Šta je novo?

Povezati kablove i koje?

slobodansloba

Cenjen
Učlanjen(a)
14.09.2013
Poruke
93
Poena
159
Imam u kolima palyer kenwood dnx 7260bt

Posto on ima neki svoj softver nemam opciju da instaliram Igo na njega treba mi zbog navigacije. Moje pitanje kako da prenesem sliku sa androida na taj player koji mi kablovi trebaju i kako povezati? Nasao sam sliku na netu ovako izgleda pozadina playera, molim za pomoc!?

dnx9260bt_backpanel_585px.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li taj plejer podržava mirrorlink? U tom slučaju bi bio dovoljan USB kabl sa telefona.
 
А шта желиш да пренесеш па ти не успева и поред bluetooth-a и USB конектора?
Сам уређај подржава Garmin навигацију која је по мом мишљењу боља од iGo навигације.
 
Zelim sliku da prenesem da sve sto mi prikazuje na mob tel androidu da mi prenese sliku na player to zelim. Garmin ima sa mapama koji ne podrzavaju srbiju, znam nacin za ubaciti mape ali ne zelim. Garmin ne volim i dugogodisnji korisnik sam IGO. Mirorring ne radi, jedina opcija su preko kablova, pitanje kao i na pocetku kako i koji?
 
Koliko ja vidim u specifikacijama ovde, sa eksternog izvora mogu da se pustaju samo mediji + kamere, ne vidim nacin da se prenese nesto drugo.
 
Evo ko se razume pa moze da pogleda ovo je uputstvo.

https://www14.zippyshare.com/v/KLVfaBf3/file.html

Ima na playeru av opcija predpostavljam da moze da se poveze. Samo ti neki dodatci koji trebaju ne znam koji su to. Kad moze laptop da se poveze na crt televizor putem av ulaza sto nebi moglo i ovo?
 
Poslednja izmena:
Evo ko se razume pa moze da pogleda ovo je uputstvo.

https://www14.zippyshare.com/v/KLVfaBf3/file.html

Ima na playeru av opcija predpostavljam da moze da se poveze. Samo ti neki dodatci koji trebaju ne znam koji su to. Kad moze laptop da se poveze na crt televizor putem av ulaza sto nebi moglo i ovo?
Зато што је тај AV улаз аналогни а телефон не подржава аналогни систем.
Колико сам успео да видим, твој уређај подржава конекцију са iPhone односно ios а не андроид.
Имаш две опције. Прва, купи iPhone а друга, купи андроид мултимедију за кола.
Препоручујем ти одличног Кинеза, ATOTO A6.
 
Nije mi bas milo da kupujem android multimediju. Ima podrsku i za android uredno se povezujem putem bluetoota. Hoces da kazes da ne postoji opcija da se slika prenese na ovom playeru?
 
Postoji, ali ti treba dodatni uredjaj. Treba ti nešto što sa jedne strane podržava mirror link kao ulaz, a sa druge strane ima kompozitni video izlaz (ako to što sad imaš ima kompozitni video ulaz). Potraži tako nešto na AliExpressu ili ebay.
Mada, ne znam šta očekuješ da dobiješ time? Osim prikaza na možda malo većem display-u, i dalje će telefon morati da radi svo vreme i moraćeš njega da koristiš za upravljanje.
Ovo što su ti gore predložili mi deluje kao OK predlog.
Pozdrav
 
Nije mi bas milo da kupujem android multimediju. Ima podrsku i za android uredno se povezujem putem bluetoota. Hoces da kazes da ne postoji opcija da se slika prenese na ovom playeru?
Не разумем шта би ти тачно хтео тим повезивањем телефона на кенвуд?
Мислим, имаш опцију повезивања путем bluetooth-aa значи Hands free, музика...
Такође, исти опцију ти омогућава и USB.
Шта ти још треба?
 
Napisao je lepo sta jos zeli, treba citati.
 
Postoji, ali ti treba dodatni uredjaj. Treba ti nešto što sa jedne strane podržava mirror link kao ulaz, a sa druge strane ima kompozitni video izlaz (ako to što sad imaš ima kompozitni video ulaz). Potraži tako nešto na AliExpressu ili ebay.
Mada, ne znam šta očekuješ da dobiješ time? Osim prikaza na možda malo većem display-u, i dalje će telefon morati da radi svo vreme i moraćeš njega da koristiš za upravljanje.
Ovo što su ti gore predložili mi deluje kao OK predlog.
Pozdrav

Molim te ako se razumes da mi kazes kako se zove uredjaj da nadjem na aliju ili jos bolje da mi link prosledis.
Ja bih trazio al ne znam sta da trazim.

Jericho hvala.
 
Poslednja izmena:
Ok to je to onda. Samo ako mozes jos da mi kazes koje kablove trebam da kupim iz playera u to cudo?
 
Nazad
Vrh Dno