Šta je novo?

Mobilni do 550,600e?

dacha123

Slavan
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruke
1,416
Poena
210
Trenutni pik mi je p30 pro? Je l postoji neko bolje resenje ili???

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ni ja nisam primetio da nije fluidan a zahtevniji sam korisnik... Ali ako ljudi kažu da nekad nije fluidan ja im verujem.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da li ce biti fluidan i posle 2-3 godine???
OP7 pro ima 90hz displey sto i te kako utice na fluidnost.
Ne kazem da nije P30pro fluidan ali je OP7 pro fluidniji, a P30pro ima bolju kameru pa ko sta voli...
 
OnePlus nije telefon za svakoga i tu treba stati. Zna se kome je OP namenjen, geek, android freek klijenteli. Sto se fluidnosti tice, Mate 20 Pro kao i P30rade brze i bolje od one plus 6t recimo... Samsung ne bih spominjao, to je sporac u radu koji se pregreva pri gledanju vremenske prognoze otprilike... Ako je zensko u pitanju uzmi iPhone X ili XR ako joj nije preveliki. Nece moci da ga prepuca koje cime i da joj uspori i baguje. Imace update redovan jako dugo, i ako uzme X imace po meni i dalje najlepsi mobilni telefon odnos velicina/tezina savrseni. Kamera i prednja i zadnja su i za danasnje standarde sasvim pristojni. Doduse siguran sam sta god uzmes nece primetiti neka usporenja i seckanja koja mi primetimo, ali ako moze da se izbegne sve to zasto da ne... Dakle, moj savet prvo Apple, posle Huawei i to obican P30 ( izuzetan telefon normalnih dimenzija ) .
 
OnePlus 7, 7 Pro, S10 ili A10e. Sve nabrojane Telefone sam imao i koristio, i svi rade više nego odlicno. Najbolje radi sedmica Pro, pravo uzivanje ga je koristiti.

Послато са SM-T510 уз помоћ Тапатока
 
P30 i Mate 20 Pro rade bolje od OP6t [emoji23] [emoji23]
 
sinoć sam jurio gcamove za devojčin i fonove celog njenog ženskog društva...tako da ja mojoj sad kupujem uzeo bih ili ajfon ili piksel (tj njoj piksel).sve ostalo je krajnje nebitno sem fotografija,uzeće masku po ukusu svakako.dakle najbolja fotografija za raspoloživi novac i nema greške.
 
Nazad
Vrh Dno