Šta je novo?

Monitori za posao x2

JohnnyB

Slavan
Učlanjen(a)
18.05.2007
Poruke
524
Poena
345
Zdravo, treba mi predlog za monitore za firmu. Naime, bavimo se radom u Autocad, Rhino I nekim specijalizovanim programima za 3D modeling. Uz to, dosta često i Excel i Word. Trenutno imamo neke najjeftinije Samsung 22" 1920x1080 monitore s vga ulazima.
To bi sad trebalo da se menja, sve ukupno treba 12monitora (6*2). Ideja su neki 24", mora da imaju hdmi I display port zbog nove grafičke. Budžet je oko 20.000 po monitoru.
Bacite neke preporuke, ako imate. Oslepeh od starih.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ako mozete naci Dell P2417H ili jos bolje Hp Elitedisplay E243i (ali ovaj drugi tesko po toj cijeni).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
verujem da bi mogli da pogodite i aoc q3279vwfd8 za te pare na toliku količinu,ako ne aoc q3279vwf (isti monitor,verzija sa VA panelom) sigurno da može.dve 2k 32"ke jedna pored druge je ogromna površina koja će vam pružiti samo takav komfor.
 
Uh, ovaj prvi izlazi iz budzeta, a drugi nisam nasao na stanju preko eponude.
Onaj dell mi deluje odlicno s opcijama… Je l' to neki mnogo star model ili je samo povoljan?
 
očigledno nisi pročitao..svaki od prodavaca će biti fleksibilan jer ne dolazi mu šansa svaki dan niti ima promet da tek tako pusti niz vodu 2000+e.

pustiš mejl sa firminog naloga,'bar dan 'oćemo 12 komada koja je najbolja cena koju možete da nam date,ako ne paše ideš redom dalje...
 
Procitao sam, ali je za aoc q3279vwfd8 najniza cena 26652 din. Da bi spustili na moj budzet, moraju da spuste cenu 25%, sto sumnjam da ce uraditi.
Naravno, ne skodi da probamo, ali opet...
 
tražite i VA verziju,vama ne igra toliko IPS a igra rezolucija i dijagonala,on je značajno jeftiniji.ako nemaju vrv mogu da naruče,bar ovi iz exce*da po mom iskustvu su za dogovor.
 
Nazad
Vrh Dno