Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Bolje nemoj namestati.
 
Hah,da znas.I ovaj upday trazim kako da ugasim.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Evo bio sam danas u Promenadi u Novom Sadu. Ni u Telenoru ni u VIP-u ne postoji esim opcija na S20, S20+ niti S20 ultra. Svima je poslednja verzija androida iz aprila.

Ako prevrtiš temu ovde, pisao sam i kačio ss sa Samsungom, gde su mi oni rekli da nema e-sim, a ima...
Kačili su ovde i ss kako izgleda opcija u telefonu.
 
Ukljucio na viberu da brise fotografije i ostalo sto mi salju.Jel moguce da mi izbrisao sve slike iz galerije i mogu li da ih vratim?Nema ih nigde.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Evo bio sam danas u Promenadi u Novom Sadu. Ni u Telenoru ni u VIP-u ne postoji esim opcija na S20, S20+ niti S20 ultra. Svima je poslednja verzija androida iz aprila.
S20 iz mts.
3fc6526cafdc81b2458d87b2c1c5632f.jpg


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
S20+ iz Telenora (doduše sa Mts karticama[emoji56])
0c4f84d6e2060a4a202075d86f5b487a.jpg
 
I vip ima eSim.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ljudi jel otvorena tema za note 20 ja je nigde ne nalazim.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I kod telenora ima opcija za esim.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Hvala na ss esim opcije. Znam da se nalazi u SIM card manager-u medjutim dva puta sam proverio uredjaje u VIP-u, Telenoru i Tehnomaniji i od cele S20 serije jedino S20 Ultra iz Tehnomanije je imao esim opciju, na ostalima se nalazi samo SIM 1 i SIM 2.

E sad možda ima neka fora za demo mode...
 
Interesuje me ovo pregrevanje što se žale ovde neki, koliko sam prelistao strane unazad svega se 2 lika žali, šta je sa drugima? Jel do njihovih primeraka ili drugima ne smeta? I ako je telefon pod garancijom kakve veze ima ako je topliji? Možda zavisi i od verzije softvera?

Dajte mi neki članak na internetu ako postoji gde je pisano o tom problemu.
 
Poslednja izmena:
Ma batali,kakvo pregrejavanje.Zamalo da ne uzmem fon zbog citanja.Nit se pregrejava,nit je baterija toliki krs kao sto je pisano.Doduse,ubio sam 4g jer kod mene kad je na 4g vecinom nisam dostupan,krs od signala.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Ruski rulet, pljusneš tolike pare i moliš se da neće da se greje. :D

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ja sam skoro testirao jedan s20+ i znacajno grejanje sam video samo na snjimanju u 8k. Doduse nisam karticu stavljao u telefon mozda bi 3/4g jos dodatno doprinelo ali ono sto sam na njemu osetio je daleko ispod grejanja s10/9/8 serija.
 
Velika je i razlika između subjektivnog osećaja grejanja telefona u ruci, i objektivnog grejanja procesora.
Može se nekom činiti da je telefon zagrejan dok igra igricu, ali temperatura ne prelazi 42, 43c.
Topao telefon, odnosno "vruć" u ruci, u tom slučaju označava i dobru distribuciju toplote, od procesora ka "vani".
To je, faktički, način hlađenja procesora.
 
Upravo to, dosta zavisi i od materijala kućišta uređaja a i od unutrašnjeg dizajna. Ako nema throttle-ovanja i drugih problema sa performansama i trajanjem baterije, onda se ne treba opterećivati (mislim generalno, ne samo na S20 seriju).
 
Poslednja izmena:
Da li je neko od vas imao prilike da testira razlike S20 i S20+ po pitanju dodatne TOF kamere? Ja sam gledao neke testove na yt ali su razlike gotovo neprimetne, interesuje me ima li iskustva korisnika ovde?

Moj problem je oduvek bio što ne podnosim prevelike telefone i S20 mi idealno paše, ali me brine nedostatak TOF kamere.
 
Ma samo ti pazari mali s20...taj tof mi je najveći gimmick ever

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Kad gledas na yt testove ili na nekim sajtovima razliku pravi ultra, a s20 i plus model su isti, s tim da ultra brljavi sa fokusom.
Probaj nadji snap ako ti ne treba garancija.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Da li S20 Ultra i dalje ima problem sa autofokusom ili je to sredjeno apdejtovima
 
Nazad
Vrh Dno