Šta je novo?

iPad 7th (10.2inch)

Uzeo danas iPad 32GB Wi-Fi + Cellular zadovoljan :) Probao i igrice Asphalt 9,povezao sa dzojstikom od ps4,sve radi kako treba :happy:
 
Uzivaj, radit ce sve out of the box.. ipak apple ima najbolje soc cipove :)


Gesendet von iPad mit Tapatalk
 
Kad smo vec kod dzojstika, je l moze sa iPad Air 2 da se poveze xbox dzojstik wifi?
 
poz, da li postoji i ako postoji koju preporucujute APP za "screen mirror" na TV? tv je povezan preko EOB box, nije mi Smart TV,ali bih voleo da gledam Netflix pusten na iPad a da se slika prenese na TV. da li je to moguce!? hvala
 
Treba ti neki uredjaj koji podržava AirPlay (Apple TV npr).
 
Da li bi pomogao AirParrot? Ranije sam ga koristio dok nisam imao apple tv...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Има ли неки 3rd party Pencil који бисте препоручили за овај модел?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aj da ne otvaram novu temu. Pazario sam iPad 2020, ljudi moji...pa ovo je bruka :D. Nisam ljubitelj Apple-a, odmah da se zna, ali kada poredim Samsung koji sam imao i ovaj iPad 2020, pa ne da ga šije jabuka nego nije realno. Jedino mi jedno bode oči a to je pencil koji ne znam da li da pazarim ili ne. Preskupa je prosto za komad olovke a ne znam koliko bi mi služila, pa ako je neko imao iskustva neka javi utiske (i ako koristim drugog proizvođača na mobilnom koji ima pen :)).
 
Нисам имао Андроид таблет досад па не могу ни да коментаришем. Мада оно што тренутно видим лично да сад купујем разматрао бих Huawei MatePad Pro.
Што се тиче оловке и ја размишљам ових дана коју да купим. Из таблет не користим свакако миш, а оловка је доста практичнија и функционалнија. Има неколико алтернатива, неке мало јефтиније, неке више, али ту треба одлучити за шта ти треба оловка, колико би је често користио. Ја сам се на крају одлучио за Apple pencil, ако ништа друго због евентуалне гаранције јер онда ми ништа не значи ако платим нешто 20-30$ јефтиније а после немаш коме да се обратиш. А да је скупа,скупа је.

Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
 
Ipad 7 nije 2020 :p svakako rade top cak i 5 koji naravno ima podrsku i dan danas :)
 
Да ли користите неко заштитно стакло или фолију за екран и шта препоручујете?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno