Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Stigla sigurnosna zakrpa za novembar
 
Da li neko ima problema sa baterijom sa ovim oktobarskim patchom?Decembarski mi jos nije stigao pa ne mogu da uporedim.Primetno mi je krace trajanje baterije nego pre.Doduse telefon skoro ima 2 godine pa je i oslabila verovatno ali mi se cini da je bar jedno 30ak % slabija.
 
Nisam imao problema sa baterijom nakon oktobarskog ažuriranja.
 
Cekamo....
Ako nekoga zanima evo uputstva za sign up
 

Prilozi

  • Screenshot_20211205_175329_com.huawei.betaclub.jpg
    Screenshot_20211205_175329_com.huawei.betaclub.jpg
    51.2 KB · Pregleda: 47
Drugari, jel neko skoro menjao ekran na telefonu? Bratanici danas ispao na beton. Nema oštećenja sa strane, ali je ekran razbijen. Kapiram da je bolje da se zameni ekran nego da kupuje novi tel. jer je Nova 5T još uvek dobar uređaj.
 
Cekamo....
Ako nekoga zanima evo uputstva za sign up
3x покушавам и никако неће.
Тек сам сад добио новембарску безбедоносну закрпу.
 
Hm svasta.Bukvalno sam pratio uputstva.Instalirao apk sa linka,promenio region na oba mesta,startovao app i joinovao iz prve.Ne znam onda zaista.Gde te tacno zeza?Kazu da moze i sa Nemackom i UK... I ostalim zemljama
 
Не зеза нигде, једноставно ништа не нуди. Пише да није доступна бета верзија.
Неће, таман и да ставим регио Месец Screenshot_20211205_201651_com.huawei.betaclub.jpg
 
Poslednja izmena:
Drugari, jel neko skoro menjao ekran na telefonu? Bratanici danas ispao na beton. Nema oštećenja sa strane, ali je ekran razbijen. Kapiram da je bolje da se zameni ekran nego da kupuje novi tel. jer je Nova 5T još uvek dobar uređaj.
Nebi trebalo da je puno skup jer je to ipak LCD koji je znatno jeftiniji od amoleda.
 
Nebi trebalo da je puno skup jer je to ipak LCD koji je znatno jeftiniji od amoleda.
Supruga Ima Nova 5t, razbila je ekran, cinilo se skupo 100e za original pa smo isli na zamenski or 7000din I pogresili kao nikad. Ekran je krs, lose osvetljenje, tac baguje. Reklamiran I zamenjen drugi, na njemu posle dva meseca vertikalne crte koje se umnozavaju i jedan deo ekrana ne reaguje na dodir. Nije uvažena garancija, kao nagnjecen je ekran. Kupljen je drugi ekran alo ovaj put sa ramom i za sad radi ok. Moj zaključak ako ne želiš originalni uzmi ekran sa ramom na koji se prepisuje elektronika.
 
Znaci bilo ti skupo za ORG 100 evra pa si menjao 2 puta fals ekranom od kojih si prvi platio 7 000?Isplativo nema sta :)
 
Znaci bilo ti skupo za ORG 100 evra pa si menjao 2 puta fals ekranom od kojih si prvi platio 7 000?Isplativo nema sta
Moram priznati da sam imao dilemu, kinta nije bila presudna nego prethodno iskustvo koje sam imao sa zamenom ekrana na Huawei P10 Lite. Zamenio sam ekran koji sam naručio preko Allija i sve je radilo bez greške i sad radi posle dve godine. Obzirom da je IPS panel mislio sam da je to manje više ista stvar. Nažalost pokazalo se kao loše rešenje. Lik koji je radio servis je na kraju podelio troškove samnom za ekran sa ramom pa je na kraju suma novaca bila 90e. Jedno iskustvo više i škola za sledeći put.
 
