Šta je novo?

Internet staje na minut

Nazalost do powerline ti je verovatno.
Ako imas frizider, klimu, ili slican potrosac sa motorom u okolini on ti sigurno pravi problem. Osim provlacenja LAN kabla, nema bolje opcije (mozes da probas da se igras sa uticnicama, ako imas prostora, ali najcesce je to komplikovanije a manje sigurno resenje).

Ja sam koristio corinex av100 i problem je nastajao kad neko usisava u sobi. Onda obavezno cupam iz struje celu skalameriju, pa sve ponovo...

Setio sam se i da sam par puta imao problem sa pregrevanjem, kad je neko nabio tv komodu do adaptera, pa vidi da nije tako nesto.
 
Jedine dvije stvari koje nisam isprobao su da maknem produzni iz njegove uticnice. Pc mi je na produzni, a on je na njega, mozda je to.
Ili da zamenim, da ovaj sa uticnicom stavim kod rutera, a na njega ruter, a onaj bez uticnice kod pc-a.
20150209025755.png
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da ce pomoci. Meni su bili na par metara kablovi u zidu takodje direktno i opet je prekidalo. Wifi sa pojacivacima sve resio

...riding on 720p...
 
Ima li neki program koji stalno prati kad nestane net da ga ukljucim da mi prati dok ne stane pa mozda ce mi on dati neke informacije.
 
Ja imam sličan problem na novom laptopu. Povremeno mi na laptopu nestane net, dok na telefonu najnormalnije imam. Dešava se sigurno 10ak puta dnevno. Radio sam update kartice ali nije pomoglo. Da li nešto treba da se uključi/isključi u Windows-u da ne bi dolazilo do toga? Na prethodnom laptopu nisam imao tih problema.
 
Nazad
Vrh Dno