Šta je novo?

j7 2017 ekran

vladoh

Poštovan
Učlanjen(a)
05.06.2015
Poruke
20
Poena
54
polupan telefon potrebna zamena ekrana i kucista,sad sam u dilemi gde kupiti ekran i kuciste a da je original a da ne kosta ko nov telefon,vidim po kp ima mali milion razlicitih delova sad koji valja
 
Vodi računa,drugar platio 70€ zamenu posle tri meseca potamneo skroz,neupotrebljiv.Naravno servis u međuvremenu ispario.Budi oprezan...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kao neko ko se bavi servisiranjem mobilnih telefona mogu ti reci da je jedino pravo resenje ovlasceni Samsungov servis. Delovi koji se prodaju po KP i drugim sajtovima koji se bave mobilnim telefonima su u 99% slucajeva razlicite kineske kopije koje imaju problema sa samim kvalitetom displeja, a posto moras da menjas i kuciste moze se javiti problem sa merama kucista, tj. nekad promase malo pozicioniranje komponenti pa ne moze sve da legne kako treba.
Ne znam da li imas iskustva sa otvaranjem mobilnih telefona. Tvoj model se servisira tako sto prvo moras da odlepis stari displej da bi prisao unutrasnjim komponentama. Kad sve prepakujes u novo kuciste, novi displej treba dobro zalepiti, a to nije bas tako jednostavno. Moze da se desi da nagnjecis displej sto ce ga ozbiljno ostetiti, ili da pocne u nekom ternutku da "zvace", posebno u gornjoj zoni, ako se ne zalepi dobro, sto za posledicu ima lom displeja nakon par meseci koriscenja.
Mozda bi bilo najbolje da probas da nadjes na oglasima originalni telefon na kom je stradala ploca, pa da od 2 napravis jedan ispravan.
 
polupan telefon potrebna zamena ekrana i kucista,sad sam u dilemi gde kupiti ekran i kuciste a da je original a da ne kosta ko nov telefon,vidim po kp ima mali milion razlicitih delova sad koji valja

promobi preporucujem jeste skuplji ekran ali orig menjao prijatelj pa
znam.
 
Nazad
Vrh Dno