Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Ma veliko mi je to,i p30pro prodao odmah zbog velicine a bogami i tezine.Ova dva koliko vidim jos veca.S20 samo zbog velicine,ili s10.
 
Ja sam imao S20 Ultra , prodao sam ga samo zbog baš lošeg trajanja baterije na 120hz , imao je i sitne bagove (fokus kamere) , a to o grejanju tipa da se usija 'ko u rerni je netačno ili bar u najmanju ruku vrlo subjektivno .

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Meni je factory reset najbolji pokazatelj koliko se koji tel muci sa zagrevanjem. Samsung ne mozes da izdrzis da drzis u ruci ni kad je na 50% uradjenog reseta.

Ovo sam i ja odavno primetio na Samsung telefonima. Nije baš da ga ne možeš držati u ruci, ali da se dosta greje...greje se. Na drugim telefonima to nisam dosad primetio.
Evo, juče uzeh po drugi put P30 Pro, i prilikom vraćanja na fabrička podešavanja nije bio vruć.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Prodace se on kao polovan.
Nego covjek da 800-900€ za go*no od telefona.
Ili neka gleda S20 sa SD chipom, ako ga je moguce nabaviti.
 
Po svi iskustvima na forumu izgleda da su best buy i dalje Note 10+ i S10 Lite . Za te pare trenutno nema bolje od Samsunga .

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Po svi iskustvima na forumu izgleda da su best buy i dalje Note 10+ i S10 Lite . Za te pare trenutno nema bolje od Samsunga .

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Mene ako pitas n10+ je najbolja kupovina generalno jos ko moze sd naci milina.Note 20 ultra ce biti dobar al ne vredan velika razlike u ceni u odnosu na n10+ kao i svi flagship modeli iz 2020.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Marinko@ ja iskreno ne mogu da drzim u ruci na toj toploti "bez maske" mozda s nekom debelom maskom da ali onda ima procesor da radi na 800mhz od znojenja. Evo juce slikam sa xr i note 9 gledam kako koji radi, posle 4-5 slika i note 9 je vec topao. Danas evo slikam sa s20+ i xr isto igre radi i s20+ je hladan jos se igram s njim dok je na punjacu...videcu posle kad krenem neki 4k dal ce se prziti.
 
Uzeo s20,naplasili ste me sa tim pregrejavanjem.Evo maltretiram ga vec dva sata dok skockam sve i ne kapiram zasto pisete da se fon toliko greje.Ono,jeste topliji al u granicama normale,toliko je vruc bio i p30pro kad sam ga koristio.Ekran,wauuu posle s10e i p30pro.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Ja sam bas rekao nisam mogao da tvrdim za s20 i s20 plus,al za s20 ultra sam rekao da nema veze s mozgom ono sto pisu pregreva se i slicno jer telefon se greje sasvim normalno i to pri tezem korizcenju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Uzeo s20,naplasili ste me sa tim pregrejavanjem.Evo maltretiram ga vec dva sata dok skockam sve i ne kapiram zasto pisete da se fon toliko greje.Ono,jeste topliji al u granicama normale,toliko je vruc bio i p30pro kad sam ga koristio.Ekran,wauuu posle s10e i p30pro.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
Kada se kupuje Samsung telefon ovaj forum se ne čita [emoji846]. Svaki put kada sam kupovao telefone dolazio sam ovde na forum i prava je retkost da neko hvali telefon, koja god S serija je bila u pitanju. Od umerenog nezadovoljsta pa do histerije, pljuvanja pa čak i vređanja. Jedino što mogu zaključiti da mi je drago što nisam poslušao kritike , što sam ga svaki put kupio i bio prezadovoljan. Takođe želim reći da ja nikada nisam zapazio ni jednu manu ili slabu stranu telefona na koju su mi ovde ukazivali.
 
Poslednja izmena:
Blago tebi, neka te i ubuduće svaki služi i donese radost i sreću [emoji106]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Procitao sam zadnjih 5 strana i sve je pljuvanje zbog baterije i grejanja telefona. nije mi jasno zasto ljudi, ne prodate telefone i kupite nesto sto nije samsung? Ja bi ga vec davno utopio, ili bi ga upoznao sa betonom. Sigurno ste citali da je telefon los, a kupili ste ga. Priznajem i ja sam ga hteo kupiti, ali jos pre nego sto se pojavio kod nas, sam odustao od kupovine, gledajuci testove i citajuci ovu temu.
 
