Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Znaci mogu sutra da odem da kupim novi telefon. Prizeljkivao sam da ce biti 108ca. To mi je bio jedini adut za kupovinu i zbog toga sam odustao od s10

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
https://youtu.be/ORu9awCgGXY

Sakitech pokazuje sva tri modela. Specifikacije, cena... kako on kaze 108mp ce imati samo ultra model.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
4900 mAh za Ultra model, kao da ne mogu da stave 5000 ili više, kako se ljudi sprdaju ovo već postaje malo i bezobrazno. Totalno razočaranje, samo da Note 20 ili kako ga budu zvali ne oskrnave, a nadam se da neće, mada biće to jedan prepakovan S Ultra model sa olovkom verovatno.
 
^ slazem se 100%, mnogo su postali svi realno proizvodjaci alavi. Svaki model na kasikicu daju ali sto je neko spomenuo u par postova nazad niko nas ne tera da uzimamo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I to je istina ali kako smo technofreak-ovi naravno da težimo ka boljem od prethodnog :). Unapređeni modul kamere od 12MP za dva modela, a ako hoćete da se izujete za 108MP, e to je druga cena.

P.S
Čestitam ti za prinovu :).
 
^ hvala[emoji3], po videu od sakitech cena ultra ce biti kao od N10+ sto znaci N20 ili kako se bude zvao sigurno ce biti 1200€ a mozda i malo vise.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Vidim ja da ostajem definitivno na svom S9+ modelu dok ne izađe lepo novi Note i taman puna kapa ;).
 
Kupio bi 20ultra zbog kamere, ali gde cu bre sa telefonom od skoro 7 inca, to je preko 17.5cm. Tu su ga bas preterali. S7e mi ponekad viri iz dzepa, 2 puta ispao, jer nisam mogao da zakopcam dzep

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Ja generalno volim velike telefone i bas sam navikao na njih, pa mi velicina nece biti problem. Samo da Exynos bude za barem 20% bolji nego sada, mada je i to malo za tolike pare.
 
Lepse ce da izgleda na kraju kako god. Za velicinu tel tek mogu nesto reci kad ih budem probao, posto sam mislio da ce mi n10+ biti prevelik, a ispalo je da je sasvim okej.
Rupa na displeju bice jos manja, sto znaci da ce prednja kamera biti za no comment [emoji23]
Ima li potrebe za macro kamerom, sta mislite?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Naravno da ima...
Da mogu da reklamiraju da imaju 6-7 kamera a ne 3-4 :)
Sto se tice smanjenje rupa to pozdravljam, kad već moraju biti prisutne neka budu što manje. Rupa na S10e je kriminalno velika pogotovo za tu veličinu ekrana
 
Jel su to oni + model malo suzi anđele ili mi se čini na fotkama? Kao da je malo kompaktniji po pitanju širine?
 
Mozda je malo uzi jer se spominjao odnos ekrana 20:9.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
To mi se dopada u najavi, samo da ne bude kao daljinac :). Ne mogu nigde da nađem konkretno neke testove za 990.
 
Po sakitechu 8gb sva tri, vidicemo za otprilike mesec dana zvanicno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Što je opet nebitno :) 8 , 10 ili 12gb.. šta god stave biće više nego dovoljno.

Najbitnija info ubedljivo je vezana za tržišta na kojima će se prodavati snap verzija.
To ali i taj šatro novi 12mp senzor kamere , znajući Samsung to će verovatno ponovo biti samo marketing.

Jedina šteta što će se opet 2 nedelje pred predstavljanje sve znati ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ispade da ukoliko hoćeš novotariju, od sada samo ideš na Ultra modele, kojih će verovatno biti i u narednim verzijama.
 
^ naravno, ko ima S10+ eventualno N10+ ide na ultra model.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sto se mene licno tice, bilo bi mi sasvim dovoljno da svi modeli za sva trzista dolaze sa istim cipsetovima, bio to Exynos ili Zmaj totalno nebitno, jer ovo sa podelama vise nema smisla. Ne ulazim vise u raspravu koji je i koliko bolji, iako je evidentno da razlika postoji i da ti telefoni jednostavno nisu isti. Ali to tesko da ce se ikada promeniti. U neko dogledno vreme svakako ne.
 
Samsung je najavio arm core ali mozda od 2021, ne verujem da ce ove godine doci. Takodje i update stizu u razlicitim vremenskim periodima zavisno od zemlje. Kod apple mi je odlicno da svi imaju isti telefon osim punjaca i update dolazi svima u isto vreme nezavisno koji deo sveta.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G:

⁃ 6.9” 120Hz 3K OLED (3200x1440)
⁃ SD Card slot. Support for up to 1TB
⁃ 128GB/256GB/512GB
⁃ 12GB and 16GB RAM option
⁃ 108MP main, 48MP 10x optical, 100x hybrid zoom, 12MP ultra wide
⁃ 5000 mAh battery with 45W fast charge. 0 to 100% in 74 min

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Pa oni bi za ovaj spec komotno mogli i dve hiljadarke da traže. Ne bi me čudilo da košta 1500-1600e.
Znači da će novi Note 20 Plus/Ultra mega giga da ide na 2000+e.
Smešno i žalosno u isto vreme. Ali dok se ljudi pale samo neka cepaju. :)
 
Ajde 12gb rama ali cemu 16gb. Bas ga preterase, cena ce tom 5G biti jedno 1500€.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
3200x1440p je produzeni 1440p, nije nikako "3K".

Od sadrzaja ne moze pustiti nista kvalitetnije od 1440p (narodski receno 2K), dakle moze se zvati 2K++ :D
 
Pa oni bi za ovaj spec komotno mogli i dve hiljadarke da traže. Ne bi me čudilo da košta 1500-1600e.
Znači da će novi Note 20 Plus/Ultra mega giga da ide na 2000+e.
Smešno i žalosno u isto vreme. Ali dok se ljudi pale samo neka cepaju. :)
+1

Brutalne spec ako se ispostave kao tacne. Nesto mi govori da ce tesko toliku bateriju smestiti u kuciste, ali hajde da vidimo.

Ajde 12gb rama ali cemu 16gb. Bas ga preterase, cena ce tom 5G biti jedno 1500€.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Cemu i 12GB? [emoji4]
Cisto napucavanje spec, nista drugo.
Ne vidim nikakav problem ni na mobovima koji furaju 6 i 8. O 12 i 16 ne bih trosio reci.
 
^ slazem se sa tobom, ali ona prica da opravdaju ludost od cena.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno