Šta je novo?

Huawei Nova 5T

A kako stoje stvari oko gugl podrške? Koliko će podrška trajati dugo i da li će raditi updejtove kako treba obzirom na trenutnu situaciju i zabranu koju imaju?

I takođe me zanima kakav vam je utisak o kvalitetu ekrana? Nigde ne vidim kakvu zapravo zaštitu ima ovaj lcd, koliko je otporan/izdržljiv i kvalitetan, što me najviše brine za kupovinu, zato me najviše i vuče 9T.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Не подлеже забрани, дакле све је нормално, ажурира се нормално.
За екран - стакло 500 дин па залепиш. Иначе има фабричку фолију на екрану, али мени није најквалитетније била залепљена по доњој ивици, па сам заменио.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ja sam zalepio zast.staklo preko folije, zvuci ludo ali deluje. Da li je neko primetio kada se prica pa se odvoji tel da nece odmah da odreaguje senzor I upali displej, narocito kad se zavrsi razgovor pa moram da na taster upalim displej da bih prekinuo vezu ? To je negde krenulo sa updateom na 10-ku
 
Kod mene sve radi ok.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Drugari uskoro se priključujem i ja. Naručih ga preko vip-a, izađe povoljno sad sa ovim popustom od 5.000 online i dodatnih 10% za keš. Crni sam uzeo jer kontam ljubičasti će mi dosaditi brzo. Prvo što radim instaliram Huawei call recorder apk dok je još uvek na androidu 9, koji će valjda ostati nakon ota update na Android 10. Razmišljao sam da uzmem i onu originalnu Huawei futrolu od 1.800 RSD ima li je neko?
 
Ne verujem da ce ti raditi call recorder kako treba prelaskom na 10kku bez obzira sto si ga instalirao dok je bio na 9.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Mom bratu je radio nakon prelaska sa 9 na 10. Međutim, kasnije, nakon nekih manjih apdejta (sigurnosnih zakrpa) prestao je da radi.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ne pričam napamet, na p Smart 2019 mi radi tako već godinu dana, sada je emui 10 mart sec patch. Samo ne treba raditi factory reset.
 
Dal se u pakovanju, sa aparatom, dobija adapter za usb C na 3.5 ulaz za slušalice?
Pošto sa sad video jedan uzet u VIPu bez tog adaptera a na recenzijama vidim da postoji taj adapter.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ne dobija se. Pre par nedelja ga uzeo u vipu. Slušalice su sa usb-c konektorom.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Kako ste zadovoljni, neka mana? Recimo prednja foto camera?
 
Ja sam ga vrlo kratko koristio. Sinu sam kupio telefon. On je oduševljen snagom uređaja (doduše prešao sa Huawei p9lite) . Kamera mu je trenutno manje bitna. Ja nisam stigao da se pozabavim kamerom a i nisam preterano stručan. Onih par slika što sam uslikao meni deluje dobro. Ponavljam, nisam merodavan.
Ono što je meni interesantno je fingerprint sa strane za koji sam mislio da će biti loš, zapravo je veoma brz.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Da fingerprint je fantastican.Za 4 meseca koliko koristim tel mislim da nije bio ni jedan slucaj neuspelog otkljucavanja.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
@Troller kako ti se pokazala baterija?

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Fingerprint je odličan ali i dalje ne mogu da se naviknem na poziciju :D


TT
 
Ja sam se na poziciju brzo navikao, ranije mi je bio na ledjima, kako hvatas tel tako stavljas prst tu, naravno registrujes vise prstiju...
 
Koristi neko YT Vanced verziju 15? Ovo je sa drugog Huawei telefona.. ima neka posebna verzija za Kirin proc ili je nešto drugo u pitanju.

a7e5230e8deb0f71ba88e11b3dd2b1f6.jpg
 
MicroG mora adekvatan. Mrni je kirin na telefonu i Vanced radi normalno, samo sam se iscimao dok sam ubo pravu verziju.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da me ubiješ ne mogu da se setim. Izvrteo sam par komada i jedan je upalio, *mjau**mjau**mjau*.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja koristim Vanced v.15 na telefonu sa Kirin SoC-om, a njega kao i MicroG sam skinuo sa vanced.app sajta. Samo sam ih instalirao i sve radi bez problema.
 
^ Ovde neće, zvanična najnovija yt vanced i microg. Honor 8A čini mi se, moram proveriti nije moj tel.

@encarta Radi ti baš verzija 15 od YT ili neka starija? Ne nalazim nigde na netu da treba specijalna verzija microg ili yt apk za kirin a po ovome što izbacuje izgleda baš tako...
 
Poslednja izmena:
Da, YT je verzija 15.16.36, a Vanced 15.05.54. Možda ima neke veze sa verzijom Kirin-a, ja jos koristim Honor 9 sa Kirin 960 SoC-om. Za koji dan prelazim na P30, nadam se da će mi Vanced i na njemu raditi bez problema.
 
Poslednja izmena:
Мени је vanced 15.05.54, а јутјуб враћен на фабрички и онемогућен. Све ради нормално. Кад сам скидао vanced, није давао никакве верзије за чипсет. Потребно инсталирати microG и SAI према упутству са https://vanced.app/.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Proradili kinezi posle korone...
Stigao Aprilski patch

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno