Šta je novo?

The Dark Pictures Anthology

  • Začetnik teme Precise
  • Datum pokretanja
P

Precise

Guest
Ok je igra, moze se odigrati, pristojan horor, na foru Until Dawn, pa posto takve igre nema na PC-u, ovo dobro dodje.
Vodis 5 likova kroz igru, kamera je staticna kao u Alone in the Dark, igra sama cuva pozicije posle svake bitne radnje, tako da kad vam neki lik umre, nema vracanja nazad, vec je on mrtav, nesto kao perma death, jedino sto ima tih 5 likova.
Meni je na kraju jedan lik umro i to ne zbog losih odluka, vec zbog QTE, nema najave kad ce se desiti samo odjednom bljesne na ekranu sta treba pritisnuti i brzo prodje, tako da je izazov sacuvati sve likove, recimo u Fahrenheit te bar prvo upozori sa Get Ready, ali ovde samo odjednom bljesne i nije problem kad se pojavi tokom igre, ali se desi cesto i u cutscenovima, a tad mi ruke nisu na tastaturi...
Prica je klise, ali je dobro ispricana, likovi su ok, dobra je atmosfera i kadrova, grafika odlicna, mozda malo previse DoF, fps na mom 1070 najnize oko 40, drzi se tu oko 50 u 2560x1080, a u 4K ne mogu da igram, dobijem 18 fps :D
Steta sto je dosta igre u mraku, pa nema prilike da zasija, intro je vrh odradjen, a posle je mixed bug, ima i smaracine, a ima i sjajnih momenata.
Recimo ima vise smaranja ako se istrazuje i zalazi svuda, jer jedino sto cete naci su textovi za citanje, takozvani lore, a to generalno izbegavam, jedino je zanimljivo naci slike na zidu, jer kad njih nadjete, otkriva vam se deo buducnosti, ono sto ce se desiti, kao neko predskazanje, kao upozorenje tipa kao u Final Destination filmu.
Dobar interaktivni film da tako kazem, a obzirom da je 4, 5 sati, vredi se preci odma ili za dva dana.

Smg019 Screenshot 2019.09.08 - 00.13.12.90.jpg

 
Skidao sam je preko noci. Pogledao malo gameplay prethodnih dana, dodje mu PC zamena za Until Dawn. Cak mislim da je i HUD manje vise u istom fazonu, veza izmedju likova sa "bar-om" i slicno, gotivno. Na RX570 radi na Ultra detaljima apsolutno maxed out sa 70+ fps-a. Odlicna optimizacija.
 
Ispraviti naziv teme u "The Dark Pictures Anthology".

Man of Medan je samo prvi deo-epizoda.
 
Meni se svidela igra i sa nestrpljenjem ocekujem sledecu igru,mislim da na svakih 6 meseci su rekli da ce objavljivati
 
Ja sinoc zavrsio, samo steta sto je kratka... Grafika odlicna, dobro radi. Obrnucu je jos jednom, cisto da vidim sta ce se desiti ako drugacije donesem odluke, na prvo prelazenje nije bio los kraj
 
Poslednja izmena:
Gotivno je sto su uradili za par igraca na istom dzojstiku. Samo mi se ne svidja sto je takav raspored sa likovima.
 
^ Kad predjes prvi deo na kraju creditsa ima najava za Little Hope
 


 
Poslednja izmena:
*mjau**mjau**mjau* svaki put se ispalim kad treba da odreagujem na otkucaje srca, posle onih akcija drz ne daj, stisni A stisni B stisni X i poginu mi bzvz Taylor pu! :mad:
 
Sa mišem je to lagano, ali zato su ostale sekvence katastrofa, treba pogoditi ikonu sata na nasumičnom mestu na ekranu za 1 sec ;)
 
Poslednja izmena:
Meni su sve te sekvence na PS4 taman kako treba zahtevne :) I da, igra neuporedivo bolje radi od prvog dela, Man of Medan...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Ha, ha, stepen moje brige za živote američkih okupatora je ravan ništici... 😂
 
Krenuo sam da igram House of Ashes i zanimljivo je za sada.
 
Nazad
Vrh Dno