Šta je novo?

iPad 7th (10.2inch)

Kako se koristi ovaj punjač od ipad za punjenje uređaja? Treba mi neki nastavak ili..?
1ec084c182a5db83b1263115255543fc.jpg


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Amerikanac... samo adapter ili prosto kupi drugi vrh nisu skupi
 
Poslednja izmena:
Upravo sam ovo sad hteo drugo da ti pošaljem. :) Onda ću samo taj vrh(nastavak) da nabavim. Tnx


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Recicu ti bratski ifix su sa delovima najveci trash u srbiji iz kine donose najjeftiniju robu i skart je OGROMAN... ja bih ih zaobisao u sirokom luku imam vise puta lose iskusrvo sa njihovom proizvodima... skidam kapu sto su to menjali svaki put pa cak i 5x ali moje cimanje do sc i trosenje vremena nema cenu... znaci svaki put su mi zamenili na kraju njihov deo sam ostavio sa strane i nisam ga vise koristio... toliko od mene... imam dokaz i deo i racun (napisan) ako ti znaci cisto da ne bude da procam price :-D
 
Ma verujem. I meni deluje sumnjivo. Generalno ceo sajt im je prepun svakakvih kineskih gluposti.

A ima li neki solidan punjač kod nas da se kupi a da je jeftiniji od originala koji je, koliko vidim, oko 30€?
 
Poslednja izmena:
Oni kao kolektiv su sjajni ali roba losa do zla...
 
Nije to "njihova" roba, kupuju u lokalu, ms i 3g kao i vecina servisa u srbiji.
 
Da dobijaju nesto i iz 3g ili ms kada nemaju na stanju... ali mnoge stvari donose sami iz kine... svakako kvalitet tih delova je nula.. :-D i cek izvini ako ja kupim auto od tebe i prodajem ga jel to i dalje tvoj auto? :-D ili ako cemo da filozofiramo to je delta holdingov auto :-S ja sam se samo posluzio bmwom delta holdinga autom... ili radulovicevim autom :-D dakle ono sto ja prodajem je moja roba ono sto ti prodajes je tvoja , a to ko je uvezao apsolutno je nevazno ti u ms mozes po klasama da uzimas delove ko njima brani da uzmu kvalitetniju robu? Ne oni uzimaju djubre... dakle ono sto sam kupio u ifixitu je njihova roba i djubre je ;-)
 
Poslednja izmena:
Poenta je bila da je ista roba u svim servisima u srbiji...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa zavisi imas i sh robu i “org” i imas 1-2-3 klase... svaki servis prvo pita sta zelis pa ti to i montiraju... za aksesoar grneralno ponuda je ocajna retko ko ima mfi opremu za apple.
 
Ne zavisi, sve dolazi iz dve vec pomenute firme. I a klasa i š klasa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ne razumes ja kao prodavac te robe mogu uz ms da porucim obe klase ifix porucije djubre :)
 
Ne, bukvalno su prekopirali ponudu, sa sve nazivima proizvoda. Tipa 5 vrsta baterija, 5 vrsta ekrana pa kupac bira sta hoce. I pored toga delovi sa otkupljenih uredjaja.
Dovoljno je off-a...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni su bukvalno svaki put pod original prodali skart... neispravnu robu... 5x sam se vracao 6ti put su probali tamo i otvorili jos 7 kutija osmo pakovanje tek je radilo :) koliko znam ms stavlja svoj pecat na robu ovo su rekli da su dobili iz kine kao original no nema veze :) svakako moja preporuka za original punjac ili dodatak samo...
 
Poslednja izmena:
Ko ima vec nov apple uredjaj svakako je steta da ga puni na punjacu od 300 din. Kad si dao 1000, daj jos 30 evra :)
 
Jabuke nisu toliko osetljive na punjace, ali jesu na kablove. Obavezno mfi kabl i nema problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Toliko nisu osetljive da im vecini blebne u2 nakon koriscenja china punjaca :p secam se 5s i 6s to nije bilo humano... :-D e vec od 7 nisam primetio da neko ima problem sa u2
 
Da, originalni kabl nije nekog posebnog kvaliteta, bolje i kabl anker uzmi. Oni imaju mfi sertifikat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako se pokazao iPad 7 ? Treba mi za surf,YouTube,Netflix neka basic upotreba. Malo me brine koliko ce biti podrzan sa update zbog starijeg A10 procesora. Druga opcija je iPad mini 5,samo jos nisam video tih 7.9 inch. uzivo.
 
Koristim ga vec neko vrijeme, bas za to sto si naveo..
A10 je samo na papiru star, leti sve.. osim ako zelis igrat igre na visokim detaljima i u 60 fps.

Super sam zadovoljan koristit cu ga jos neko vrijeme onda proslijediti nekom u obitelji a ici na ipad pro.

Mislim da ce biti bar 2 godine update, po meni ipad mini je malen ovih 10,2 je taman i moja preporuka je da ne ides na manje.


Gesendet von iPad mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristim ga vec neko vrijeme, bas za to sto si naveo..
A10 je samo na papiru star, leti sve.. osim ako zelis igrat igre na visokim detaljima i u 60 fps.

Super sam zadovoljan koristit cu ga jos neko vrijeme onda proslijediti nekom u obitelji a ici na ipad pro.

Mislim da ce biti bar 2 godine update, po meni ipad mini je malen ovih 10,2 je taman i moja preporuka je da ne ides na manje.


Gesendet von iPad mit Tapatalk

Hvala :) Igre slabo igram,ako bude 2 god to mi je Ok.
 
Poslednja izmena:
Za potrebe koje si naveo taj iPad ce da ti leti jos 5 godina, a ne 2.
Ja koristim iPad Air 2 koji sam kupio pre 5 godina i jos uvek mi glatko radi.
 
Nazad
Vrh Dno