Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 4

Hvala za objasnjenje djokosrb, slazem se s tvojom konstatacijom.

Послато са SM-T510 уз помоћ Тапатока
 
Pa, zar nije mix uvek izlazio negde u novembru?
 
Koja je sada fora sa ovim modelom? Zasto Mix, zasto ne posebna serija?
Nadam se da ce predstaviti "normalan" Mix 4, pravi naslednik trojke. Ovo je samo pokazivanje moci i nista vise. [emoji4]
 
Mi mix 3 mislim da je predstavljen prosle godine u oktobru,sto nije iskuljuceno da ce tako i ove godine.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Koja je sada fora sa ovim modelom? Zasto Mix, zasto ne posebna serija?
Nadam se da ce predstaviti "normalan" Mix 4, pravi naslednik trojke. Ovo je samo pokazivanje moci i nista vise. [emoji4]

Pa, pre nego sto su predstavili alfu, isao je istorijat mix serije, i kako je ona ustvari bila pionir za sadasnje telefone bez okvira. Tako je i ovaj telefon pionir koji nagovestava u kom pravcu ce dalje ici mix serija.
 
Nisam pratio prezentaciju, hvala na pojasnjenju. [emoji4]
Ima smisla sada, i prvi Mix je bio neka vrsta koncepta, tesko se dolazilo do tog modela. Znaci vrlo brzo mozemo ocekivati novi, "standardni" Mix. [emoji4]
Sto se tice cene, ako se ne varam na GSM Areni pise oko 2500€? Da li je taj podatak tacan? [emoji4]
 
Kad budu podigli cene za 20-30% biće im i uređaji kompletniji i kvalitetniji. U svim segmentima mogu u dosta kategorija da potuku konkurenciju, ali da im fale neke sitnice fale im.

Sitnice fale apsolutno svima pa je većina nabila cene od jako blizu do preko hiljadu eura. Samo nek nastave kao do sada što su radili i biće dobro.
 
Nisam pratio prezentaciju, hvala na pojasnjenju. [emoji4]
Ima smisla sada, i prvi Mix je bio neka vrsta koncepta, tesko se dolazilo do tog modela. Znaci vrlo brzo mozemo ocekivati novi, "standardni" Mix. [emoji4]
Sto se tice cene, ako se ne varam na GSM Areni pise oko 2500€? Da li je taj podatak tacan? [emoji4]

Da to je ta cena za ovu Alfu.
 
Pa to je to, kao Fold i Mate X. [emoji4]
 
Fold i Mate X barem imaju smisla (koliko-toliko), ekran na poledjini ekrana je besmislena stvar.
 
Cisto pokazivanje moci. [emoji4]
Prvi 108MP senzor, jedinstven dizajn, daleko bolji u odnosu na ostala dva modela tog tipa. [emoji4]
 
Telefon se ne može porediti sa Galaxy Fold i Mate X (ako ovaj uopšte postoji) jer se ne radi o istom tipu uređaja. Ovo je razrada ideje koju smo vidjeli na Nubia X I sličnim telefonima. Ekran je od stakla, a ne od plastike. Cijena je, naravno, kriminalna.

A što se tiče Galaxy Fold I sličnih "telefona", dokle god imaju glavni ekran koji se može oštetiti noktom a koštaju 2000 dolara, nema od te priče ništa.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja, cim vidim lose kritike ovde znam da je telefon vrh. Bilo koji

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Telefon je napravljen kao marketing potez.. bukvalno marketing za dž . Danas mi je baš došao ortak i rekao jao si video onaj novi xiaomi , šta je ono ..

Setite se honor magic I ostalih sličnih telefona.



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
+1
Za ovaj telefon ce cuti i ljudi koji do juce nisu znali ko je Xiaomi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zvanicno nece izaci Mix 4, tako da je tema za brisanje ili preimenovanje u Mix Alpha.
 
Velika steta i los potez po mom misljenju. Mix 4 je komotno mogao da izdominira ove godine. [emoji4]
 
Nema više potrebe za Mix serijom, šta bi mogla da ponudi što ostatak Xiaomija nema? Jedino keramiku.
 
OIS, 90hz ekran, generalno jos bolju kameru nego na mi 9, bolju autonomiju. Plus, nesto novo i drugacije, sto je oduvek bila odlika Mix telefona. Izgleda ipak da ideja ponestaje..
 
Posto su uvek sa mix serijama bili manje vise inovativni, barem u pogledu display-a , kontam da kad osmisle under screen kameru, da ce tek onda izbaciti mix, vrlo lako i pocetkom sledece godine.
 
To ce onda biti mix alpha 2 sa ekranom oko celog telefona
 
Da to i ja ocekujem, da neki novi mix bude prvi fon sa kamerom u/ispod ekrana.
 
c14e9d4c4fd8fd3c642e0469ac1220f4.jpg


Sent from my MI MIX 3
 
Neka neko od moderatora preimenuje temu. [emoji4]
 
Možda ipak bude mix 4. Pominje se i cc9 pro sa 108mpx i sdm730g. Možda i još zanimljiviji telefon ako cena bude na nekom standardnom nivou.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Rekli su da nece biti drugog Mix modela ove godine.
Pitanje je da li ce ga uopste i biti kao naslednika Mix 3.
 
Nazad
Vrh Dno