Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

E *mjau**mjau**mjau*. Pa nije pratila zakrivljeni deo ekrana pa sam mislio da trebam da skinem :(
 
I ja mislim da nisi trebao skinuti tu foliju. Kako nije pratila zakrivljenost ekrana, jel u pitanju fabrička folija? Fabrička prati zakrivljenost ekrana
 
Da nije bila jos jedna mada sumnjam, pogledaj lepo ekran kod kamere, primetices ako ima tanka folija. Sto se zastitnog stakla tice, mozes staviti neko ali imaj na umu da ce ti otisak prsta raditi mnogo slabije

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Mob sam uzeo preko MTS tako da verujem da je fabrička folija. Nije pratila zakrivljenost ekrana tj nije išla preko edge ekrana nego samo do njega, zato sam i mislio da je to privremena zaštita do dolaska aparata do korisnika.
Bila je prilično lepo nalegala, i kad sam je skinuo video sam da to nije običan najlon već tvrdi deblji najlon/plastika. Ništa onda ću samo uzeti originalnu masku. Ko kupi S20 uskoro preko MTS neka javi iskustva da li se skida ili ne zbog drugih, moje je gotovo svakako.
 
Ja sam skinuo posle par dana. Ne trpim nista preko ekrana, dovoljno je biti normalan i nece se ogrebati nikada. FP bolje radi bez nje, takodje.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Jedno pitanje, izvinjavam se ako je već bilo.. Da li S20 + kupljen u Vipu ima eSim?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Kolko sam ja razumeo svi imaju esim.
 
Auto, bixby scene optimizer iskljucen, ovo nije filter, ovo je cisto iz telefona. Kako je moguce da ovako lose uradi sliku?
8169c0a31dbf3bbf04e867d8ef67f49a.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Slika ke malo mutna zbog rezolucije ali se vidi koliko slika izgorela.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Evo u vecoj res. Koze nema, ima samo 3 nijanse boje, kao cetkicom da je crtana slika. Voda je okej.

I sto me uzasno nervira, je kad mi izbaci "shot might be blurry". Hebote, ako je tu na plazi na ovolikom suncu blurry, gde nece da bude blurry, da kazem deci da stoje mirno ko vojska u vodi? Upozoravas me da je fotka mutna a slike pregorele kompletno.
7e3bd1dad9d6d479df08b3cbceb33323.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To ti problem kod svih telefona ne samo kod s20.
 
Hajde nadji taj problem na iPhone Xs, 11, 11 Pro...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nesto nije ok sa kamerom, nije samo izgorela, skin tone je uzasan, boje cudne, nema sanse da ovaj tel pravi ovako lose fotke. Ovako ni s5 ne bi napravio. Daj jos neku sliku pa da vidimo.
 
Klinac beo, kao da je nacrtan. Kao da je neki filter odvrnut na max a sve je iskljuceno. Pogledaj liniju ruke sa vodom, kao da ima crna crta oko ruke, kao kad das detetu bojanku da boji.
8c570f6447bc5b8f567b0f4debc50188.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To ti problem kod svih telefona ne samo kod s20.
Zaboravili smo bili note9 u apartmanu da uporedim, ali gledao sam fotke od prosle godine, ubijaju kako su dobre u istim uslovima. Da ne pominjem da kad pogledam note5 fotke od pre par godina sa nativnim 16:9 senzorom, krenem za glavu da se hvatam gde sam pare bacao...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
To nesto nije uredu sa telefonom,ja sam probao kameru i s20 plus i s20 ultra nema greske ubijaju,ili si nesto ukljucio neki filter nesto...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
S20+ i Note9, jedan pored drugog. Slika sa S20+ za klasu gora i to se vidi cak i ovde na TT. Obe kamere sam clear data pre slike da budem siguran, sve pogaseno, samo na auto.
ebc1591b28260942d6a5631f553e6ae9.jpg
8eb1f7ff7cdc31c61b5462ddc933e881.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nešto tu ozbiljno nije u redu druže...mislim da i A50 bolje slike od ovog pravi! [emoji849]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nešto ne štima, koristio sam i note 9 i s20+ i kamera je dosta bolja na s20..

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Uradi wipe aplikacije. Nemoguce je..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Pa radio čovek, napisao gore gde su slike

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kako ovo reklamirati? Ima li sanse da prihvate ili ce da bude, pravi slike i to je to?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Jel si probao da skines neku drugu app za kameru? Promod na default app?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Pro mod je malo bolji, druga app me ne interesuje. Medjutim, nesto sa slikama definitivno nije u redu. Problem ce biti kako to da dokazem.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Gledaj ovako, Apple fan sam, iskreno. Do prosle nedelje sam imao S20 Plus, imam iskreno samo reci hvale za kameru. Izgleda da nesto do tvog telefona nije kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
TEP3A, nema šta, najbolje odnesi u servis, objasni šta i kako, pa vidi šta će ti reći.

Moj S20+ pravi odlične fotke, baš su sutra ako budem išao na Savu da probam u vodi, kao i ti ;)
 
Pro mod je malo bolji, druga app me ne interesuje. Medjutim, nesto sa slikama definitivno nije u redu. Problem ce biti kako to da dokazem.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Valjda u servisu imaju isti takav model, dovoljno će biti da uporede kamere tvog i potpuno novog/ispravnog modela.
 
Vracam se 21.7 u Srbiju, pa ako neko ovde od drugara ima S20+ mozemo na jednu kafu da uporedimo sa ovom mojom sakatom kamerom, barem da znam sta da napisem u reklamaciji. Da li moram da nosim u Vip ili mogu direktno u ProMobi?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Direktno u ProMobi...uštediš vreme (nekad i živce).

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Dostavi im slike slikane telefonim mimo svoje galerije jer oni ucitavaju nov software svaki put kad se servisira... zato to lepo par tih najsakatijih slika prebaci negde i dostavio kao dokument uz tu reklamaciju koju budes napravio. Nema sta da poredis jer se vidi iz aviona da ne valja.
 
Nazad
Vrh Dno