Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Ja više ne znam šta je s ovim telefonom (S20+). Maksimum koji izvlačim ne prelazi 3.45. Čak i danas posle novog ažuriranja.

Hajde da sam radio nešto mnogo, nego napravio sam 5 snimaka od 45 sekundi do minut i po, malo fotkao, ostalo je bilo sve nešto bzvz, društvena mreža (instagram), malo dopisivanje, wetransfer i na kraju 3.37 SOT, odnosno skinut u 7.30 sa punjenja, a na 17% bio u 17h.

Utisak mi je da je to baš slabo.

Na 60Hz sam i 4g + 2g.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Tebi je to baš loše. Kako drugi izvlače mnogo više ipak mislim da je to ili zbog neke aplikacije koja u pozadini ubija bateriju ili ti je jednostavno zapao faličan model.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Druže moj, da znaš da sam se baš iznervirao, prodao S20+ i kupio N10+ snap, dual sim, sve u roku od 3 sata, sutra-prekosutra stiže. :smoke:
 
Druže moj, da znaš da sam se baš iznervirao, prodao S20+ i kupio N10+ snap, dual sim, sve u roku od 3 sata, sutra-prekosutra stiže. :smoke:
Sad bi ti okačio screen od pre par dana [emoji23][emoji23][emoji56] ...aj izdrži sa istim dok se ne vratim pa da trgujemo [emoji6][emoji106]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja sam mislio da ce juce da ode, ali na svu srecu niko ga nije ni rezervisao...

Ukoliko ne odletim na nešto drugo. :D Sada gledam oglase kao *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* i ne znam šta da uzmem. Mislim da sam u ozbiljnom problemu, jer imam GW, Buds, TV, sve Samsung. Nikada nisam bio takav.

Moram malo da šaram
 
Ne znam o cemu pricas.. :d Kad odlucim da ga se resim, tebi se prvom javljam :)
Striktno na onaj deo gde pričaš kako češ izdržati do s30 sa istim [emoji23][emoji23][emoji39]

I čestitam na kupovini, pametan izbor! Da si uzeo manji N, još bolje bi bilo...al ajd, nadam se da ćeš šastaviti sa ovim n10+ bar tamo do kraja avgusta tj dok prođe malo leto (al obzirom da nema šta bolje trenutno, verovatno i hoćeš) [emoji56][emoji2772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Striktno na onaj deo gde pričaš kako češ izdržati do s30 sa istim [emoji23][emoji23][emoji39]

I čestitam na kupovini, pametan izbor! Da si uzeo manji N, još bolje bi bilo...al ajd, nadam se da ćeš šastaviti sa ovim n10+ bar tamo do kraja avgusta tj dok prođe malo leto (al obzirom da nema šta bolje trenutno, verovatno i hoćeš) [emoji56][emoji2772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Hahaha izdrzacu, ali sa notarom :)
Hvala, hvala, inace ovo mi je treci note 10+(doduse prethodna dva su exy), ako povratnistvo ne govori o kvalitetu, onda ne znam...

Elem, posto smo na S20 temi..S20+ mi se zagrevao pri kucanju poruka, znaci wifi, smanjeno na 3g, 60hz, full hd, 40℅ osvetljenje, ocisceno od smeca. Reset sam odradio, obrisao kes i opet isto. Asphalt 9 cas radi dobro, cas secko ko ludo, sa ili bez aplikacija za optimizaciju igre..
 
Ja sam isto tri note-a koristio. Dva exy i jedan SD, ali sam taj SD iz HK na kraju morao brzo da prodam.

Bio sam i pre 10 dana na iPhone 11 pro, ali ne mogu Apple nikako. Dosadan mi je mnogo i nekako manje funkcionaln (pogotovo kada sam u Samsungovom okruženju).

Nije loš, ali nije za mene.

@Proday Je l bi aminovao kupovinu običnog N10 exy?



Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
@sarulja91 pa ja ga nosim, ali generalno sam obećao sebi da više ni jedan samsung sa exy neću kupiti! Ako većinu vremena provodiš na wifi i sa jednom sim samo napred, u suprotnom čekaj nešto drugo ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Čitajući ove postove, imam utisak da nemam S20+, već neku aždaju od telefona iz budućnosti :)
Jasno je svima da je bolja opcija Snapdragon, ali da telefon mora da se puni 3x dnevno, da se ne znam koliko greje dok se kucaju poruke, da koče igrice?!?!
S20+ ima bateriju od 4500mA, Ultra 5000.
Kome to nije dovoljno, ja ne znam...
Ni jedan telefon ne može da izdrži dva dana, ali uvek mi izdrži ceo dan bez obzira šta da mu radim.
E, sad pošto se ugrejao dok ovo pišem, odoh da ispržim jaja njemu, da se ne baci ta energija :)))
 
evo pišem sa snap s20 :)
prodao exy i uzeo iz kine G9810 najbolja kupovina, ne greje se, baterija traje do kraja dana i tek se puni pred spavanje :) ima 5g i 12gb naspram 8gb exy to je bonus.

jedina mana je taster drugačiji je od exy sto se koristi u svim regionima, da li neko koristi gboard?
 
