Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Sada procitah da ce neki aparati uz update na emui 11, dobiti Harmony os. Nadam se da ce nama bar jos jednom da stigne pravi android update na 11-ticu. A za emui 12 sigurno ide na Harmony, ko bude dobija taj update. Zao mi je sto cu se morati rastati od H/H brenda,zbog Google app/a. Koristim ih poslednjih par god i odlicni su za ulozen novac, aliii samo ako-kao sto negde se spominje da ce se Honor ^odvojiti^ od Huaweja, pa mozda nastave u okviru Google eko sistema, ako im dozvole...
 
Najbolji telefon na svetu. Skoro 2 dana - sve vreme 4G.

34296057cf6b3a945fc0359084227d99.jpg

Druze ti imas ozbiljnih problema sa signalom, los signal i gubitak istog bar po grafikonu koji pokazuje da vise vremena nisi imao signal nego sto jesi.
 
Vidim da svuda po internetu hvale bateriju na ovom telefonu, a kod mene izdrzi jedva 4h SOT na EMUI 10.1 verziji. Kako koristite telefon pa ostvarujete ovako dobar SOT? :trust:
 
Sa novim apdejtom opet se javio problem sa bljeskanjem ekrana, tj smanjivanjem osvetljenja na tren i vraćanje. Prošli put sam rešio to desetom i opet sam to morao uraditi. Izgleda nije ni Huawei što je nekad bio
 
moj ce kanda jos malo uz mene pa na dobos ;)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Kod mene nema bljeska ja i nikakvih problema. Ovo je bila zakrpa ne znam sta bi bio problem.

Nova 5t
 
10.1.0.269 je stigao jutros i opet taj problem kao na 249 pre mesec dana
 
Sad procitao na zvaničnom Huawei forumu pošto su se ljudi i iz drugih zemalja žalili na taj problem da je to neka sigurnosna caka da kao kad se tel ugreje ili bat smanji sam tel osvetljenje do kad se tel ne vrati u normalnu temp. Nešto tako ako sam se zeznuo u prevodjenju
 
Druže, ti ili imaš falican telefon ili nisi svoj. Ovaj telefon ima fantastičnu bateriju, kakav crni p9 lite
 
Eto a sve necu ja da mu kazem xD

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Sa 3750mah telefon je avion. Gomila sa 4000 ne može da mu priđe.

Nova 5t
 
Ne preterujte sad xD.Dobra je baterija al meni recimo 2 dana ni u ludilu ne sastavlja.U rangu je sa ovim od 4000mAh ali o 5000 je vec smesno pricati

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ne preterujte sad xD.Dobra je baterija al meni recimo 2 dana ni u ludilu ne sastavlja.U rangu je sa ovim od 4000mAh ali o 5000 je vec smesno pricati

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Pa da ti kažem da je Poco sa MIUI loš za ovo. To ti kažem iz prve jer sam ga imao. Ne računam kustom romove zaPoko

Nova 5t
 
Druže, ti ili imaš falican telefon ili nisi svoj. Ovaj telefon ima fantastičnu bateriju, kakav crni p9 lite

Koristim oba telefona pa na osnovu toga komentarisem :) Uostalom, veoma je lako proveriti na internetu da P9 Lite ima sasvim okej bateriju, jedino sto je malo stariji model. Nisam ni u jednom trenutku rekao da je baterija losa na 5T, ali se definitivno i preuvelicava koliko je dobra. Svakako sve zavisi od nacina koriscenja telefona.
 
Ful je baterija, samo meni i dalje nije jasna ovolika "rupa" u signalu.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja signal uvek imam e sad nekad slabiji ali uvek ga ima

Nova 5t
 
Ne preterujte sad xD.Dobra je baterija al meni recimo 2 dana ni u ludilu ne sastavlja.U rangu je sa ovim od 4000mAh ali o 5000 je vec smesno pricati

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Meni nekad i 3 dana. Ne bih pričao bezveze samo o bateriji, imao sam i ja "normalan" telefon pre ovog, 2x dnevno punjenje 2 godine, i 3 zamene baterije (jer je u garanciji bio sve vreme).

Ali opet, zavisi sta radiš. Ja igre ne igram, samo Net, vesti, muzika, 2 dana je zagarantovano tako.
 
zadnjih par dana dok gledam video iz galerije telefona u donjem delu mi izlazi loading i kao vrti nesto...tada nemam mogucnost back -a nego samo prinudnog izlaska na home dugme,
jel imao neko slicno ponasanje
honor20 pro
 
У принципу, за видео садржај користим МX player. А овако мени изгледа када пустим из галерије
d166de258e5751ed37c99a7b1f4f0179.jpg


Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Eo stiglo i kod mene.Mada me ta sekjuriti azuriranja ne zanimaju previse xD

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno