Šta je novo?

Maticna Ploca da li moram pratiti VGA listu ?

Radiće bilo koga novija grafička uz odgovarajuće napajanje

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
a kaze mi covek samo sto je na listi radice na mojoj maticnoj sad mene totalno to zbunjuje ja sam ddr2 od 2009 koristio sve do sad *mjau**mjau**mjau**mjau* ga
 
Kakave sad veze ima ddr2? Koji grafiku hoces da staviš, i šta imas od komponenti (cpu, ram?)

Ne verujem da ima smisla stavljati neku noviju jaču

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
ddr2 zato sto na njoj nikad nisam pratio listu nikakvu i isla druze sve graficka koja imala x16
,


graficka pa ja bi teo da stavim MSI R9 380 Gaming 4GB da se ne mislim vise , ali kad gledam listu ona ne postoji .
 
Ako ti je procesor FM2+ Athlon X4, i imaš 8GB DDR3, možeš da staviš MSI R9 380 uz uslov da imaš neko bolje napajanje. Ova grafika troši oko 200 vati, zahteva dva puta po 6-pin a , i neko solidno napajanje od 500 vati. Računaj da novo košta oko 50-60€, a napajanje je jedina komponenta koju ne bih stavljao polovnu.
 
A68HM-E33 V2 (MS-7721) maticna ploca

sad mi covke govori da moram pratiti listu grafickih kartica koja mora za moj pc ako bi uzeo nesto van liste ne bi radilo ili ne bi uslo sad moze mala pomoc

https://www.msi.com/Motherboard/support/A68HM-E33-V2#support-vga Lista grafickih kartica.


Slika maticne https://asset.msi.com/resize/image/...8.png62405b38c58fe0f07fcef2367d8a9ba1/380.png

To je lista grafickih kartica sa kojima je testirana maticna ploca i sa kojima radi 100%.
To ne znaci da sa ostalim grafickim karticama nece raditi :)
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA sand_man e to nisam znao.



Vladat1 da da bas to .
 
Koje napajanje imaš ?
 
Zeus 700W mislim da je to slabo za tu graficku , ovo tera bez problema sto imam sad
 
Jeste slabo.
 
zbog toga dok ne uzmem napajanje vrv zelim da uzmem R7 370 posluzi ce nadam se :D
 
To je lista grafickih kartica sa kojima je testirana maticna ploca i sa kojima radi 100%.
To ne znaci da sa ostalim grafickim karticama nece raditi :)

hvala ti bas za to nisam to znao .. kaze meni lik samo to sto vidis to mozes koristit reko mene neko zeza :D
 
Poslednja izmena:
zbog toga dok ne uzmem napajanje vrv zelim da uzmem R7 370 posluzi ce nadam se :D

Pisao si da ćeš da uzmeš MSI R9 380. Ako je dobra cena nemoj da je ispustiš. Kupi je ali nemoj da je ugrađuješ dok ne nabaviš odgovorajuće napajanje.
 
Nazad
Vrh Dno