Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Da da.Mnogo brze radi.I fluidnije.Nema seckanja sve full.
:trollface:

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Koliko je bitan ovaj Google play azuriranje sistema ili azuriranje originalnog softvera jer meni stoji na 2019-9 i nikako da se azurira? Pokrenem azuriranje iz opcije Bezbednost i izbaci da je uredjaj azuriran a izbaci 01. septembar 2019. Ne razumem se u taj segment pa ako neko zna bio bih zahvalan na odgovoru.
 
Radi li telefon normalno ili si primijetio da ima nekih problema? Ne radi Play Store, ne aktuelizira aplikacije, ne dobijaš updates i sl?

P40Pro+ & Tapatalk
 
Bogu hvala zasad sve ok. Pitam vise informativno.
 
Ja sam instalirao i vidi što mi stoji sa mojim divljim GMSom [emoji16]



Očigledno se može i ručno napraviti update.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam instalirao i vidi što mi stoji sa mojim divljim GMSom [emoji16]



Očigledno se može i ručno napraviti update.

P40Pro+ & Tapatalk

Kakva si ti legenda od coveka. Rekoh ja da imas puno znanja jednom. Sada je na 1. decembru 2020. Jel potrebno da deinstaliram apk? Hvala care.
 
Nema na čemu...malo sam poručio temu i saznao da se može ručno update praviti...apk mirror izbacuje na mjesečnoj bazi apk za update. Možeš deinstalirati pa vidi što će biti...ako ti vrati na staro probaj sljedeće...obriši Google Play Services Chace i potraži update, ako ne pomogne izbriši Google Play Services Data pa potraži update. Ja kad deinstaliram vrati mi na nepoznato, ponovo sam instalirao i opet stoji 1.12.2020. a ja da brišem chace ili data od Google Play Services ne bu bilo pametno [emoji16]

P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probao po upustvu i nece bez apk koji si mi predlozio. Odmah vraca na 2019-9. Hvala jos jednom u svakom slucaju.
 
Cisto iz radoznalosti....
A to vam je toliko bitno zbog cega?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Cisto iz radoznalosti....
A to vam je toliko bitno zbog cega?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Ne znam prijatelju, vec sam bio pitao da li je to nesto bitno, nisam dobar u toj sveri, ali svakako ako postoji nacin da se azurira zasto da ne. Eto Brico mi je pomogao.
 
Pisao sam o tome da mi se datum kupovine i datum aktivacije uredjaja ne poklapa, da je datum aktivacije bio ravno 6 meseci ranije nego datum kada sam kupio telefon, i evo nakon vise od pet meseci se u aplikaciji podrska ispravio datum i pokazuje tacan datum kao i datam kada sam kupio uredjaj. Ne znam koja im je fora sa tim da datum ne pokazuje odmah tacno ali eto nekom ce mozda zatrebati ova informacija. Dakle, ima i gresaka u tim datumima.
 
Da li neko ima resenje za snimanje razgovora koji se obavljaju preko WhatsApp-a?
 
Stvarno je za 3750mah baterija nenormalna
27443f7554effaf5fdfedad0b7562868.jpg


Nova 5t
 
Baterija kao i sam telefon je vrh :)

Jutros sam skinuo telefon sa punjaca uglavno je bio na stand by, i 78 % baterije.

Aktivirao sam i VoLTE, nisam jos testirao VoLTE-VoLTE poziv. Ali cini mi se nema neke razlike u zvuku.

0oAxVpH.jpg
 
Poslednja izmena:
Sta ste kao zastitu stavili na ekran i ako je staklo koje ste stavili jer ova meni u mom gradu dostupna su malo reci ocajna? Otisci prstiju, brzo se pojave ogrebotine, itd. Hvala
 
Najobicnije sklj staklo od 300din.Ima gore slobodan tj isecen cosak kod kamere.Ne primetim ogrebotine niti bilo sta

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Скунуо заштиту пре годину дана. Има пар ситних огреботина, али ништа озбиљно.

Послато са Nova 5T
 
Sta ste kao zastitu stavili na ekran i ako je staklo koje ste stavili jer ova meni u mom gradu dostupna su malo reci ocajna? Otisci prstiju, brzo se pojave ogrebotine, itd. Hvala
Kupio na Aliju mat stakla, ne može bolje, Bogu hvala na ravnom ekranu.

Jedno je već otišlo, pao mi ekranom na beton, ali fon prošao bez ogrebotine, samo je to staklo napuklo.

b06669b8b2ccd3f361f05b34687401c5.jpg
 
Hvala na odgovorima kolege. Kupio, jedva nasao kvalitetnije, 800din, sa crnim okvirom, od ivice do ivice, oseti se razlika u odnosu na ove jeftinije zaista. Samo sto ovaj crni okvir mislim da malo prekriva ekran ali svakako ne smeta puno.
 
Pozdrav drugari,imam jedno pitanje i potrebna mi je vasa pomoc sta raditi.Imam ovaj tel god dana i pre nedelju dana mi je pao i staklo puklo_Odneo sam u jedan servis,zamenili mi lcd display i naplatili uslugu 9.500 din.Medjutim,primecujem da tel nema isto osvetljenje kao sto je imao stari original display,plus prednja kamera jako lose radi,sva je bleda i mutna.Sta raditi sada? Da li da reklamiram,ili da ga prodam.Posto mi ovako smeta,narocito kad je dnevna svetlost,display je bas vidno slabiji.
 
Reklamiraj naravno. On i onako nema nas posebno jak displej na suncu i original.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Pozdrav drugari,imam jedno pitanje i potrebna mi je vasa pomoc sta raditi.Imam ovaj tel god dana i pre nedelju dana mi je pao i staklo puklo_Odneo sam u jedan servis,zamenili mi lcd display i naplatili uslugu 9.500 din.Medjutim,primecujem da tel nema isto osvetljenje kao sto je imao stari original display,plus prednja kamera jako lose radi,sva je bleda i mutna.Sta raditi sada? Da li da reklamiram,ili da ga prodam.Posto mi ovako smeta,narocito kad je dnevna svetlost,display je bas vidno slabiji.

Reklamacija, verovatno neki krs displej ti uvalili.

Da li imate ogrebotine na ledjima? Nosio u zastitnom silikonu od prvog dana, prvo teracell nakon 15-tak dana org spigen armor i bez obzira na to imam milion nekih sitnih ogrebotina. Zadovoljan telefonom i dizajnom, mislio da je i kvalitetno odradjen medjutim izgleda da sam pogresio.
 
Moj je kao nov po leđima. Obične silikonske futrole.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ma pod jacim svetlom primetim ogrebotine ovako ne, deluje kao nov, inace ne znam ni sam kako je uspeo da nakupi toliko ogrebotina obzirom da je bio od prvog dana u silikonu.
 
Sada pogledah pod baterijskom lampom ima itekako ogrebotina, nestvarno, obzirom da je bio u silikonu svo vreme.
 
Nikada na tel ne stavljam folije niti masku. Tako i ovaj. Od prvog dana skinuta fabrička folija. Ja ne vidim za sada niti jednu ogrebotina. Imam ga već skoro pola godine
 
Ja da nisam imao zaštitno staklo do sada bih 5 puta menjao ekran. Inače čuvam telefon, ali uvek se desi neka nepredviđena situacija i ispadne baš na neke oštre ivice ili neko kamenje, kao za baksuza.
 
Nazad
Vrh Dno