Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Mozda si trebao hard reset posle svih tih updateova
Ja na sitne patcheve ne radim al kad je prelaz sa jedne verzije androida na drugu uvek.Cisto da budem siguran

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Uzeo sam ga u ponedeljak, dobio 10tku juce i do sad sam zadovoljan. Kad je stigla 10tka, ubacili su jos neke aplikacije i zanima me cemu sluze AREngine i Quick Apps service, da li su potrebni?
 
Mozda si trebao hard reset posle svih tih updateova
Ja na sitne patcheve ne radim al kad je prelaz sa jedne verzije androida na drugu uvek.Cisto da budem siguran

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Nisam radio hard reset jer nisam nista ni imao u tel, samo upaljen. Cekao sam da stigne do 10, pa da pakujem, a obrisao sam kes memo.
 
Никада нисам радио после надоградње система хард ресет. Све ради нормално.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Dobio i ja desetku, jel punite sa originalnim punjacem tzv. supercharge ili obican? Meni je topao telefon dok se puni jel to normalno ili?
 
Original normalno...ionako za godinu dve ce leteti drugom nekom.
Mada recimo i Honor 8 Pro sam punio njegovim fast punjacem pa posle godinu dana odokativno je bio izgubio mozda pola sata SOT ako i toliko...
Nova mi drzi isto otprilike kao i on ako ne i bolje malo.Tako da ne mislim da je vredno cimanja.
Kad je frka fastcharger ga za 15-30min dopuni dovoljno da istera do kraja dana.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ja punim sa origin i stvarno brze puni nego raniji honor play koji je imao brzi na 18 w, ali mi retko kad treba to....Vise sam za sporije a dugotrajnije....ali to ne smem nikom da kazem jer se kod mene tel zadrzavaju 6 mes do god dana...
 
Kada je jako sunce i skroz se podigne osvetljenje, boje budu prilicno blede. Kod xiaomia ima opcija da stalno budu iste i da se ne menjaju. Da li i ovde ima takva opcija?
 
Koliko znam ima u opcijama da se cekira "bolja vidljivost na jakoj svetlosti" sta god to znacilo
 
Zamolio bih negog od vas koji koristite ovaj telefon da upload-ujete par fotki slikanih njegovom kamerom (good i low light). Hvala unapred. ;)
 
Eo par nabrzaka a i nesto iz arhive.
Cini mi se da je malo ubijen kvalitet ali mozda i gresim...
Sve na auto na par slika se umesao AI[emoji23]
Bela rada je macro kamera.Nocne mislim da ima jedna i sa night modom a mozda i ne.

https://flic.kr/s/aHsmMfs25c

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Primetio sam mali bug, totalno nebitan i ne utice na rad telefona, ali volim uvek da istrazim. Ne mogu nikako da google-ujem, posto ne znam da se izrazim, pa bi mozda vi znali sta moze biti.

Prilikom otvaranja aplikacije, uglavnom viber/whatsapp koji su ostali u ramu prethodno, na sekundu dok traje animacija u prostoru za kucanje poruke vidim ono sto sam napisao pre nego sto sam poslao, iako je to vec poslata poruka. Znaci to je samo sekunda, posle toga je normalno prazno posto nista jos nisam otkucao jos. Valjda sam dobro uspeo da objasnim.
 
Poslednja izmena:
Обриши кеш меморију од апликација.
Немам дотичне проблеме.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Eo par nabrzaka a i nesto iz arhive.
Cini mi se da je malo ubijen kvalitet ali mozda i gresim...
Sve na auto na par slika se umesao AI[emoji23]
Bela rada je macro kamera.Nocne mislim da ima jedna i sa night modom a mozda i ne.

https://flic.kr/s/aHsmMfs25c


Hvala za slike. Rek'o bih da dobre fotke pravi ovaj telefon. Reci mi samo u night mode-u, koliko mu sekundi treba da naparvi sliku i da li u tom modu moze da napavi pristojnu/dobru fotografiju bez korsicenja tripoda?
 
Night mode na svakom Huaweiju bi trebalo da je 4 sekunde s tim da se bolji detalji dobijaju u obicnom foto modu. U nocnim su slike samo svetlije.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Bez mirne ruke tesko zaista :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Преспаваше зиму за безбедносне закрпе. Мада, можда нам шаљу и вакцину против короне.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ni kod mene mada me nesto to i ne potresa.
Bolje da lupe kad ce EMUI 10.1 :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi, kakvi su vam generalno utisci za Nova 5T? Evo oću ubrzo da se počastim novim telefonom, pa se dvoumim između Nova 5T i Mi 9T, nikako sa se odlučim .. koji je bolji izbor po Vama?
 
Стигло ажурирање на 197.
Колико је познато, стиже на овај телефон андроид 11. То је званично.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Preko 10-ke tesko da ce dalje, mislim na 11, tako samo krpi...
Uzevsi u obzir da je "star" jedva 6 meseci realno je ocekivati i android 11 i bar 2-3 verzije ili podverzije EMUI.


Dobih i ja ovaj patch.

@Filip017 Licno bih se odlucio za ovaj.Zena ima Mi 9t pro.Ne vidim ja bas neke velike razlike.Naravno da je snap 855 brzi al ne bas nesto previse.Kamere su bolje meni na novi definitivno.
E sad mi 9t ima snap 730 tako da nisam siguran sta bih ti rekao baterija ce sigurno biti bolja.Dobro su uradjena oba telefona sta god uzmes neces pogresiti.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Posle Pocophone-a sam se odlučio za 5T iako sam razmatrao uglavnom 9T, 9T Pro... Iskočila fina ponuda i nisam zažalio - nervira me otisak sa strane, zvučnik nije dovoljno glasan ali 5T sve u svemu radi odlično.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Kako sr pokazao Nova sa multitaskingom?

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ако мислиш на ово - супер
cd4a7c370a263508bc5c781055fbf6cb.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Mislio sam konkretno dal je agresivan prema aplikacijama u pozadini i dal ih refrešuje kad se ponovo aktiviraju.
Ono tipa, otvoreno 7-8 aplikacija i bez problema ae vrača u njih.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
A kako stoje stvari oko gugl podrške? Koliko će podrška trajati dugo i da li će raditi updejtove kako treba obzirom na trenutnu situaciju i zabranu koju imaju?

I takođe me zanima kakav vam je utisak o kvalitetu ekrana? Nigde ne vidim kakvu zapravo zaštitu ima ovaj lcd, koliko je otporan/izdržljiv i kvalitetan, što me najviše brine za kupovinu, zato me najviše i vuče 9T.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Mislio sam konkretno dal je agresivan prema aplikacijama u pozadini i dal ih refrešuje kad se ponovo aktiviraju.
Ono tipa, otvoreno 7-8 aplikacija i bez problema ae vrača u njih.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
Нормално стоје у позадини и одмах се улази у исте.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno