Šta je novo?

Nadjen Iphone kako vratiti

veseli06

Slavan
Učlanjen(a)
08.10.2008
Poruke
171
Poena
320
Pozdrv ljudi

Kao sto kaze naslov, sinoc je zenina majka nasla Iphone na NGB kod Hajata. Zena ga je uzela u nadi da ce neko zvati, medjutim telefon nema sim karticu. Kad se restartuje trazi passcode. Ima li neko neki savet kako doci do vlasnika, neki mail ili broj telefona ako se ios vezuje za telefon.
U pitanju je Iphone 6 ili 6s roze boje, u crnoj fotroli. Ja nisam bas vican sa tim iTunes i slicno.
Nesto sam gledao na yt, ubacio svoju sim karticu probao sa siri medjutim nista se ne dešava.

Uglavnom ako neko zna nekog ko je izbgubio ili mu je ukraden, moze me kontaktirati ma pm pa da se dalje organizujemo.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Postavi na facebook-u u nekoj grupu slike pa nek dele ljudi mozda i vidi neko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probacu i to. Nema druge

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Lepo je kada se cuje da postoje jos normalni ljudi da nesto hoce da vrate, a moze da proda za delove bar. Svaka cast i srecno da nadjes vlasnika, mada je taj tel vrv ukraden pa bacen jer iphone ne moze da se hackuje bese i proda. To mislim jer je bas cudno da nema SIM u sebi. Sve u svemu, bravo za tebe samo se pazi da se ne javi neka lopina i kaze da je njegov!
 
mada je taj tel vrv ukraden pa bacen jer iphone ne moze da se hackuje bese i proda. To mislim jer je bas cudno da nema SIM u sebi. Sve u svemu, bravo za tebe samo se pazi da se ne javi neka lopina i kaze da je njegov!
+1
Ko se javi neka nesumnjivo dokaže da je njegov...
 
Ko se javi, ako ga otkuljca iz prve neka ga nosi.

Ma polazim od sebe, ne bih voleo da se meni isto desi, telefoni danas manje vise svi imaju neku zastitu, a ljudima znace slike, kontakti itd. Ja kapiram da ga je neko ukrao video da ne moze nista i ostavio.

Kako kažu nije tesko biti fin.




Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ionako iPhone nicemu neće služiti ako ne znate passcode. Ko otkljuca passcode njegov je. To se zna. A moze vlasnik da aktivira find my iphone preko racunara. Cudi me da nije altivirao jos uvek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne bi me cudilo da 90% prosecnih korisnika ne zna da iskoristi FMi opciju,a i mora biti ukljucena.
Inace,ako je roze boje,moze biti 6s ili 7,razlika je uocljiva po polozaju antena i kamere. Mislim da obicna sestica nije ni pravljena u toj boji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Onda je 6s, sesmica cini mi se ima 2 kamere.

c569c8780869cd2f208c9d8578c9752f.jpg
cc3ae45706cee5027666fe9e1751ec73.jpg
67b140866cbf5d4ae706b6c966eee680.jpg


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Manja sedmica ima jednu kameru,a ovo je druze iP6(bez s) u gold boji [emoji2] Ti rekao da je roze...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sudeći po masci rekao bih da ga koristi dosta mladja osoba. Da u pitanju je iphone 6 gold.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A moze biti i 6 plus,deluje mi malo izduzeno u odnosu na obican,bar na ovim fotkama.
@OP
Ako je cigla,onda je definitivno plus model [emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se ucini da je roze [emoji23][emoji23]

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Verovatno ga izgubilo neko dete, čim nema sim karticu. Dali mu da igra igrice
 
Ako je ukljucen FMI ide kod servisera u delove. Obavezno iskljuciti FMI ako ti neko ukrade telefon. Najbolji scenario je da neko ubaci SIM karticu i da ga policija pronadje. Ja se ne bih dotakao tudjeg telefona ni da ga nadjem na ulici jer cesto kriminalci odbace telefone koristene u krivicnim delima. Dok ti objasnis druze na sudu da ti nisi kriminalac izgubio si silno vreme i pare. Zato sto dalje od takvih telefona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Policija bi trebalo da može naći vlasnika.
Čak bi trebalo sa bilo kakvom karticom, i bez otključavanja, da se može pozvati 192, ako se ne varam.
 
Ma videcu par dana. Ako se nista ne događa ide kod organa reda [emoji846], a i oni ce ga zadrzati za sebe [emoji1787]

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ne znam zasto odmah nisi dao tel. organima reda. Ovako kad ga upalis, moze se desiti da ga vlasnik sa njima locira, pa da imas problema dok im objasnis da nisi ukrao nego nasao i da trazis vlasnika... Ja sam se jednom malo opekao zbog vracanja stvari (ne telefona), iako sam odmah nasao i kontaktirao vlasnika. Ne bih se vise z.... s tim, jedino da je tel. otkljucan pa da odmah mogu pozvati nekoga u imeniku vlasnika. A s obzirom na iskustvo iz proslosti, najveca verovatnoca je da bih samo prosao pored telefona na trotoaru. :d
 
Pravac u Dunav i miran si...

...riding on 720p...
 
Moze vrlo lako da se desi i da te optuze za kradju
 
Organima reda bas i neverujem, jer sam licno vise puta prisustvovao njihovom 'postenju'.

Bilo kako bilo, slesece nedelje ga nosim kod njih.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Iz prve ruke znam da "organi" zadrze sve sto valja.

Huawei P10
 
"Mirna duša je najbolja ležaljka za odmor"
 
Nazad
Vrh Dno