Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Meni AOD najveci potrosac na s20+ ako ne koristim telefon puno. Ne znam zasto mora toliko da trosi kad oled pali samo potrebne pixele za AOD.
 
Jel uspelo nekome da ugasi notifikacije za offline finding telefona?

Realno ne zelim to da ukljucim, a ubijaju svakih sat vremena sa podsecanjem.

Meni poznatim nacinima ne moze da se prikolje:

bc2b6917a16d3911895839670283a262.jpg


Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Pitanje broj dva.

Uzeh malo da se igram sa AOD inspirisan prepiskama iznad, sta vi obicno drzite prikazano u okviru toga na ekranu?

Dobrodosle su preporuke aplikacija za modovanje toga, ovo fabricko se mahom svodi na sat i datum kako vidim.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Sat, datum, kalendar sa stavkama za taj dan.
U sustini, ipak se svede da na aod pogledam samo radi sata a za sve ostalo imam widgete.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
AOD će potrošiti oko 20% baterije na dan.
Tako sa je to po meni ogromna potrošnja.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Da. Ja sam zbog toga i pogasio AOD tako da se sada pojavi samo kad dodirnem ekran.
20% na vec slabu bateriju (tj. veliku potrosnju) je mnogo.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Pa racunaj 1 do 2% na sat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A led košta, 0,001 dolar i to im je teško da stave.
 
Samsung po default-u odvrne osvetljenost na jakom suncu, bez obzira sto mi je ugaseno adaptivno osvetljenje?

I jos jedno pitanje, da li igde u centru BG ima da se uzme usb-c na 3.5mm adapter a da radi na Samsungu?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Samsung po default-u odvrne osvetljenost na jakom suncu, bez obzira sto mi je ugaseno adaptivno osvetljenje?

I jos jedno pitanje, da li igde u centru BG ima da se uzme usb-c na 3.5mm adapter a da radi na Samsungu?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Ako nadjes negde molim te javi

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Imate li predlog za brend za neku hidrogel foliju za s20+? Da nema one crne okvire i da radi otisak prsta kako treba? Može I za zadnju stranu, najbolje ako imate link.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Samsung po default-u odvrne osvetljenost na jakom suncu, bez obzira sto mi je ugaseno adaptivno osvetljenje?

I jos jedno pitanje, da li igde u centru BG ima da se uzme usb-c na 3.5mm adapter a da radi na Samsungu?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Narucite sa aloja ,prosledicu link kasnije,ja kod nas uzimao 3,4 kom nijedan nije radio i narucim da alika gde je pisalo da radi i nisu lagali,nesto oko 2 ,3 dolara kosta
€ 1,01 5%OFF | USB Type C to 3.5mm Headphone Jack Aux Audio Cable Adapter for Xiaomi Mi 10 9 Oneplus 8 Samsung Note 20 S20 Tipo C USB Adapter
https://a.aliexpress.com/_mtH2a5x
Uzimate ovaj sto pise usb c full support ,meno radi normalno na n20u i na s10 plus radio normalno
 
Poslednja izmena:
Kupio sam danas neki za 900 din, radi ali je kopija Samsunga. Cuje se šum u pozadini kad svira ili se gleda video tako da idem da vratim. Na pakovanju pise Samsung i sve je kao original dok ne otvoris pakovanje i vidis da je fejk.
Ima u Gi*****nu original, oko 1500 din, taj šum bi me izludeo da ga cujem svaki put kad palim zvuk.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Jel neko nasao negde da radi adapter sa USB C na 3.5mm ali da ima i dodatni kabel tako da u isto vreme moze da se da puni fon?
Nesto kao na slici.
85634340e4e0f7510e0bffa6f6282f7c.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Staviš telefon na bežićni punjač u najgorem slučaju dok koristiš Taj dongle i eto rešenja [emoji56]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Treba mi u auto. Solucija je da kupim bezicni punjac kao deo drzaca za telefon ali bi ovaj kabel pretpostavljam bio jeftiniji a i nikada nisam nesto bio lud za tim bezicnim punjacima.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
U tom slučaju bt reciever...doneo sam drugarici iz usa, eno je prezadovoljna.


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk
 
Vec im bt fabricki u kolima. Ooooodlicno radi ne zelim da ga menjam. Al na zalost radi samo za razgovore. Muziku retko slusam sa fona pa mi je ovo na kabel ipak skroz dovoljno ali bih voleo ako ima da nabavim nesto sto moze u isto vreme da puni.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
To ti je stari standard bt, vozila starija od 2010, otprilike, mogu samo da podrze razgovore, ne i muziku.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
VIP, izasao Januarski update sa jos jednom ispravkom za kameru.
 
Hvala, evo osvežih, stigao i na MTS :)
 
Na godišnjem pa malo više pritiskam telefon ovih dana...i onda kad mi kažu one day heavy usage, ma važi!
e11eed221cbc3e4f9c6d56d8cf39b361.jpg
2347655dad30f18c5888b56b5628a852.jpg


94a10c299b57727362874cde6b03b995.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa vidi,6ipo sota...Ja sam i p30pro ispraznio do 17h popodne i niko mi nije verovao[emoji1787]

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Dan i 17h, 7h sota, nije lose. Ali 60Hz, power saving on i lagano koriscenje.
0b7068ce09727b73f8a04d6617fd8e6a.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno