»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 28 od ukupno 28

Tema: vredi li 80e plus razlike mi9t u odnosu na mi a3

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2014
        Poruka
        12
        Da li si razmišljao o mi 9 Lite. Ima ono što ti fali na A3, a verovatno će i cena dole?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        82
        Ma problem je što klinka krenula u školu i dao bi moj telefon njoj a ja da kupim. Tako da ne mogu da čekam da mogu znam šta bih. Ovako sam odlučio umesto da joj kupim telefon od 100e procenim moj na 100e polovan koji je bolji nego taj novi. A sebi kupim telefon od 200e. Al kad sam video da je mi9t samo 85e skuplji upao mi u oku. Iskreno al iskreno... volim andorid one više od "čudnog" miuia koji mi ni na note 7 nije lepo lego. Kad pogledam kamere iste. staklemi oba. Iskačuća kamera samo minus na mi9t. baterija tu negde ja svaki dan kad legnem stavim tel na punjač tako da mi bat ne znači ništa. Fullhd? ili hd? totalno mi nebitno. Najveća stvar koja mi smetala još pre 2 god je skener pozadi koji mi je neprirodan i užasan sad rešavaju oba od napred. Da je metalan ceo ko mi1 a3 bi bio moj. Slušalice me ne zanimaju kao ni IR ( koji koristim samo u čekaonicama u domu zdravlja nekad ili ispred prodavnica tv opreme ) ...

Zašto ali zašto nisu stavili metal kućište pozadi i amoled full hd napred sa otiskom u ekranu i sd7xxx neki procesor u A3 i ja nebi sad ovde kuckao ni sekundu !!! Nosio bi ga dok ne umre pa bar 4 godine sigurno...

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.718
        Kako ti je rezolucija totalno nebitna a pitas se zasto nisu makar FHD stavili?
        Iz tvojih postova se zakljucuje da tebi nije opravdana razlika u ceni. I u tome ne vidim nikakav problem. Slobodno onda pazari A3 i uzivaj.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        82
        Citat Citiram korisnika: Joxy Pogledaj poruku
        ...
        Iz tvojih postova se zakljucuje da tebi nije opravdana razlika u ceni. I u tome ne vidim nikakav problem. Slobodno onda pazari A3 i uzivaj.
        Upravo to ali teško sam sebe da ubedim u to nekako potajno me vuče ta MI serija odavno već 3 godine al nekako uvek izaberem srednju klasu, a i trebalo mi je još neko da to kaže da potvrdim zato sam i pitao da li vredi doplatiti. Iskreno po meni ne vredi razlika skoro pola vrednosti telefona da se doplati a ne dobija se 50% bolji telefon! I da naručen je plavi mi A3 od 128gb ovog puta sam preskočio radnje i uzeo od Vladimira.
        Iskreno i stock android je presudio. Nekako mi ne leže MIUI uopšte...

p.s. Bravo kolega koji mi je predložio MI 9 LITE odličan telefon al kad mu padne cena za neki mesec. Gledao sam ovaj mi 9 lite i prosto mi nije jasno što mi 9 lite sa android stock nisu nazvali A3 to je sve što bi mi trebalo i onda bi bio baš pun pogodak.
        Sd 710 Full HD ostalo isto AMA BAŠ ono što je po meni trebao da bude A3 ! Kakav propust od xiaomia što je najgore možda i nameran !!!!

Member Avatar korisnika ivanbass1
        Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        7.631
      6. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 5 2600@4.0GHz, LC-CC-120 Push/Pull
        • MoBo: Msi X370 Krait Gaming
        • RAM: G.Skill Aegis 2x8GB 3000MHz CL16
        • VGA: RX 470 Sapphire Nitro+ 4gb
        • MON: AOC Q3279VWFD8
        • HDD: Patriot Ignite 240GB, WD Blue 500GB, Toshiba P300 3TB
        • OPT: Izbaceno zbog beskorisnosti
        • Case: MS Falcon 2x Arctic F14, 3x Arctic F12, Antec VP700P
        • SND: Microlab Solo 6C, Hyperx Cloud II
        • LAP: Asus Vivobook Pro (i7 8750H, 2x8GB, GTX 1050 4GB, 1080p IPS)
        • Ostalo: Redragon Usas K553+Logitech g400s, Sandberg XXXL
      7. Naravno da je nameran i nije propust, guraju se MemeUI uredjaji, zato me i cudi sto je A3 zapravo dobar uredjaj, prosla serija je bila fail. 9 Lite je mogao biti A3 Pro, na kineskom trzistu A3 je Mi CC9e, a 9 Lite je Mi CC9.

Member
        Na forumu od
        Feb 2012
        Poruka
        292
      9. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 760
        • MoBo: Asus P7P55D-E LX LGA1156
        • RAM: Kingston DDR3 HiperX 12GB
        • VGA: Asus R9 380x
        • MON: Samsung BX2431
        • HDD: SSD V300, WD 640GB black, WD 2TB green
        • OPT: Samsung SH-S223C sata
        • Case: Chiftec BH-01B-B-500CTG + Chiftec 1KW
        • LAP: Dell Inspirion N7110
        • INET: DSL
      10. Citat Citiram korisnika: ivanbass1 Pogledaj poruku
        @adzo
        Na strani 9 SE je ergonomija, moras sam da prevagnes sta ti vise znaci. Takodje, sto se 9 SE tice, rece mi Kidence da ima neki hardverski problem, tako da ne znam koliko je pametno kupovati, mada ako uzimas s garancijom nema brige.
        Uh uh
        Ovo oko hardverskog problema mi se ne dopada. Uzimao bi 99% preko Vladimira sa K/P jer sam od njega vec uzimao, ali do sada mi srecom nikad nije trebala garancija pa ne znam koliko je siguran. Pise godinu dana garancije. Kao i svaka elaktronika ako radi prvih par meseci to ce duze vremena raditi...

Citajuci forum jutros naletim na "saborca" koji koristi slicno telefon i ima slicne dileme. Nisam ni znao da MTS ima uopste u ponudi 9T. Mada opet ja kod 9T necu koristiti ni 10% njegovih mogucnosti a i on bi 6.4'' sto je bas bas veliko...
        Ne znam ni sam, sto vise citam to mi je sve gore Evo nisam ni znao da ima Mi9 Lite... i dalje sam najblizi da uzmem A3 ali taj cisti android...sinoc gledah neki review na youtube...za onu navigaciju na ekranu i da se back taster pojavljuje tek sa ulaskom u aplikaciju, da je ekran skracen uvek za onaj "home" taster...mada kamere deluju dobro...sto onaj sinoc rece sve je manja potreba za cistim andoidom jer i samsung i huawei i xiaomi imaju ispeglane verzije svojih sistema...
        MIUI je perfektan i valjda sam se toliko navikao na njega, da kad probam neki drugi telefon nije mi to to

Ja znam sta bi ali takvo nesto vise ne prave: telefon oko 140mm x 70mm, sa hardverskim dugmicima za navigaciju, da ima dobru kameru, led notifikaciju, da ima vise od 2/16GB memorije(ako je moguce podrsku za SD karticu)...eto nije puno...MIUI ako je moguce

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.718
        Citat Citiram korisnika: Rosuljac Pogledaj poruku
        Upravo to ali teško sam sebe da ubedim u to nekako potajno me vuče ta MI serija odavno već 3 godine al nekako uvek izaberem srednju klasu, a i trebalo mi je još neko da to kaže da potvrdim zato sam i pitao da li vredi doplatiti.
        I Mi 9T pripada srednjoj klasi. Stavise, Mi A3 po svojoj ceni pripada low end segmentu dok je 9T negde na granici koja se iz godine u godinu menja. Naravno na osnovu svega sto nude ovi modeli, nikako se ne mogu smestiti u gore pomenuti segment.
        Menjao Joxy : 03.10.2019. u 12:05

Member
        Na forumu od
        Feb 2012
        Poruka
        292
      13. Moja mašina
      14. Na kraju sam otisao do poslovnice, pitao imaju li Mi9T, kazu da ga imaju u nekoj drugoj poslovnici na stanju(iako ga nema na sajtu - mada su mi rekli da im uskoro stize nova kolicina) i porucio sam ga.
        Posto nisu sigurni u tu njihovu evidenciju da li ima ili nema rekose mi da mogu da naprave i listu cekanja i da sam prvi na toj listi...

Uglavnom ako ne bude ovog telefona u MTS-u, posto sam veoma nepoverljiv prema njima a i prvi put uzimam telefon preko MTS, juricu nesto kasnije preko Vladimira

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        1.155
        biće,neće propustiti priliku da ti uzmu pare.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        82
        Da se javim
        kupljem MI A3 još onaj dan al eto testiram par dana i ono. Nit smrdi nit miriše... Zadovoljan sam lepo telefonče ok je, drži dugo baš bateriju čak sma i real racing instaliro lepo nema lagovanja... slike radi extra samo da nadjem gcam da bude još bolje...
        Mane senzor je sporiji nego onaj od pozadi. Nervira duplo povlačenje na gore za app. Da je metal pozadi ne staklo bilo bi bolje. E sad ekran. Dok neko ne stane da pridje na pr cm nema šanse da primeti da nije FHD a najviše me to plašilo. Ekran je extra generalno sve je dobro al eto meni nešto fali da budem zadovoljan ko nekad sa mi a1... A da bolje od Note 7 imao sam ga sad je kod supruge i bolji je izbor svakako ... eto ukratko za ove pare oko 190e za 128gb nema bolje. Da li su mogli jači čip i fhd mogli su i onda bi tek bio bombica eto...

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        8.526
        Imas u podesavanjima za duplo povlacenje tj to mozes iskljuciti.

...A3...
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2014
        Poruka
        12
        Citat Citiram korisnika: DukeLander Pogledaj poruku
        Imas u podesavanjima za duplo povlacenje tj to mozes iskljuciti.

...A3...
        Gde?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Feb 2012
        Poruka
        292
      20. Moja mašina
      21. Da se i ja javim i zahvalim svima na pomoci. Stigao je Mi 9T plavi. Preko ugovora. Neverovatno je da sam nekako dobio model sa 128GB iako sam narucio sa 64GB(tj taj je jedini imao, narucio bi ja i 128)
        Razlika izmedju mi4c i ovog je kao nebo i zemlja i to posle samo 2 dana koriscenja. Kamera je mnogo bolja, autonomija takodje, ekran ne moze ni da se poredi. Plasio sam se da ce biti preveliki ali posle par dana koriscenja sam se koliko toliko navikao. Jeste veci ali nije to nepremostiva prepreka(sirina je sasvim ok tako da lepo staje u saku). Mozda nekome i pomognem ko se isto predomislja, da znam ovo sto sad znam ne bi ni sekund razmisljao o Mi 9T. Fantastican telefon. Dalje cu u odgovarajucoj temi.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •