Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Security patch za maj je out...
Cekamo Emui 10.1[emoji23]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Predjoh sa mate 10 lite na novu 5t. Nikako da se naviknem na otisak sa strane. Kupio sam neki masku, ali malo prlazi preko senozra pa mu je jos teze da ocita. Gde imaju da se kupe da kazem original maske?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Ima u radnji na slovo "G" oko 2.000 rsd..
 
Imas jos radnji po gradu sto imaju ok maske, malo proguglaj, ili da saljem na pp..
 
Cudno...ja imam obicnu silikonjaru od 300 din pa nemam taj problem.Smekni neku drugu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Da li vredi dati novac sada za ovaj model telefona?Cena je poprilicno korektna, 270€. Obzirom da je model star skoro pa godinu dana?
 
Jel smatras da imas sta bolje?Po meni je korektan model.Dobice.sigurno bar jos jednu verziju androida i mozda po neku verziju EMUI.Licno smatram da je bolji midrangera iz tog ranga ali sacekaj da se javi jos neko ;)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Imaš ga i za manje pare na Kp, za 240e sa 2 godine garancije od domaćih ovlašćenih radnji, tako da isplati se za te pare itekako pored Mi 9T

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nisam nasao za 240 nigde i to sa garancijom. Pregledacu oglase opet a ako neko ima nekog pouzdanog prodavca zamolio bih neka pusti u pp link. Nisam sarlatan, ozbiljan sam kupac.
 
Ma to je onaj sto trazi prvo pare, pa onda tim parama kupuje telefon. Samo kod njega ima za 240e.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja procitao oglas i kraj. Ko ce slati pare unapred. Ladno ostanes bez njih. I ko zna na koju foru idu tako niske cene. Sto se mene tice, neka hvala.
 
Sutra bi trebalo da kupim 5T pa me zanima koju oznaku nosi model za nase trziste , dual sim, 6/128GB i koji broj verzije za nas region, da li je C431... za nasu zemlju? Molio bi ko zna da mi odgovori jer ne kupujem u ovlascenoj prodavnici.
 
Ja mislim da je ista onznaka kao za Honor 20 tj. YAL-21.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Da nasao sam, jurim malo pred rudu, ali me zanima broj verzike koji treba da bude. Da li isto treba da bude oznaka za region (C431...) ?
 
Da.Moj je iz mts to su te oznake.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
...
1b76bab23192fb213f833c3ff71b9a43.jpg


TT
 
Da se pohvalim. Stigla Nova 5T. Fenomenalan telefon. Bar za sada. Vakum pakovanje, slusalice, adapter za sluske, i sve ostalo. Sada me zanima koju masku uzeti jer ovo mora definitivno u neku oblogu? Ako neko ima predlog neka napise, bar za neku privremenu dok mouda narucim neku sa ebay-a!
 
Super drago mi je da ti se svidja.Ja nosim obican silikon tipa za 300 din vec pola godine.Dobro je odradjen izrez za fingerprint tako da ne smeta uopste.A i par padova finih je preziveo.Tako da ne opterecuj se previse dok ne dodje nesto ok moze ti i to posluziti :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Da se pohvalim. Stigla Nova 5T. Fenomenalan telefon. Bar za sada. Vakum pakovanje, slusalice, adapter za sluske, i sve ostalo. Sada me zanima koju masku uzeti jer ovo mora definitivno u neku oblogu? Ako neko ima predlog neka napise, bar za neku privremenu dok mouda narucim neku sa ebay-a!
Nillkin silikonska providna. Odlicne su.

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
fingerprint je posebna prica.I postavljen taman na dohvatan palca i reaguje momentalno. Videcu da ispazarim neki silikon privremeno dok ne dodje nesto sa ebay.
 
Narode imam jedno pitanje oko wifi mreze na ovom fonu.. Dali postoji neka caka da se pojaca prijem wifi mreze, sobzirom da koristim pocophone f1 uporedo sa ovim, na istom mestu signal mi je na pocu duplo bolji, mislim na mesto gde je malo slabiji wifi... Hvala
 
Simuka, meni bas zapala za oko. Svidja mi se kako izgleda i ako je malo robusnija jer takve i volim. A ima i nazad hrapavu povrsinu pa nece kliziti. Narucih je ja pa posluzice. Ako ne kupicu neku drugu, najmanji prob. I ja sam mislio da narucim neku sa alija ili ebay ali isporuka ide vrlo vrlo sporo zbog ove korone.
 
Poslednja izmena:
Ako ti to nesmeta onda je ok ! Futrolica je vrhunska, stvarno. Lepa, kvalitetna, izdržljiva..
 
Da li odraditi hard reset nakon update na 10-ku? Stigla mi je 10-ka maltene odmah nakon ukljucivanja telefona i majska zakrpa odmah nakon azuriranja na 10-ku? Ne vidim apsolutno nikakav lag ali pitam za svaki slucaj! Futrola stigla, prelepa i vrlo kvalitetna. Jos kvalitetnija nego prosla istog brenda narucena sa ebay.
 
Ako ti radi dobro, i ako nemas curenje baterije onda nemas potrebe da radis.
 
Nazad
Vrh Dno