Šta je novo?

Pi Network-Rudarenje preko vašeg mobilnog telefona!

vladimir00

Poštovan
Učlanjen(a)
07.10.2017
Poruke
651
Poena
70
Pozdrav forumaši,

Nisam našao na forumu temu za Pi Network-Pi Coins, novu kriptovalutu gde mozete majnovati putem vašeg mobilnog telefona.Aplikacija je dostupna na Google playu, ima preko 400 000+ preuzimanja, a broj i dalje raste svakim danom a i u tome je i stvar.


Sve što treba da uradite jeste da skinete aplikaciju PI Network sa Play Store (Android) ili App Store (IOS) registrujete se preko Facebook ili preko vašeg broja telefona (Nekim cudom nema Srbije, ali beta je jos) upišete Invitational code: vlado168 (pošto ne možete pristupiti aplikaciji ako vas neko ne pozove) i kliknete zeleno "dugme" sa desne strane da krenete "kopati".
Najveća prednost je to što vam aplikacija NE TREBA biti otvorena dok kopate niti vam radi u pozadini i ne troši bateriju samo svaka 24 sata trebate ući i ponovo kliknuti to malo zeleno dugme da nastavite kopati tj. da dokažete da ste čovek jer postoje "botovi" (programi) koji bi to automatski radili da nema toga.

U prvoj četvrtini 2020 godine će PI izaći na market i dobiće vrednost. Kroz tih par meseci svi koji sad krenu kopati će imati par stotina PI-ova, a pretpostavke i sva očekivanja pokazuju da će 1 PI tokom 2020 vrijediti od 1 do 10 dolara, neki su i preambicionzni i trvde da će pred Novu Godinu 2021 cena skočiti do 100 dolara.

Zašto sam ja ovo šerovao sa vama mnogi od vas će se pitati, šta ja imam od toga?
Sistem je vrlo jednostavan, ako ja ili vi dovedete nekoga na PI network dobićete 25% brže kopanje od te osobe koju dovedete, a ta osoba će dobiti 25% kopanje od vas i ući će u vaš tim i sigurnosnu mrežu što je bonus za vas i za osobu koju dovedete.
Takođe je bitno da što više ljudi uključimo u ovaj projekat vaših bližih jer trenutno je 450 000 ljudi na svetu koji kopaju PI, nakon što pređe cifru od 1 000 000 brzina kopanja će se duplo smanjiti svima.

Izvinjavam se na dugom postu ako imate nekih pitanja ili slično pišite u komentare pokušaću odgovoriti na sva ili naći odgovore, a za one koji hoće više informacija samo proguglajte PI network.

https://www.reddit.com/r/PiNetwork/
https://finance.yahoo.com/news/pi-n...ODqSrkw_H7xWL_8NwB2IHC0OPSb3iMRncywbS7L0nbzhT
 

Prilozi

  • 72215080_2572905139427470_6473788653184221184_n.png
    72215080_2572905139427470_6473788653184221184_n.png
    327.5 KB · Pregleda: 282
  • 71663042_2313211452066204_3606402202144342016_n.png
    71663042_2313211452066204_3606402202144342016_n.png
    191.1 KB · Pregleda: 240
  • 69715612_641395289719527_8236951300323934208_n.png
    69715612_641395289719527_8236951300323934208_n.png
    255.3 KB · Pregleda: 223
Poslednja izmena:
Liči pomalo na Electroneum, ali potonji ima već gotov proizvod.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile

Ručna potvrda aktivnosti se mora raditi jednom u 7 dana, a novčić se već nalazi na berzama.

Isto imaju referral šemu za brži mining, ali se nalog može napraviti i bez toga.
d882b69a2f0182d2cce3bdb2e4112cda.jpg
1b76c509ff162fff4e485ea8b641c6a8.jpg
7763021b06814b8e40884e72b78bc452.jpg
 
PoW nije jedini oblik distribucije novčića.
A ne košta ništa, pa ko voli...
 
Nije jedini oblik, ali ovo sa miningom koji nije mining i "koji ti radi i kada nije otvorena aplikacija" je definitivno predstavljanje necega kao da je nesto sto nije. Ako je airdrop, neka kazu da je airdrop.
 
