Šta je novo?

Mobilni do 550,600e?

dacha123

Slavan
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruke
1,416
Poena
210
Trenutni pik mi je p30 pro? Je l postoji neko bolje resenje ili???

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja bih mozda sacekao malo, mozda mu mate 30 pro ubije cenu uskoro. A mozda i note 10 pojeftini jos malo :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
uzimam sestri tako da estetika je no1 [emoji23] ali i da ima ok kaperu, po mogucstvu 3.5mm i logicno sto fluidniji rad... Prvi pikovi su mi s10 plus , note 10 koji je nesto izvan budzeta ali snasao bih se, model iz naslova i ip x???

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Estetika je subijektivna uvek, a sta fali fluidnom radu?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nema sta da bude subjektivno, ekran bez tacke na sebi u odnosu na pilulu koja je dizajnerska katastrofa, nije za poredjenje.

Fluidnost u radu nije za poredjenje ni sa Xiaomi, kamo li OnePlus telefonima.

Treca stvar, S10+ se greje pri normalnom koriscenju. Uzeo od poznanika da pogledam, on prethodno skrolao par minuta po Instagramu, telefon se zagrejao.
 
Ne znam jel vi ljudi citate zahteve pre nego sto odvalite preporuku, telefon sa 720p+ IPS ekranom, jednim od najruznijih notcheva apslutno nije za zensku osobu gde su ekran i dizajn najbitnije stavke.
 
Huawei ne bih preporucio svakako, svi modeli su losiji od Samsunga S10(+)/N10 i OnePlus 7 Pro.

OP7 Pro je svakako najfluidniji telefon na celom trzistu.
 
+1 za op7 pro. Za taj novac nema kompletnijeg telefona, da se ne lazemo. Jedino sto je zenska osoba u pitanju, a one generalno naginju prema apple i samsung. Nadam se da to ovde nije slucaj :)
 
Ma ta fluidnost iOS-a je prenaduvana. iPhone 8 ne može da priđe Xiaomi Mi seriji (8/9). Otvaranje aplikacija, animacije, skrolovanje sve je brže na MIUI.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
E onda klasika, s10+ ili note 10 manji ako uspes da nadjes povoljnije negde. Inace bi ti predlozio iphone 11 da su americke cene ovde, njoj bi to verovatno najvise odgovaralo. Ovako nije lose xr , mada i iphone 8 plus odlicno radi posao. Sa njima koliko god da ima i boljih kupovina, bice sigurno zadovoljna.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
S10 + I nema greške. Rekao bih I da je to idealan telefon za žene uz naravno apple iPhone

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ Pa ni Huawei i njegov Kirin nisu baš poznati po fluidnosti. Da ne pričamo o EMUI kao jednoj od najlošijih android opcija. U najboljem slučaju su u rangu "našeg" (exynos) Samsunga/OneUI-a. Ovde ne pričamo o bateriji, već o performansama, fluidnosti, svakodnevnom korišćenju.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
IP X je mob star 2 godine. S10+ i P30pro imaju bolju kameru i bolju bateriju. Ako ios nije prioritet onda su ova w bolji izbor. Ali je OP7 pro jos bolji izbor za slican novac iako je kamera malo bolja na p30 pro i s10 plus. Ali fluidnost i performanse daleko bokje na OP7 pro...
 
Čisto sumnjam da će običan korisnik ikad primetiti da p30 pro nije fluidan.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
To i ja mislim s obzirom da je devojka.... Ne akaju ga one kao mi, whap viber insta fejs i tu je kraj, ja na maxu imam fazon 20 aplikacija. Ali sljaka kao sat. Valjda nije realno da flagship onda nije sposoban da povuce navedene aplikacije kako treba. Po**rem im se onda u sav ram, chipove itd..

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno