Šta je novo?

Tekekom fiksni - problem sa racunom

laksativ

Cenjen
Učlanjen(a)
08.11.2015
Poruke
822
Poena
135
Vec par meseci imam problem sa fiksnim u stanu. Placam samo redovnu pretplatu od 330 dinara (ne koristim nego cisto jednog dana ako uvedem optiku pa da imam broj). Nisam platio dva meseca uzastopno u aprilu i maju (iskreno sam zaboravio a i nije im radio portal). U junu platim za jun kao i racune za maj i april na isti poziv na broj. I onda krece zezancija. Šalju mi svaki mesec račun da im dugujem za ta dva meseca (april i maj). Slao sam im i uplatnicu sa id izvrsene transakcije i objasnjavao ali džabe. U jednom trenutku su mi poslali da treba osoba na koju se vodi priključak da podnese primedbu (sestra koja je invalid). Ukoliko budem morao da idem sa njom do telekoma to ce biti kraj naseg odnosa sa ovom firmom i na ovom poslednjem broju. Meni nije jasno ko radi u ovoj firmi, zašto se tako radi i sta ce od nje na kraju ostati? Zasto se menjaju pozivi na broj svaki mesec bez ikakve (normalne) logike (npr. SBB menja samo mesec i godinu a sam poziv na broj je broj ugovora)? Zasto ne mogu da sravne uplate po istom pozivu na broj? Zasto im portal o stanju nije radio vise meseci? Ko radi u ovoj firmi? Zasto se svesno unistava firma u kojoj je vecinski vlasnik drzava a samim tim i nesto sto je bitno za gradjane koji zive u njoj?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislim da i sam znas sve odgovore...

...riding on 720p...
 
Ma znam nego mi je muka vise od svega.... Da ne pisem o tome da ne mozes da kupis ljudski arenu od njih (da radi normalno-nema opcije) nego moras da kupujes od pirata ako hoces da gledas

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Svi znamo šta je suština u Telekomu, ali ni ostali baš nisu nešto bolji. Mali off ali vezan za konkretan slučaj, ja sam kod DDOR Novi Sad, prvu ratu kasko osiguranja slučajno uplatio 50 dinara manje. Zvali su me, onda sam sledeću ratu uplatio 50 dinara više. Onda su me pet puta zvali , jer kao ne mogu da sravne, pa sam morao mailom da im potvrdim da 50 dinara od druge rate ide na dug iz prve. I dalje nisam siguran da nije u pitanju skrivena kamera[emoji1]

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Ma za druge me manje interesuje. To su privatne firme. Imaju oni svoje mane ali to ide na stetu tih firmu i njihovih profita. Ovde bi trebao interes drzave da bude da firma vise vredi pa jednog dana kad se proda da deo tog novca ode u puteve, bolnice, škole... Npr. ja sport klubove mogu od sbb da kupim i da gledam na smart aplikaciji ili preko Google chromecast - znaci ljudski a ne da palim svaki put lap-top i pitanje je da li ce im raditi mtsgo za Arene. Znaci mogu da kupim uslugu od sbb. Od telekoma ne i fakticki me Telekom tera ka piratima i njihovom profitu. Otisao sam od teme ali to je suština i samo jedan od primera. Uz ovaj gore

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kada se proda, pare idu u privatne dzepove, kakve skole i putevi, probudi se..
To sto imas od telekoma je samo odraz stanja i bice samo gore...

...riding on 720p...
 
Ja sam imao sličan problem, samo što sam ja redovno platio račun ali sa pozivom na broj iz prethodnog meseca (marta).
I onda u avgustu dobijem opomenu da imam dugovanje.

Odmah sam im poslao dokaze o uplatama od januara do avgusta i još uvek čekam odgovor.
Inače rečeno mi je u poslovnici da oni menjaju sistem i da nisu sve uplate sredili, tek kada u potpunosti to srede onda će se rešiti i problem sa knjiženjem uplata.
A do tada neće isključivati takve slučajeve.

Pošto pratim moj slučaj mislim da su možda juče rešili moju žalbu, ali još uvek nisam dobio pozitivan odgovor, ali u panelu moj telekom gde se mogu pratiti plaćeni i ne plaćeni računi stoji sada da je moj račun plaćen. Što bi značilo da im je za rešavanje moje žalbe trebalo oko 6 nedelja. A za knjiženje te uplate oko 16 nedelja...

Videćemo kada će me obavestiti da je slučaj rešen...
 
Samo polako,strpljena i zivaca treba:)

-Trenutno, zbog unapređenja sistema nismo u mogućnosti da vršimo proveru knjiženja, a knjižili smo račune za koji je vršeno plaćanje sa tačnim iznosom, pozivom na broj i brojem tekućeg računa.

Očekujemo da će radovi uskoro biti završeni-
 
Ma, ne sekiraj se, bitno je da si platio, za ostalo mogu da ce cimnu za onu stvar, i to samo ako im dozvoliš.
Ako dođe do suda, imaš sve dokaze u ruci, pa možeš i da ih tužiš za uznemiravanje osobe sa invaliditetom, nematerijalnu štetu, ili već kako to nazivaju.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno