Šta je novo?

WIndows 7 HDD ne prepoznaje

Alekzzz

Cenjen
Učlanjen(a)
19.09.2014
Poruke
466
Poena
115
Pozdrav,

Imam SDD (120gb) i Hdd (1t) ali mi win7 ultimate ne prepoznaje HDD?
Ne mogu da formatiram jednu particiju (imam tri particije) na HDD-u jer imam bitnih stvari (420+gb)

U BIOS-u ga vidi,i u Linux-u (Mint sa usb-a) ga vidi lepo.

Imate li neko resenje ?
 
Onda ga sistem ne bi video, ali morao bi da ga prepozna kao uređaj.
Nešto nije u redu sa tvojim Winom. Probaj da vidiš hoće li ga prepoznati neki butabilni, tipa mnogoputapominjani Sergej...
Ako ga on prepoznaje, onda definitivno ti ne valja sistem. I to najverovatnije problem sa redžistrijem.
 
Onda ga sistem ne bi video, ali morao bi da ga prepozna kao uređaj.
Nešto nije u redu sa tvojim Winom. Probaj da vidiš hoće li ga prepoznati neki butabilni, tipa mnogoputapominjani Sergej...
Ako ga on prepoznaje, onda definitivno ti ne valja sistem. I to najverovatnije problem sa redžistrijem.

Fresh instaliran Win 7 ,maltene nema nista sem drajvera

Ovaj deo ne razumem "Probaj da vidiš hoće li ga prepoznati neki butabilni, tipa mnogoputapominjani Sergej... "
 
REseno

Drug Sergej je resio sve probleme

Hvala svima cheers
 
Pretpostavljam da si mogao da pristupiš disku iz Streleca, ali kako ti je on rešio pristup iz glavnog Windowsa?
 
Pretpostavljam da si mogao da pristupiš disku iz Streleca, ali kako ti je on rešio pristup iz glavnog Windowsa?

Da ,sve je radjeno "u sergeju"

Formatirao particiju (imam 3) ,pa na tu formatiranu prekopirao zeljeni sadrzaj,pa formatirao dve ostale i radi kao sat sada

Bile su 2 od 3 invalid particije,to je verovatno bio problem.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno