Šta je novo?

RX 570 provera biosa

Animal

Cenjen
Učlanjen(a)
09.09.2013
Poruke
2,062
Poena
155
Nov sistem podignut, kartica nece da primi drajvere, potrebno mi je da neko ko se razume pogleda da li je bios cackan a koliko vidim prema techpowerup-u poklapa se verzija biosa bar po tim brojevima, samo ne znam da li je cackan sta.. Bios sam okacio u attachment, kao i sliku iz GPUZ-a pre instalacije drajvera na sistem.
 

Prilozi

  • Ellesmere.rar
    107.1 KB · Pregleda: 33
  • IMG_20190913_190627.jpg
    IMG_20190913_190627.jpg
    893.4 KB · Pregleda: 153
probaj jos jednom da ih "obrises" pa instaliras kod mene je bilo tako, iz druge ~ posle je svaki naredni put htelo.. ali na starom builtu
 
Nedirnuta Asus rog
Rx570.JPG
 
Sredio sam jos to vece, radi normalno sa biosom koji sam stavio. Nego me cisto interesovalo da neko proveri ovaj sa kojim je dosla da vidim da li je kopala ili se nesto desilo da je bios pukao posto ne znam da proverim...
 
malo bump teme. nabavio sam rig sa 570icama isto asus rog, i kad ih ubodem u svoj komp pojedinacno, dobijam poruku 5ztW6AQ.png


jel isto do biosa problem? Ne planiram da majnujem, kartice mi trebaju mi za gaming
 
Poslednja izmena:
techpowerup.gif ovo je trenutno stanje

a kada hocu da fleshujem bios sa ovim sto je Boqy okacio, ispise mi Subsystem ID Mismatch pa onda ovo sdasad.png


...sve bi to bilo sjajno kada bi kartica htela da primi drajver smarac.png
 
Poslednja izmena:
u sustini ako te ne mrzi da mi doneses,lakse svima,to je taj jedan bios sa nekog foruma i karta se razlicito ponasa pod regularnom upotrebom.ima bar 7 podvarijanti te iste karte i primice drajver ali ce praviti problem u video plejbeku,ako ne u plejbeku onda u vulkanu itd itd.
 
uspeo sam tri kartice da namestim preko cmd-a sa onim -f -p 0. dosao sam do cetvrte, ali nece da butuje win u normal modu, samo u safemode. vratio sam joj bios koji je bio i sad kao radi ko sto je i radila ali ne prima driver. Probacu jos malo da iscackam pa ako ne uspem, cimacu te
 
nije dosta samo 3d da testiras,moras da joj menjas rezime,probas u opengl-u,vulkanu,video plejbeku...utesna stvar je sto je do biosa,nije hardverski problem.
 
Nazad
Vrh Dno