Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Ima jos dostabdo njega,al najvise se ocekuje od kamere,ja se nadam da ce biti taj 108 sto je u xiaomi alpha.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Nece,definitivno u s11 ide noviji,cak mislim da ce biti ispred svih da malo "zaljulja" huavej previse su se zaigrali.:)

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Ja se iskreno nadam da ce biti barem 90hz display...svakako oni proizvode display za OnePlus telefone koji su 90hz..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Bice kamera top tu nema price i ekran ako bude 90hz sto bi trebalo po nekoj logici.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Evo odma mogu da kažem da ako ne bude bar 90hz iz principa neću kupiti ni jedan od s serije!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Sto se tice 5G...meni ne treba, posto svakako dok dodje do nas 5G, potrajace [emoji1787]
Mozda neka macro kamera nebi bila losa...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pitanje je da li ce nova flagship serija uopste imati oznaku ''S11'', ocekujem promenu i potpuno nove flagship oznake.

Kamere ce sigurno biti znacajno unapredjene, tu nema sumnje, ocekujem bolje kamere od M30 Pro i standardno bolji kamkorder u svim rezimima rada.
https://petapixel.com/2019/09/26/samsung-galaxy-s11-will-boast-108mp-main-camera-and-5x-zoom-report/


Super Amoled 90Hz, mislim da je i to realno, ne verujem da ce odmah ugraditi 120Hz panele.

Sledece vece unapredjenje bi mogao da bude Exynos za koji postoje sanse da ce konacno biti u rangu SD konkurencije ali to je najmanje realno za sada.

@UniverseIce
This seems to have come true. Samsung cut the entire Austin CPU team and will adopt the ARM CPU architecture in the future. This is good news.
There is a new point of view. Instead of giving up the design of the CPU, Samsung has disbanded the “Mongoose” design team and formed a new team to develop a new and efficient CPU architecture.

I naravno, baterije moraju biti optimalnog kapaciteta za takve uredjaje.

Note ''11'' ce biti sve ovo samo u vecem pakovanju, sa s-pen i mozda sa 4k samoledom.
 
Poslednja izmena:
Ebeš karakter koji nije fleksibilan :)
 
Pitanje je da li ce nova flagship serija uopste imati oznaku ''S11'', ocekujem promenu i potpuno nove flagship oznake.

Kamere ce sigurno biti znacajno unapredjene, tu nema sumnje, ocekujem bolje kamere od M30 Pro i standardno bolji kamkorder u svim rezimima rada.
https://petapixel.com/2019/09/26/samsung-galaxy-s11-will-boast-108mp-main-camera-and-5x-zoom-report/


Super Amoled 90Hz, mislim da je i to realno, ne verujem da ce odmah ugraditi 120Hz panele.

Sledece vece unapredjenje bi mogao da bude Exynos za koji postoje sanse da ce konacno biti u rangu SD konkurencije ali to je najmanje realno za sada.

@UniverseIce


I naravno, Note ''11'' ce biti sve ovo samo u vecem pakovanju, sa s-pen i mozda sa 4k samoledom.


Pitanje je da li će Note kao linija više postojati. Možda nas iznenade i već u februaru predstave to ujedinjenje S i Note serije.
 
Zasto nebi postojala?Sta bi predstavili onda na jesen a i bilo bi glupo da svoju najjacu seriju telefona ukinu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa plan im je neko vreme da ih ujedine. Glasine su odavno krenule da će Note serija biti integrisana i da Note serije u jednom trenutku više neće biti. Ne kažem da će to biti odmah početkom godine, ali sledeća godina je možda jedina godina gde će Note serija biti to što jeste, a 2021. očekujem S+Note seriju u jednom uređaju.
 
Sumnjam da će to ikada da se desi i to iz mnogostrukih razloga (mislim na to da spoje n i s seriju)

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Pa komotno mogu da naprave S+ model sa S pen i da ukinu Note liniju. Jedino što im se to i ne isplati baš. Možda ako telefon počnu da predstavljaju u maju-junu, da ne bude cela treći kvartal prazan što se tiče novog modela.
Ono što novi S mora da ima jesu nove kamere, 90Hz ekran, stereo zvučnici i da porade na prijemu signala kod Exynos-a (što je jedva realno). Logično da 3.5mm neće biti, samo je pitanje da li će ubaciti i IR.
 
Naravno da im se ne isplati. Takođe kad pređu na 90hz svaki mAh će im biti bitan zbog autonomije, a ubacivanjem olovke svesno gube 200-300mah što ume poprilično da znači. Gomili ljudi i ne treba olovka itd.

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Pa s'obzirom da su vodeći po pitanju ekrana, a kako uvode i nove kamere u S seriju, najbolja opcija bi bila 144Hz ekran, da dodatno zakuvaju i preskoče 90Hz. Manje više, baterije će možda povećati za 100-200 mAh, ili će ostati iste, ne verujem da će ići na 4500 i to šta korisnici realno žele.
 
Sta ce im/nama 144Hz?! Pa nece baterija trajati ni 3 sata, 90Hz je sasvim dovoljno. 144 Hz nece jos na telefone, nema ni potrebe osim na Razer (120Hz) ili Rog telefonima.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta ce im/nama 144Hz?! Pa nece baterija trajati ni 3 sata, 90Hz je sasvim dovoljno. 144 Hz nece jos na telefone, nema ni potrebe osim na Razer (120Hz) ili Rog telefonima.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Nama mozda i ne treba ali Samsungu treba jer su primarni proizvodjac amoled ekrana i trebaju samim tim da guraju novije i bolje. Baterija se da ispeglati ako hoce, nema govora da app ne mogu da se prilgode refresh rate-u. Pitanje je samo da li nesto zele ili ne. Po meni licno, pun pogodak bi bio 144 :).
 
Za sta ce ti 144hz? Za skrolanje po meniju? Ili igras competitive gaming na mobu, iako sumnjam :D?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Za sta ce ti 144hz? Za skrolanje po meniju? Ili igras competitive gaming na mobu, iako sumnjam :D?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Za uzivanje :). Da znam da je tu i da ga ima na uredjaju.
 
Hoce li ovako izgledati, ima kamere na kraju da idu od ivice do ivice ledja[emoji3]
fc88d5ee65ea694d26390a8f957ca894.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ slazem se sa tobom, mada po meni je lepsi sistem kao na N10+ mada mi je i ovaj lep. Ukusi su razliciti.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ jeste najlepsi na trzistu N10+ i to ubedljivo. Kad sam ga video uzivo osecaj u ruci i ekrana je fenomenalan.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Valjda će sledeće godine da odustanu od exynosa ? Mada ipak mislim da nismo mi te sreće .. :/

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Skoro pa sigurno da nece! Steta sto ne mozemo da trazimo SD za nase trziste, previse smo mali :(
 
Nazad
Vrh Dno