Hm svasta.Bukvalno sam pratio uputstva.Instalirao apk sa linka,promenio region na oba mesta,startovao app i joinovao iz prve.Ne znam onda zaista.Gde te tacno zeza?Kazu da moze i sa Nemackom i UK... I ostalim zemljama
Jel imas neki info kad krece update? Ima 10 dana kako sam se prijavio jos uvek nista
 
Hm....cekam kao i ti....valjda kad nakupe dovoljno ucesnika.Nema nas nesto bas puno
 
Samo 50ak na italiju, bice valjda do kraja nedelje, vidim ovima na p 40lite pustili juce
 
Pustena beta
 

Prilozi

  • Screenshot_20211222_133600_com.android.settings.jpg
    Screenshot_20211222_133600_com.android.settings.jpg
    49.4 KB · Pregleda: 37
Moj bezuspješan pokušaj traženja adekvatne zamjene za ovaj telefon, po meni, govori kakva je ovo telefončina. Treba istaći i zvaničnu podršku koju još uvijek dobija. 👏🏼
 
Moj bezuspješan pokušaj traženja adekvatne zamjene za ovaj telefon, po meni, govori kakva je ovo telefončina. Treba istaći i zvaničnu podršku koju još uvijek dobija. 👏🏼
Isto. Juce gledao review na bench kanalu, cene na KP, Gsmarenu. Posle 1.5 god, a platio sam ga (270e nov sa oglasa), po meni nema ni za vece pare adekvatne zamene.
Napominjem da se ne igram niti gledam filmove, a Google servisi se podrazumevaju, kao i solidno dobra kamera.
 
Poslednja izmena:
Ja koristim i dalje Nova t5 uporedo sa Redme note 10prco i draži mi je Nova.
 
Malo je lepse usminkano sve.Drugacije izgleda panel kad se svajpuje od gore capili su foru od Ćomija/Crapple.Par huawei aplikacija dodato i to je to.Nista posebno za sad.
 
Mogu li se obrisati te aplikacije Huawei koje su pristigle uz betu ili su u sistemskom delu? I da li postoji mogucnost i kako postaviti da u brojevima pokazuje pristigla obavestenja za sve aplikacije a ne samo za pojedine, tacke vec prikazuju za svaku aplikaciju?
 
Mogu li se obrisati te aplikacije Huawei koje su pristigle uz betu ili su u sistemskom delu? I da li postoji mogucnost i kako postaviti da u brojevima pokazuje pristigla obavestenja za sve aplikacije a ne samo za pojedine, tacke vec prikazuju za svaku aplikaciju?
Mogu se obrisati.Smara notifikacija od huaweija da je beta u pitanju jedino to me malo nervira :).Hmmm na ovo zadnje pitanje ne bih znao da ti dam odgovor.Ovako izgleda za sad pa proceni
 

Prilozi

  • Screenshot_20211222_214836_com.huawei.systemmanager.jpg
    Screenshot_20211222_214836_com.huawei.systemmanager.jpg
    71.4 KB · Pregleda: 31
Cini mi se vise kozmeticke promene nista sustinski. Ne svidja mi se taj Xiaomi/Iphone stil ali sta je tu je. Neka smo i zahvalni i na ovome, Huawei je u Kini pao medju "ostale" brendove po prodaji. Nije ni u prvih 6. Svakako necu na betu i da mogu sada cekam stable za P40. Ali kada bi ove tackice samo mogle u brojeve a da brojevi idu za sve apk bilo bi odlicno. Nema toga ni na emui 11.
 
Cini mi se vise kozmeticke promene nista sustinski. Ne svidja mi se taj Xiaomi/Iphone stil ali sta je tu je. Neka smo i zahvalni i na ovome, Huawei je u Kini pao medju "ostale" brendove po prodaji. Nije ni u prvih 6. Svakako necu na betu i da mogu sada cekam stable za P40. Ali kada bi ove tackice samo mogle u brojeve a da brojevi idu za sve apk bilo bi odlicno. Nema toga ni na emui 11.
Ali je Honor odmah ušao u TOP5.

Pre toga, brojali su se zajedno, pa je Huawei bio "Huawei +Honor".
 
Screenshot_20211223_022747_com.huawei.android.hwouc.jpg
Decembarska sigurnosna zakrpa.
 
Cini mi se vise kozmeticke promene nista sustinski. Ne svidja mi se taj Xiaomi/Iphone stil ali sta je tu je. Neka smo i zahvalni i na ovome, Huawei je u Kini pao medju "ostale" brendove po prodaji. Nije ni u prvih 6. Svakako necu na betu i da mogu sada cekam stable za P40. Ali kada bi ove tackice samo mogle u brojeve a da brojevi idu za sve apk bilo bi odlicno. Nema toga ni na emui 11.
Tackice mogu u brojeve samo ne znam da li za sve app.Po settingsu bi reklo da moze za sve
 
Nazad
Vrh Dno