Čitajući ove postove, imam utisak da nemam S20+, već neku aždaju od telefona iz budućnosti :)
Jasno je svima da je bolja opcija Snapdragon, ali da telefon mora da se puni 3x dnevno, da se ne znam koliko greje dok se kucaju poruke, da koče igrice?!?!
S20+ ima bateriju od 4500mA, Ultra 5000.
Kome to nije dovoljno, ja ne znam...
Ni jedan telefon ne može da izdrži dva dana, ali uvek mi izdrži ceo dan bez obzira šta da mu radim.
E, sad pošto se ugrejao dok ovo pišem, odoh da ispržim jaja njemu, da se ne baci ta energija :)))

Bukvalno ni meni nije jasno šta ljudi pričaju, kao da su to totalno drugačiji telefoni u pitanju. Koristim S20+ exy već nekih mesec i po dana, i fasciniran sam telefonom. Grejanje je misaona imenica u mom slučaju, jedino kad sam primetio je pri punjenju i to simbolično, ali šta je drugo očekivati kad 4500mA digne do 100% za malo jače od sat vremena. Tokom korišćenja hladan kao led.

Igrice, surfovanje, multimedija, nikad ništa nije secnulo, a trudio sam se da zaludim telefon i nije mi uspevalo.
 
Kupio sam jutros aplikaciju za merenje temperature, jer sam pročitao da ima problema sa Antutu - ne daje tačne rezultate. Powerful monitor se zove.
U stanju mirovanja sobna je temperatura, pri igranju igrica ne prelazi 40.
3 minuta snimanja u 8K, temperatura je došla do 42.
 
Gsam battery monitor ti je najbolji za pracenje temperature.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa temperatura baterije ti je najbitnija,ako pri jakom koriscenju ne prelazi 40stepeni to je odlicno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Na reddit temi za s20 kazu da se nakon poslednjeg update baterija bas poboljšala, je l moze neko da potvrdi, 9h sota mi je bas sumnjivo?
74cf15e44c5f01ffd0fbaf4886f65552.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Rezultat je dobar posto je bio na wifi. Problem kod Exynosa je najvise zbog 4g, pogotovo ko ima 2 kartice, onda srce bateriju nenormalno. Ja sam na S9+ (3500mAh) uspevao da doguram 8.5 sati sot, dok sa dual 4g napolju je bila katastrofa ni pola od toga.
 
danas celi dan 4g i 4 sata sot sa 22% baterije još.

igro igrice, sve upaljeno, lokacija,etc prezadovoljan :)sanp je to ipak a na standby je kralj :)

samo ta tastatura me *mjau**mjau**mjau**mjau* jeli gboard iko koristi?
 
danas celi dan 4g i 4 sata sot sa 22% baterije još.

igro igrice, sve upaljeno, lokacija,etc prezadovoljan :)sanp je to ipak a na standby je kralj :)

samo ta tastatura me *mjau**mjau**mjau**mjau* jeli gboard iko koristi?
Ja sam inače koristio default samsungovu, ali kako sam uzeo SD, prešao sam na gboard. Izgleda da se samsung taststura razlikuje spram regiona telefona, kad npr. prebacim na brojeve, budu kao T9.

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Na reddit temi za s20 kazu da se nakon poslednjeg update baterija bas poboljšala, je l moze neko da potvrdi, 9h sota mi je bas sumnjivo?
74cf15e44c5f01ffd0fbaf4886f65552.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Nisam primetio razliku, meni se čini da je isto kao i pre.


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Ja isto nisam primetio razliku, koristio sam ga dva dana od novog apdejta, najgore je sto baterija nije bila konzistentna, pa makar i u losem smislu.

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
danas celi dan 4g i 4 sata sot sa 22% baterije još.

igro igrice, sve upaljeno, lokacija,etc prezadovoljan :)sanp je to ipak a na standby je kralj :)

samo ta tastatura me *mjau**mjau**mjau**mjau* jeli gboard iko koristi?
Ja koristim gboard na svim samsung telefonima već godinama unazad, šta te zanima?

@sarulja91 što si morao da prodaš brzo snap?...nedostatak garancije, zarada, ne razumem?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
@Proday Bio mi potreban novac u tom trenutku jer je iskrslo nešto bitnije.

No, lepa vest je da sam uzeo sada ponovo N10+, ali još ne stižem da ga raspakujem od posla. [emoji1]

Što se tiče baterije na S20+, užasna je! Tvrdim posle mnogo iskustava sa raznim Samsung telefonima, dakle ne poredim sa iPhone 11 pro max i Huawei telefonima.

Jučerašnji dan ravno 3 SOT, 25 minuta razgovara. Nije to dobra baterija. Od 8.20 do 22h. Ostalo je na kraju 10%.

Na sve to, ugasio sam sinhronizaciju svega u 10h, jer sam prvi put zapravo imao takvu mogućnost.



Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno