Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Ako si tek ukljucio telefon i stigli ti jedaj veliki (na Android 10) i jedan mali update onda ti je sad idealno vreme da uradis hard reset pre nego sto napunis telefon aplikacijama i onda si siguran da nece biti problema.
 
Instalirao vec odavno apk ali nema laga. Sacekacu, ovog meseca bi trebao da dobije 10.1 pa cu tad puknuti hard reset.
 
Da li neko ima problem sa fb na telefonu, konkretno zadnjih par puta fb non stop radi i dosta baterije trosi preko 30% i zbog toga mi se sot smanjio sa 7h na 5h?
 
Imam ja. Stalno iskače obaveštenje da fb troši previše baterije.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Neko resenje osim brisanja fb i ici na njega preko chroma?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Zdravo, jedno pitanje. Da li uzeti Xiaomi mi 9t ili Novu 5t, razlika je 30e skuplji 9t?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Da si pitao za mi9t pro pa da jos i razmislim.Ovako (pristrasno) glasam za novu ;)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Pa do sada sam imao j7 2018 sa amoledom, tako da mi nije toliko bitan amoled, više mi je bitna kamera.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ja sam jos uvek na 10.0.0.212 iz mtsa telefon.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Sad sam proverio hicare ili ti support ima update. Smart charge smo dobili i jos gomilu stvari.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Poreklo je izgleda špansko. Izbaci mi oznaku ES kada ukucam imei na proveru. Nego primetio sam nesto drugo sto me buni, dosta updatea sistema sam imao jer sam telefon kupio skoro i posle svakog isto pa i posle ovog zadnjeg. Ne kazem da je do sistema telefona nego me buni. Nisam radio hard reset otkako sam ga kupio ni posle svih krupnih azuriranja. Naime, u google play prodavnici, u podesavanjima dole, nakon svakog update nikako da mi pokaze ono "uredjaj je sertifikovan"! To se nalazi ispod verzije prodavnice. Ne menja to sve dok ne obrisem podatke google prodavnice! Tek tada izbaci da je uredjaj sertifikovan. Da li ste primetili tako nesto? Kao da google mesa prste polako. Ili prodavnica baguje. Kako je kod vas? Ako je iko obratio paznju.
 
Meni se dešava da kada pričam preko slušalica nakon određenog vremena sagovornik me slabo čuje (citiram: kao iz bunara). Privremeno rješenje je da izbodem pa ponovo ubodem slušalice ali nakon nekog vremena opet se desi isto.
Dešava se samo preko mobilnog poziva. Whatsap video radi recimo bez problema.

To se dešava od kako samo uzeo telefon tako da bih isključio neku aplikaciju.
Taj type C mi nepouzdano djeluje [emoji3]
Iritira malo.
Mreža je VIP
 
Дође 10.1
415199b49bb09583d61bc3d28374b7b6.jpg
6e413a20da32050db434435e4320fdfd.jpg
8a22406ca4e0470eab8bcde8a46d1202.jpg
93bc01e8c086b848fdba5fa498c443c5.jpg


Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Potvrdjujem 10.1 :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Узгред, резултати бенчмарка. Прва слика угашен мод перформанси, друга упаљен.
ec661fced5cf339a716a3ca460645c79.jpg
3f7dc63d43838a45067ea621a2d59cdd.jpg
a659756c1a42e0bd32653009119cef2b.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

Мало промена са 10.1
6ff36732e0d4eb3a3fb7dd69298c66b6.jpg
606f0d899346c57f3ab677f66473e017.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel se to meni cini ili su nesto cackali oko kamere?Nemam u settingsu nigde podesavanje kvaliteta ni rezolucije?48mpx stoji u other>high res.Zar pre nije bilo kad se otvori kamera da se gore odmah podesava rezolucija itd?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Da bila su podesavanja kamere gore. 12mp je bilo default

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
И даље је 12 МР подразумевана резолуција, а за промену се скролује до још, па ту одаберете високу резолуцију.
687df7f7513a5fb909edd0469df1732e.jpg


Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Mozda je rano da pitam, samo da li sve radi ok, da nisu nesto zeznuli ? Da ne bude da se moramo vracati na staro...Meni jos nema updatea, ni preko kabla.
 
Stigao i meni update . Kako su samo zajebali stvar sa Multi Window. Ranije je bilo lako za korišćenje jednim pritiskom aktiviram,sad sa ovim glupim izvlačenjem sa strane ,katastrofa ,treba mi par puta pokušaj da ubodem.

https://youtu.be/pZMy_wk_R9A


Sent from my Huawei Nova 5t using Tapatalk
 
Sve vise i vise komplikuju EMUI i dodaju razne gluposti. 9.1 je bio zakon. Ovo sa kamerom mi se uopste ne dopada.
 
Primetio sam nesto i nisam siguran da li je normalno ili je bag. Kada u toku poziva postavim vodoravno telefon bez obzira sto prstom prekrijem senzor blizine telefon upali ekran. Prekrijem senzor skroz. Cim malo nakrivim telefon , dovolnjo da milimetar okrenem na stranu, ili podignem telefon uspravno senzor reaguje i ugasi ekran. Znaci samo u vodoravnom polozaju, senzor iako je prekriven, telefon pali ekran. Kako je kod vas? Da li je ovo normalno ili je u pitanju neki bag.
 
Nazad
Vrh Dno