 
Dobra odluka. Sto više ljudi krene tvojim putem to ćemo pre dobiti kvalitetan proizvod od Samsunga.

Sada lagani prelazak na oneplus 8 pro :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Dobra odluka je ne kupiti ih uopšte, a ne probati [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nemam vremena da cekam one plus 8 ko zna kad ce to doci na KP,nazalost sam uzeo 11promax osvetljenje pri direktnom suncu mi je prioritet broj jedan,a sto se tice fokusa na s20 plus modelu od martovskog azuriranja fokus je poprilicno popravljen nisam ima problema sa kamerom.
 
Sto nazalost, pa to je i dalje kompletniji uredjaj od mnogih 2020 Androida :) Dizajn je neka druga tema.
 
Ios je prbl,al ok i to je druga tema,mozda poprave to sve vremenom na 20 seriji al je neverovatno da isti problemi traju generacijama i generacijama na Samsungu.
 
Evo ja danas izasao na sunce malo da snimam dete kad on zatamni ekran sam od sebe jedva vidim bilo sta. A pojacan na max. Prvo mislio kamera baguje snima tamno,kad vidim i ikone posle. Restatujem minut bljesti I sam od sebe se smanji. S20 plus model, poludeo sam sa S9 nisam imao nikad ovakav problem

I na mom S20+ iz vipa ima opcija za esim e sada da li radi ne znam. Izasao je i update za april upravo pa cu da vidim da li je resen problem sa osvetljenjem, mislim danas prvi dan da je 25 stepeni i sunce, i obruka se telefon.
 
Poslednja izmena:
Danas sam malo čačkao s20+ I mogu reci da je strašan uređaj na prvu. Ekran brutalan, osjecaj u ruci takođe.
Odličan je posao napravio Samsung [emoji112]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
3 posta ranije ljudi kukaju i pljuju al dobro, ukusi se razlikuju [emoji56][emoji6]
Ako nije sveobuhvatno odličan, džaba mu ekran i ostalo!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
3 posta ranije ljudi kukaju i pljuju al dobro, ukusi se razlikuju [emoji56][emoji6]
Ako nije sveobuhvatno odličan, džaba mu ekran i ostalo!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Ma ukusi su različiti. [emoji4]
Ja trenutno koristim P30pro i meni je s20+ baš legao na prvu loptu.


Ultru nisam imao prilike da koristim

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ako ti se uzima samsung razmotri n10+ tvrdim idalje najbolja kupovina,probao sam s20 plus pored nota i mogu reci sem 120hz koji su fantasticni bolji mi je note uredjaj u globalu.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Saglasan :) + je izašao OneUI 2.1 za njega, skoro sve kao na S20 seriji sad ima.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako ti se uzima samsung razmotri n10+ tvrdim idalje najbolja kupovina,probao sam s20 plus pored nota i mogu reci sem 120hz koji su fantasticni bolji mi je note uredjaj u globalu.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Vjerovatno cu prije razmotriti n10+
Manja mi je doplata svakako.
Vidjecemo

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
3f41244075b1005a2e8764c9ffaed9a3.jpg

6bed467ce56e53e06ac36ff1a5926c16.jpg


Ako ovo nije e-sim onda ok. Ali proveri jos jednom sa Samsungom.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno