Šta je novo?

Nova generacija Honor Play

Sexy-NOT

Cenjen
Učlanjen(a)
16.04.2012
Poruke
110
Poena
169
Prošle godine u avgustu-septembru je bio aktuelan model Honor Play koji se, uz Xiaomi Pocophone koji je izašao u otprilike isto vreme, isticao kao model u srednjem cenovnom rangu sa flagship SoC-em, ali i drugim dobrim detaljima kao što je velika baterija i kvalitetno aluminijumsko kućište koje je zbog lepog osećaja u ruci šteta stavljati u silikon.

Nadao sam se da će ovog leta izaći naslednik koji bi bio konfigurisan po sličnom konceptu, ali koliko vidim u najavi na GSMAreni, Honor Play 3 je razočaranje

:/ Zašto ???
 
Razočarenje je samo ako si očekivao novi Play sa Kirin 980 ili 990.
Najavljena cena je dosta niža od Honor Play-a, pa ovo i nije direktni naslednik, a ipak donosi sasvim solidan hardver, bolji sistem kamera i prilično dobar dizajn (ako je sudeći po slikama).
U smislu odnosa cene i toga što nudi jeste naslednik. Po meni je to čak bolji balans upotrebljivosti od prethodnika, a i dalje koristim Honor Play kao svoj telefon.
Videćemo da li će se pojaviti još neki model sa konceptom sličnijim originalnom Play-u.
 
Eh, pa da, nadao sam se tako nečem: Kirin 980, brušeno alu-kućište,) , 4000mAh baterija, ekran bez notcha (koji je srećom otišao u prošlost sa 2018. godinom).
Dakle dobre stvari iz originalnog modela, unapređene za nešto što je ove godine postalo standard srednje klase.
Na prošlogodišnjem modelu kamera nije bila jača strana, ali meni kamera nije važna pa mi to što je sada (po ciframa)bolja ne znači mnogo.

Prosto nije mi jasno čemu produženje tog imena kada ovo što se sada zove Honor Play 3 (ne znam da li je bilo dvojke !?) baš ni po čemu nema kontinuitet sa prošlogodišnjim modelom.
 
Nazad
Vrh Dno