Šta je novo?

GTX 1060 6Gb и Intel i7 3770K

vladakv

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
09.12.2016
Poruke
165
Poena
19
Може ли ова комбинација да пружи добар перформанс у Full HD гејмингу, без уског грла?
Хоће ли графичка дати свој максимум са овим процесором?
 
Naravno da moze.

Procesor moze da izgura i jace graficke od 1060.

Takodje, procesor moze da bude "slab" za odredjene igre/situacije usled cega cak ni 1060 ne pruza svoj maximum. (npr. AC Odyssey)
 
Poslednja izmena:
Sticajem okolnosti sam se igrao sa 3770k, jedina igra za koju je "slab" da sam uspeo da nadjem je BF5. Za sve ostalo bukvalno samo sto jaca grafika.
 
Хм, да. Играо сам BF5 са 3770К и GTX 970 и било је мањих проблема.
 
dodaj i novije ubisoft igre i mafiju 3 (znam da sam jedan od retkih kojima se sviđa,ložim se i na luizijanu i na period) kojima treba prosto 6 jezgara jer su krš portovi sa sonija.takvih igara,nažalost,biće samo još više i više...

u prevodu,ja da menjam platformu sad ganjao bih min 6 jezgara pa po cenu da vijam 2011v3 (ispod ne bih išao) po oglasima mesec dana...
 
Pazi za te pare svakako bolje od neke 6te, 7me generacije intela i5
 
Poslednja izmena:
ja sam koristio i7 3770, 16 gb ddr3, gtx 1060 6gb, i prešao na 9 generaciju i5 9400f, 16 gb 3200 mhz, ista grafička...
po testovima novi procesor je 20% brži od starog, mada ja tu razliku u brzini osetio nisam, čak mi je i7 bio brži kad strimujem i igram igrice, kod ovog novog mi se desi ponekad da kao uspori sliku (usporen snimak) kad igram i strimujem, ne uvek al desi se ponekad... i7 3770 je zver još uvek po meni
 
Nazad
Vrh Dno