Nije klasičan airdrop, jer je isplata posle određenog broja novčića, a dok ne pređeš taj prag ipak moraš registrovati svoju aktivnost par puta, proof of not being a bot (PoNBaB). [emoji16]
 
@LordVladd odavno ga "kopam" [emoji106][emoji4]

Možemo li medjusobno da se dodamo u krug ili?
84d502cbc4aaa2cab7d5eb1bf1864020.jpg
 
@outlaw Mislim da ne mozemo, ima fora za mobilnim brojevima, ali nema +381 :/
Btw, pre 5 dana je preslo 1 000 000 usera, kada sam pisao ovaj post pre mesec ipo bilo je oko 500k.Puni se mreza brzo bas.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@LordVladd šibni mi broj u PP, da probamo :)
 
Bio sam dokon, instalirao sam pre oko dva meseca. Jedan drugar me je "regrutovao".
Ne znam mogu li da dodam nekog ko je već u nečijem "krugu" ili "earning team"-u ali ako ste uspeli pošaljite PP i meni pa da opičimo jedno kolce :d
 
U krug se mogu dodati samo clanovi koji su verifikovali svoj br. telefona.
Ko je preko fb-a ne moze za sada...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja poceo pre par dana, logike nema ali se vodim time da i btc nije bio poznat pa evo gde je danas. Nego ima li neko iskusniji da kaze nesto vise o projektu, kad ce mainnet, zna li se neka okvirna vrednost pi-ja na marketcapu???
 
Reklame se mogu iskljuciti u podesavanju profila, postupak verovatno obnoviti nakon 14 dana.
 
Ko je zainteresovan za Pi a nema pozivnicu evo jedne: djakomo88
I sam znam da su male sanse da nesto bude od projekta ali kad vec nemam btc da probam sa ovim.
Smesno trosi resurse, na androidu veci su potrosaci baterije: ekran, viber, what's up, chrome.....
 
Ko je zainteresovan za Pi,a nema pozivnicu evo jedne: northgatebg
 
Kako vam se sada cini projekat? Iskreno primecujem da rade na njemu, ali se tim ne siri. Uskoro wallet, nodovi itd. Nesto oko 13M+ aktivnih clanova, ako je to istina. Takodje vidim veliku pomamu kod ljudi iako vec mesecima "mine"-ujem. Salju mi invite itd. Mozda se ipak nesto desi od ove mreze i ovog coin-a.
 
Ovaj Pi vam dodje kao neka igrica na FB gde svaki dan treba da kliknete da dobijete tokene da mozete da se igrate. Nema veze sa kriptom ni sa rudarenjem. Loze ljude i prave ogromnu bazu ljudi na kojima zaradjuju pare. Reklame i ko zna kako jos. Mozda kad za koju godinu nakupe dovoljno para i puste token na blockchain da se opetu ali sigurno nece vredeti nista. Tu su milijarde tokena koje su ljudi iskliktali..
Procitajte ovaj tekst i zatvarajte temu.
 
Da i jos nesto samo. Za sve vas koji kazu ne kosta nista, kosta i to jako puno. Da vas pitam da podelite sa mnom sve svoje podatke, da radite za mene, da me reklamirate na internetu, u svom drustvi, da regrutujete nove radnike za mene, a za uzvrat da vam dajem svaki dan po dva zrna graska jer ko zna mozda ce grasak nekad vredeti milione, da li biste prihvatili?
 
Mislim da je daleko bolji onaj GeoDB sto sam postavio temu, tamo se skupljaju GeoCash tokeni, potrebno je drzati ukljucenu lokaciju, i sto se vise kreces vise tokena dobijas. Taj token koji se skuplja se ne moze prebacivati na menjacnice, ali se jednom odredi kad moze da se odradi swap za GeoDB tokeni. Poslednji put je bilo 23. decembra. GeoDB token je cak i bio tu negde oko 2$ sad je manje.
Mozete koristiti moj referal cod, na temi sam postavio.
 
Sta fali, na iPhone ovi novi soc bolji nego neki noviji na PC
 
Da i jos nesto samo. Za sve vas koji kazu ne kosta nista, kosta i to jako puno. Da vas pitam da podelite sa mnom sve svoje podatke, da radite za mene, da me reklamirate na internetu, u svom drustvi, da regrutujete nove radnike za mene, a za uzvrat da vam dajem svaki dan po dva zrna graska jer ko zna mozda ce grasak nekad vredeti milione, da li biste prihvatili?
Znas kako je govorio pokojni Modli?
Ne postoji nista besplatno na Internetu. Ko ne plati novcem, platice svojim podacima. 🙂
 
Ja poceo pre par dana, logike nema ali se vodim time da i btc nije bio poznat pa evo gde je danas. Nego ima li neko iskusniji da kaze nesto vise o projektu, kad ce mainnet, zna li se neka okvirna vrednost pi-ja na marketcapu???
Jedan je btc... procitaj whitepaper btc pa onda sam reci. Ili eth...
Kako vam se sada cini projekat? Iskreno primecujem da rade na njemu, ali se tim ne siri. Uskoro wallet, nodovi itd. Nesto oko 13M+ aktivnih clanova, ako je to istina. Takodje vidim veliku pomamu kod ljudi iako vec mesecima "mine"-ujem. Salju mi invite itd. Mozda se ipak nesto desi od ove mreze i ovog coin-a.
Cini mi se bice prvom prilikom istovar i onda kljuc u bravu.
A sto se tice pomame... jedna rec BITCONEEEEEECT
 
Nazad
Vrh Dno