Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Kako nije realno kada se već sve dimenzije znaju ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Zar nije s11+ 6.9 ?


The Samsung Galaxy S11 is expected to have a 6.7” screen with, while the compact Galaxy S11e will pack a 6.4” display. We also expect to see Galaxy S11+ with a 6.9” diagonal, and the leaksters say all three will have 5G variants (it will be the standard in the Plus-sized phone).


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zar nije s11+ 6.9 ?


The Samsung Galaxy S11 is expected to have a 6.7” screen with, while the compact Galaxy S11e will pack a 6.4” display. We also expect to see Galaxy S11+ with a 6.9” diagonal, and the leaksters say all three will have 5G variants (it will be the standard in the Plus-sized phone).


Sent from my MI 8 using Tapatalk

Pa jeste, zato me je kolega zbunio kada je napisao da će S11 imati 6.9" :).
 
Mene zanima da li ce Exynos verzija imati novi 5g modem, a uz njega i novi 4g modem, da manje trosi bateriju od prethodnika.
 
Uzas.

@UniverseIce
I used to be the most determined fan of exynos, but it disappointed me. It was caused by the wrong decision of Samsung's leadership. I hope that exynos will rise again in 2021.With new GPU and ARM A78 CPU


This is the price Samsung should pay. Samsung has wasted 5 years on the CPU, and it lags far behind.


The camera area of the Galaxy S11 + is very large very large, and the camera is also very strong very strong.
EK_gCw5U8AIfB7J.jpg

@UniverseIce
As I guessed a month ago, Galaxy S11+ really uses 5000mAh battery, you can safely use 120Hz.


ELEF1QiUEAAYmZC.jpg

Sto je najgore, verovatno ce 120Hz i kilav Exynos neutralisati prednost 5000 mAh baterije u najvecem modelu (6.9'' samoled). Ali videcemo, mada ako Samsung fan/insajder ovako pljuje Exynos..
 
@hsv.stoned ja sam na greškama naučio; davao sam im u više navrata da se poprave no ovaj put ne hitrim; čekaću dva-tri meseca duže ako treba dok se ne pojavi po oglasima s11 (neka odgovarajuća izvedba) sa snapdragon za SK (duos)!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kako kod koga, ali bitno da se oko jednoga slažemo [emoji6][emoji106]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Mene zanima kada će da batale Exynos i konačno stave samo Snapdragon svuda. Note10 bi bio savršen telefon da nema to g*vno u sebi.
 
Stavice ga onda kada niko ne bude kupovao exy verziju, do tada slatka para u dzep.
 
Patent prava, tu je valjda neki problem...
 
18. februara predstavljanje. Sto se tice Exynosa, ne smeta mi ako je malo sporiji, ali mi smeta sto vise jede bateriju. Mozda ce na novom srediti to...
 
Pa ništa , i dalje uzimaju extraprofit od Evropljana :)


However, next year all regions except Europe will switch over to the Snapdragon. Yes, even Samsung’s home country of South Korea – while the market isn’t that large (~20 million shipments a year total), it’s a point of pride for Samsung. Or rather it was.


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To mi je i upalo za oko. Svi sem Evrope...
 
J8g, sta da se radi.. Bilo bi dobro da samsung ima kao apple internacionalnu garanciju i onda bi lakse uzeli snap verziju.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Bar ce se lakse moci nabaviti dual sim SD, na crno naravno. :d I onda ce Odin da radi za svaki veci update posto nece moci OTA kad je tel. na drugom kontinentu.
 
Pa da ali šta ćeš ako se nešto desi sa tim crnim? Nemaju oni defekata, ali opet ako mora na neki servis biće veća muka nego Exynos da uzmeš. Potez koji nije baš fer prema svima, ali neko je morao da nastrada :D.
 
Sacekam da prodje prva tura (potencijalne decije bolesti) i kupujem na rizik. :d
 
I ja cu da cekam da prodje prva tura, pa da uzmem, ali exy [emoji23]
S9, s10, n9 i n10 nisu imali nikakvih problema, opametili su se posle note 7 [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Bar ce se lakse moci nabaviti dual sim SD, na crno naravno. :d I onda ce Odin da radi za svaki veci update posto nece moci OTA kad je tel. na drugom kontinentu.
I dalje mi nije jasno zašto za ameriku itd ne prave duos u snap izvedbi već samo za sk!?! Oneplus npr i svi ostali se i tamo nude sa dve karte redovno!
Odin mi je manje bitan, evo i n10 na prvom fw sa kojim se pojavio [emoji56]
Pa da ali šta ćeš ako se nešto desi sa tim crnim? Nemaju oni defekata, ali opet ako mora na neki servis biće veća muka nego Exynos da uzmeš. Potez koji nije baš fer prema svima, ali neko je morao da nastrada :D.
Od preko 15 samsunga koliko sam promenio samo sam jedan nosio na servis; ako sam baksuz nek rikne pa ću ga prodam u delove ali exy više ni iz principa neću!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Tako i jeste, ova govn* ni u ludilu [emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ovo mozda ide u off.. Samo cu reci da je @Proday sve u pravu oko snap-a i exy.. Sta sam sve procitao oko exy i razlike u odnosu na druge proc, ovo je prodavanje magle, ista cena, a dobijas dosta manje.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Definitivno nas dosta uskracuju sa chipset-om,snap je bog i batina za exynos.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno