Šta je novo?

Telefon do 300e

Nikola2307

Poštovan
Učlanjen(a)
01.10.2015
Poruke
491
Poena
70
Kamera je bitna, ali nije presudna. Baterija takođe bitna.
Telefon je za žensku osobu, potrebno je da bude fluidan u radu, bez ikakvih dodatnih podešavanja, flešovanja, itd.


Samsung i LG nisu poželjni, tako da verovatno neki Xiaomi?

EDIT: da ne bude polovan
 
Poslednja izmena:
Ako bi mogla da se "isprsi" do 340€ za Xiaomi Mi 9, mislim da je to najbolji izbor. Pogotovo što si naglasio da neće budženje, flešovanje, itd. 9T je isto odličan izbor ALI BAR TRENUTNO osetno bolje ispeglan softver (performanse, kamera, itd) na Mi 9 što je i normalno jer je duže na tržištu pa je više update-ova dobio. 9T će kroz koju nedelju/mesec utegnuti skroz, ali opet (već sam pisao u temama) 50ak evra vredi dodati za Mi 9. Ipak je to flagship model.
 
Baš su ga iskomplikovali sa oznakama, običan Mi 9, kt20, SE, pa onda još 64/128 verzije...
Hvala na predlogu, ako neko ima još nešto, slušam [emoji2]
 
Poslednja izmena:
Mi 9 ili Mi 9T.
 
Mnogo losiji u svakom pogledu.
 
nema šta poco da traži pored tih fonova,naročito za OP-ovu situaciju.mi9 štagod u sufiksu ili oneplus 6t.poco je fon više za advanced usera na budžetu i nikako ne dati više od tih 232e (koliko je trenutna i to naduvana usled potražnje cena van.poco je po svemu fon do 200e (odličan i best bsj i dalje) ali sve preko toga u 2019toj iziskuje da dobiješ više od dojučerašnjeg flagship čipseta,4000mah,prvog pristojnog senzora kamere,okvirno pristojnog ips panela i plastike.

zaboravljate OP-ovu situaciju,ženska osoba je u pitanju,sigurno je bitnija kamera od sd845.ja bi za te pare i tu namenu čak sačekao nedelju dve hoće li oneplus 6t naleteti za približan novac.
 
Nema smisla kupovati Mi 8 pored 9T i Mi 9, to je vec preterivanje.
 
Nazad
Vrh Dno