Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Pozdrav. Razmisljam se da kupim S20+ ako uspem da ga nadjem na KP sa garancijom,al se smorih kad citam vase komentare. Ja vec sest godina koristim S8+ i za sve vreme me fenomenalno sluzio,al je ekran razbijen skroz i moram da kupim nesto novo. Elem ne treba mi nista posebno bolje samo da ne bude gore i da ima slot za sd karticu,sto vidim da nije slucaj od S21 pa na dalje,zato i gledam S20. Dal je ok S20+ il da gledam nesto drugo?
 
Pozdrav. Razmisljam se da kupim S20+ ako uspem da ga nadjem na KP sa garancijom,al se smorih kad citam vase komentare. Ja vec sest godina koristim S8+ i za sve vreme me fenomenalno sluzio,al je ekran razbijen skroz i moram da kupim nesto novo. Elem ne treba mi nista posebno bolje samo da ne bude gore i da ima slot za sd karticu,sto vidim da nije slucaj od S21 pa na dalje,zato i gledam S20. Dal je ok S20+ il da gledam nesto drugo?
Posedujem exynos model, iskreno ne mogu reci da nisam zadovoljan, samo mu je baterija problem, izvlacim nekih 2-4h sota, 4g ispije bateriju, da ga ostavim idle na 4g mislim da bi za dan ipo ispraznio bateriju bez ikakvog koriscenja, drugde stvarno nemam problema. Pre njega sam posedovao redmi note 9 pro, gde sam izvlacio velike brojke sota od 10-11 sati, pa moze biti to da sam jednostavno navikao na redmi, navikao sam i na s20+, ali ako ti baterija ne smeta drugih problema nema, pregrevanje soc-a sam imao samo kada sam upalio pubg mobile na 90 fps-a, na 60 radi odlicno.
 
Posle kazu ovo samo iphone moze, ode na update.Screenshot_20230518_162446_Settings.jpg
 
Skoro sam kacio sa 2.500...bilo bi i preko 4000 da sam stigao do punjaca kad je trebalo...odavno to radi na one ui sve kako treba!
 
Vredi li sada dati 300e za nov S20+ 5G 12/128 sa SD865 SoC-om???
Naleteh na fon, neki lik prodaje i to je iz one serije Renew (repariranih) telefona koji su se jedno vreme prodavali kod nas koliko ti dusa iste. Imaju koliziju jer nose oznaku SM-G986U a na njima je upisan softver za U1 pa mora da se promeni CSC za U1 i preflesuje fon. . .
 
Neću ni ja. Predomislio sam se u međuvremenu :(
THX
 
Imam s20 ultra vec 2 godine, uzeo sam ga novog. Od tada ni jedan update za android nisam dobio. Jos je na android 11, snapdragon verzija je u pitanju. Telefon lepo radi, ali bih voleo da podmladim softver. Zna li neko kako? Hvala
 
Imam problem sa kamerom. Fokus je jako slab na 1.0. Kamera je bluury
Na internetu kazu da treba da se trese tel i ostale gluposti. Ima li ko iskustva?
Hvala
 
U trešenju telefona?
 
Naleteh na nekim člancima da s20 fe serija neće dobiti A14 6.0 a negde da hoće....šta raditi?Čekati ili....
Iskreno,žao mi je jer imam i s21 fe ali nisam ni blizu zadovoljan kao sa s20 fe.
Ima li neko info?
 
Naleteh na nekim člancima da s20 fe serija neće dobiti A14 6.0 a negde da hoće....šta raditi?Čekati ili....
Iskreno,žao mi je jer imam i s21 fe ali nisam ni blizu zadovoljan kao sa s20 fe.
Ima li neko info?
Drugar je dobio a14 na s20fe.
 
Стварно не знам где је то видео, кад серија 20 не добија А14, можда је помешао са S21FE.
 
Ljudi sestra mi dala svoj s20plus posto je presla na s23 , e sada gledam koliko je telefon ok i razmisljam da ga koristim za posao.
USb port zeza , gubi kontakt pri punjenju ona ga koristila 3 god i to ga punila iskljucivo preko kabla.
Ako je neko radio zamenu usb porta neka kaze iskustva svoja.

Zanima me i kako sto tacnije da istestiram kapacitet baterije , kapiram da je na nekih 80% u najboljem slucaju posle 3 god ako ne i manje.
 
Ne očekuj ništa spec od Exynos verzije. Verovatno je loša baterija, e sada zavisi koliko ga mnogo koristiš, možda će i moći da ti služi.
A mislim da nije problem i skupo zameniti usb port.
 
Pozdrav. S20 ultra ili s21 plus nakon s20fe? Na s20fe mi jedino smeta svetina ekrana na suncu. Koji gura bolje sa baterijom?
 
Pozdrav. S20 ultra ili s21 plus nakon s20fe? Na s20fe mi jedino smeta svetina ekrana na suncu. Koji gura bolje sa baterijom?
S21+, S20U је катастрофа са батеријом.
 
Nazad
Vrh Dno