Šta je novo?

Mac Mini

ShaX_91

Slavan
Učlanjen(a)
24.10.2007
Poruke
445
Poena
320
Pozdrav svima, kupio bih neki Mac Mini da mi zameni trenutni Windows desktop racunar pa me interesuje koji bi bio neki minimalni model koji bi vredelo uzeti? Koristio bi se samo za internet browsing, spotify, youtube i poneki film, apsolutno nikakav zahtevan rad, ali bih voleo da te radnje odradjuje bez veceg stucanja.

Trenutno imam neku matoru konfiguraciju sa xeon procesorom, 4gb ddr2 rama i radeon 5450 entry level grafickom i sve to funkcionise ali se vidi da se muci nekad, pogotovo sa reprodukcijom video sadrzaja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ako baš ne mora epl uzmi prvi najjeftiniji nuc na oglasima sa ssd-om i portovima koji tebi trebaju (ja lično bih obavezno uzeo i sa wlan i bluetooth-om obavezno).svaki će da odradi to što tebi treba i to brzo i pouzdano i koštaće neuporedivo manje nego i klasu dve slabiji mini i lakše ćeš da ga nađeš.isto važi i za novo.
 
Definitivno cu i tu opciju razmotriti. Moze li na njih da se nabaci MacOS? Navikao sam se na operativni sistem i mislim da bi bio savrsen za potrebe koje sam naveo.
 
evo zanimljivog videa:

 
Nazad
Vrh Dno