Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Da li je iko natrčao negde na podatak jel whitestone dome kompatibilan sa spigen rugged (znam da ranije nije bio samo sa tom maskom).

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Stigao (isključivo) novembarski sec. i na snap verziju. Nedam se da je sledeći A11 i ui3

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Stigao (isključivo) novembarski sec. i na snap verziju. Nedam se da je sledeći A11 i ui3

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
Тек догодине, објавио сам у теми за N20U има листа кад за који модел излази апдејт на GSM arena избацили..

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Pa piše decembar za s20!?!

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
У праву си, ја сам мислио од јануара крећу тек, за S серију је децембар, значи пре деда мраза ће[emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ima li kakvih promena na android 11 nisam pratio?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Za USA je krenulo isporucivanje One UI 3.0 stabilna verzija, znaci jos malo kod nas ;)
 
Akk se ne varam na S10 seriji telefona android 10 sa One UI 2.5 je stigao negde u prvoj nedelji decembra 2019. godine. Verujem da će Androdi 11 i OneUI 3.0 stići kroz par dana.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Poslednja izmena:
Opa, evo prizvašmo ga [emoji847][emoji56]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
E sada prelazim na DBT i taman 11-ca u paketu :d
 
Samo da potvrdim, prelazak na DBT je promena csc-a iz Odina? Nekada sam se stalno igrao sa rootovanjem i flesovanjem preko Odina ali nisam odavno pa sam ispao iz forme :) Nervira me sto sam na vip-u jos na Oktobru, verovatno ce i 11 da se ceka dugo.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Jeste li se pokajali sto ste kupili ovu seriju, konkretno S20 plus? Koristim Xs Max i vise-manje zadovoljan sam ali zbog tog ekrana po kojem je samsung uvijek poznat bio probao bih ga. Cca 200e doplate za nov S20 plus u Bosni, isplati li se?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ispada da tvoj xs max vredi 400e? Nov s20+ je 600e, mozda malo manje da doplatis

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ne znam kako je ubosni ali na oglasima bi ovde prosao jeftinije, doduse i u toj tvojoj kombinaciji nemas zezanje sa prodajom vec odmah dobijas nov telefon, sta znam, ako ti se ne zeza i ne znaci ti 50e nista, probaj. Jedino sto ces verovatno da se napatis sa baterijom posle xs max. Primetne razlike neke u radu ne verujem da ima.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Prije ovog sam imao obicni xs i skoro godinu dana se druzim sa njima (xs i xs max). Sad imam nekih parica pa bih promijenio najvise da uzmem noviji model jer ne znam kasnije da li bih mogao.
Imam i ponudu pd 230e doplate za Ultru ali koristenu kod drugog lika mada me velicina odbija.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Samo da potvrdim, prelazak na DBT je promena csc-a iz Odina? Nekada sam se stalno igrao sa rootovanjem i flesovanjem preko Odina ali nisam odavno pa sam ispao iz forme :) Nervira me sto sam na vip-u jos na Oktobru, verovatno ce i 11 da se ceka dugo.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
To što se nabaci csc dbt kroz odin ili bilo koji drugi dbt, ne menja service provider SW. Što će reći da je veliki znak pitanja da li će nadalje dolaziti OTA ažuriranje.

Možda ja grešim nešto godinama već, ali negde tamo na S7E su promenili samo flešovanje.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Hvala na savetu, onda cu da ga cekam, pa ako a11 ne popravi ovo sto meni smeta, ide na dobos, odavno me neki samsung flegsip nije ovako razocarao.
 
Terza nisam ispratio, šta ti tačno ne odgovara na s20?

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Uh, pisao sam na par mesta, ne bi da zapocnem flame na forumu, ljudi su izgleda ovde uzasno neobjektivni po pitanju svojih telefona.... Oces u PM da ti napisem?
 
Naravno, piši baš me zanima.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
@Proday, imas PM.
 
Uh, pisao sam na par mesta, ne bi da zapocnem flame na forumu, ljudi su izgleda ovde uzasno neobjektivni po pitanju svojih telefona.... Oces u PM da ti napisem?
Slobodno pisi nije flejm,bolje da znamo mane,za prednosti svi znamo sa reklama a ono sto ne valja bolje ovako da saznamo
 
+1 Slazem se
 
Pisao je već čovek ranije o problemu sa kamerom koji ima + tipične exynos boljke

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Evo i ja da se pozalim. Moj telefon je za TPA region, ubacio DBT ali sve mi ostalo isto na TPA, tako da ko zna kada cu da dobijem nekakva azuriranja. Tako da vise odin ne pomaze sto se tice promene regiona :(
 
Nazad
Vrh Dno