@Suboticanin ne znam koliko si ispratio ali popriličan broj korisnika je prodao s20(+) iz revolta i razočarenja

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Iz dosade i pomodarstva prodali telefon??? Pa valjda se zbog pomodarstva kupuje a ne prodaje
Ovo postaje gore nego apple forum
 
Gledam danas s10 lite,s10 i s20...Razum vuce ka s10l a ludilo na drugu stranu...Samo da je malo manji,ne bih razmisljao uopste.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Da, posebno ovi što su sa istog prešli na s10 lite [emoji6]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

nije nužno da od specifičnosti načina korišćenja (kao što je tvoj slučaj) jeftiniji telefon ti bolje vrši posao.
i to je sasvim ok.

ovde ste toliko smorili sa exy/sd pričom i takvu paniku napravili da ljudi ne znaju da li je ovo najbolji ili najgori android na svetu.
nema sredine.
čak ste i mene ufrčili da nešto sa mojim s10 nije u redu pa pomišljam da ga menjam.
na svu sreću pa ipak imam gram mozga da zaključim kako taj telefon radi isto što i svaki prethodni i još pritom izgleda kao punokrvni flegšip.
znači zadovoljan.

većina ljudi iz dosade i bezposlice kuka kako na 10 sati aptajma nema 6 sati sota.
i onda iz pomodarstva menja na drugi flegšip. ali ne shvataju da nije problem u telefonima...
 
Na ovaj forum verovatno ne dolaze prosečni korisnici kojih je 99% već strastveni ljubitelji telefona koji svu pažnju posvete stvarima koje su oni doživeli kao manu a čitalac dobije utisak da je telefon faličan i da ne valja ništa što nema veze sa istinom. Evo ja ne doživeh to famozno pregrevanje telefona i pored svih vrućina ovih dana i intenzivnog korišćenja. O trajanju baterije, kako se brzo prazni, kratko traje i kojekakve gluposti neću ni da komentarišem, baterija je odlična!
 
Posle par dana korišćenja, evo mojih utisaka za S20 plus:
Prvo da napomenem da sam čekao Mi10 pro, ali kad sam video specifikacije i cenu, odustao sam.
Mislim da je ovo trenutno druga najbolja kupovina, ozbirom na sve okolnosti.
Moj prvi izbor bio bi OnePlus 8pro, ali nisam hteo da čekam i nisam siguran za podršku ovde kod nas.
Od Ultre sam odustao jer je prevelik, pretežak i ona tepsija od kamere mi je jako smetala, S20 mi je bio premali u poređenju sa +, mada ne bih pogrešio ni običnu 20icu da sam uzeo.
Prvo što me oduševilo je ekran. Standardna priča kod Samsunga, i mislio sam odavno da ne može bolje, ali ovo sa 120 herca je ludilo!
Drugo, e-sim. Moram da koristim dve kartice, Vip sam prebacio na e-sim, kupio sd od 128gb, i sad ne moram da brinem za prostor.
Samsung interfejs je, po meni, sad već standardno najbolje rešenje.
E, sad baterija!
Konačno telefon sa krštenom baterijom i autonomijom. Bez problema izgura ceo dan teškog korišćenja!
To nisam mogao sa S10, a da ne pričam o S9, kome je baterija kriminal.
Od mana bih naveo otisak prsta. Očekivao sam unapređenje u odnosu na S10, ali čini mi se da je ostao isti.
Ipak mi je najbolje rešenje bilo na S9, gde ga samo podignem i pogledam, i otključa se u sekundi. Isto tako, i face recognition mi nije baš po meri, ali možda nisam još dobro setovao.
Telefon je izrazito brz, fluidan.
Kamera mi nije prva stavka, da jeste uzeo bih Ultru, ali ovo pravi daleko bolje fotografije od svega što sam do sada koristio.
Proximity sensor blinka na ekranu tokom poziva, pa sam pomislio da je crkao piksel, ali na sreću pročitao sam ovde šta je u pitanju :)
Sve u svemu, odličan telefon!

Da li si od početka imao esim opciju na S20+ ili ti se pojavila posle update? Bio sam i u VIP-u i u Telenoru i testirao i nema esim opcije u SIM manageru. Pitao sam ove što rade i kažu da Samsung još uvek nije to uključio za Srbiju.

E sad u Tehnomaniji sam probao s20, S20+ i S20 Ultra i ovaj poslednji je imao esim opciju.
 
Koji type C na 3.5mm koristite? Imam Huaweiev i OnePlusov i ni jedan ne radi, izbacuje poruku usb device not recognized. Hvala
 
@Filip512

Moras kupiti Samsung-ov. Ja sam isto imao Huawei i neki no name i nisu radili.

Mislim da je problem u cinjenici da Samsung postaje gori od Apple-a. Nema interni DAC, vec se on nalazi u samom adapteru, te ne moze bilo koji...
 
Koji type C na 3.5mm koristite? Imam Huaweiev i OnePlusov i ni jedan ne radi, izbacuje poruku usb device not recognized. Hvala
RSD 92.03 17%OFF | USB Type C to 3.5mm Headphone Jack Aux Audio Cable Adapter for Xiaomi Mi 10 9 Oneplus 8 Samsung Note 20 S20 Tipo C USB Adapter
https://a.aliexpress.com/_dX5Kds4
Meni isto nije na n10 plus hteo ni op ni huawei ali ovaj radi savrseno
 
Neznam kako da namestim da ovde budu nase vesti.Moze neka pomoc?
4af493bdbbcab8992b9accfbde04a28a.jpg


Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Ima,naravno.Pitam kako da namestim da vesti budu domace,tipa blic,mondo,kurir....

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno