Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Jel moguće da je senzor ultrawide kamere 1/1.26"?
Ili je neka greška u specifikacijama?
 
Po ovome sto se pise, nema greske. I Gsmarena je napisala isti podatak.
 
Samo ne znam gde cu stati senzor od skoro jednog inča još pored 4 senzora... To je senzor kao što je imala nokia N808 kao ji je bas ogroman za jedan mobilni telefon
 
Greska je na GSM Areni, ne moze senzor biti toliko veci od imx586, a da ima 0.7 mikrona pixel i 44MP ukupno.
Inace, mozda uz 5g srede i 4g modem, da nam ne ode i do 10% baterije preko noci, gde je losiji signal.
 
Dimenzije su im veoma zanimljive ,ranije nisam obraćao pažnju na njih.
Napokon mali flagship koji je prava bomba :) 68mm širina

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sva tri telefona bice top ako budu ovakve specifikacije. Cim se nigde ne pise npr qhd 120hz, nece ni biti 120hz u najjacoj rezoluciji, vec samo u fhd kao sto se i prica.
Jedini minus ce biti ako ne bude moglo da se otkljuca 120hz u qhd rez.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Koj će im q 64mpx telephoto? Je l to neko uopšte i koristi? Jedino ako nije zbog onog Huawei voajer zuma.
Što se dimenzija tiče meni je običan S10 idealan. Samo da vidim rupu u ekranu i novi Exynos na delu.
 
Nije me mrzelo da nacrtam na karton dimenzije od s20 ultra. Nekad smo se zezali da su telefoni velicine cigle, sad su stvarno te velicine

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Da li se pominje negde eSIM?

Ja sam rešio da će sledeći telefon da ga ima, ne čeka mi se sledeći Note.


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li se pominje negde eSIM?

Ja sam rešio da će sledeći telefon da ga ima, ne čeka mi se sledeći Note.


Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Danas baa citao o tome..koja slucajnost :D
Galaxy fold ima, i svi novi iph, mogli bi i ovi...sve ono sto sam nasao na netu o tome(ne znm kolko tacno) je prilicno zanimljivo...nazalost samo sestra ima iph i to 7 pa nemam gde da probam..
 
Ultra veca od Note-a. Da bar ima zmaja... A Plus inferiornije kamere...
 
Navodno cene za EU. 4g modeli su oko 100e jeftiniji.

4a36331effec5d5220a660b2e5161f53.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Cene su ok, medjutim, pitanje je veliko sta ce ti telefoni u praksi , a ne na papiru, ponuditi u odnosu na s10plus , odnosno s10, fingerprint je i dalje ostao isti , izgled veoma slican. Cini mi se da nece biti neke velike razlike na kraju u praksi, niti razloga preci sa s10 osim osvezavanja. Ja sam mislio da predjem , ali nakon sto sam cuo da ce fp reader biti isti , a ne noviji tip , verovatno ostajem na s10plus sd.
 
Razlike ce biti primetne u radu sigurno, dosta se oseti razlika izmedju S10+ i N10+, posebno ce biti razlike izmedju S10+ i S20 ultra. Veci ekran sa 120hz, vise rama, brzi procesor, kamere po papiru dosta bolje ali vidicemo u praksi.. e sada da ce doplata sa dva navedena modela biti velika hoce ali posto bolest ne bira dace nas vecina te pare.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ultra
Here's the most accurate Samsung Galaxy S20 Ultra render
EOrHqCPWkAAS8sa
 
Mene više zanima na šta će da liči običan S20.
Ipak Apple sa sve onim ringlama pozadi ima najbolji kockasti dizajn kamera.
 
Sve je to super sta ce imati ali sa ovakvim cenama pocinju da preteruju. Apple je krenuo za njim samsung sada ce i svi ostali.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Eno ih vec najavljuju preorder i slusalice "besplatno", zato i ne pustaju Android 10 na S9-ke, navali narode... :d
 
^ standardno od samsunga za poklon koliko ce da kosta, sto se tice A10 za S9 i plus samsung mozda igra na kartu imas ga taman 2god pa da uzmes novu generaciju[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Za snimanje 8k koristiće 64 megapixel kameru

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
^ iskreno cemu 8k video? Ko danas ima 8k televizore kad od 42" kosta 400k din. To je dodatak koji se placa a retko ko ce ga koristiti kao i 5g.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Snimanje u 4k je vec ohoho a evo meni i dalje podesavanja na 1080p 60fps...imam 3 tva od 58" sva u 4k i odlicno se vidi ovaj 1080p iako je tv 4k...tako da cisto da stoji brojka verv :D nek srede snimak kad malo padne mrak,a snimanje u 8k glupost
 
Za 10-20 god kad budes gledao stare snjimke 8k bice ti ok, a fhd ce biti uzas, 4k vrvt neki stari prosek. Sto se tice videa samo neka napreduju, brzo se razvija tehnologija, a kad otvoris neke stare snjimke i gledas mnogo znaci da su i dalje gledivi. Nekad secam se snjimak sa kasete nam je bio super, a sad ne prepoznajes likove kad gledas... Nije bilo tako davno.
 
Nazad
Vrh Dno