Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Odličan je ovo aparat. Da je malo bolji bio bi p30. Nema tu puno filozofije. Koristio sam Poco 18 meseci ništa nije bolji nego ovaj, stim da je ovaj dizajnerski za Poco premium klasa.

Nova 5t
 
Pa dobro...jos necemo lose ni proci.
Emui 11,Android 11 i verovatno Harmony OS.

Nemoj samo Harmony, mislim da nema Google app

Ma sto nema google na Harmony i bolje je, kada sam ubacivao custom rom nekada davno ja mislim da sam uz play prodavnicu imao samo jos gmail sve ostalo sam brisao, nego nece biti na Harmony ostalih americkih apk tako da nemojda nas primoravaju. Bez googla se zivi ali ostale apk su prob. Ako uopste i dobace sledecu godinu sa telefonima zbog nedostatka hardvera, vec pocinju da se presaltavaju na druge proizvode.
 
Ma sto nema google na Harmony i bolje je, kada sam ubacivao custom rom nekada davno ja mislim da sam uz play prodavnicu imao samo jos gmail sve ostalo sam brisao, nego nece biti na Harmony ostalih americkih apk tako da nemojda nas primoravaju. Bez googla se zivi ali ostale apk su prob. Ako uopste i dobace sledecu godinu sa telefonima zbog nedostatka hardvera, vec pocinju da se presaltavaju na druge proizvode.
Jeste proći će kao Apple.

Nova 5t
 
Upravo to ironičan. Intel isporučuje procesore Huawei. Može Trampu nešto da ne odgovara ali je Huawei ipak mnogo jak igrač postao. Mnogo mnogo

Nova 5t
 
Da, intel isporucuje. Ali njih je i briga za tu oblast. Ako odobre Snapdragon e to je vec drugo. Soni vise ne isporucuje senzore kamere, Samsung je aplicirao za dozvolu da nastavi saradnju za isporuku displeja kao i memorije, Tosiba isto prekinula isporuku isporuku nekih komponenti kojese nalaze u Huawei baznim stanicama, Lg obustavio isporuku, itd itd. Voleo bih naravno da vidim Harmony ali ne Harmony 2.0! Treci OS je preko potreban kao i Huawei kao proizvodjac na bilo kom OS. Ali mislim da ce proci 5-10 godina do toga ako i dodje jer americi je trebalo da ih udare po kolenima godinu i koji mesec i da pokleknu. Huawei jeste prejak ali zato ameri ovo sve i rade, lobiraju u svakoj drzavi na svetu da se izbaci ovo ili ono. Tako mogu sutra i sa OS ili Huawei apk. Kada su nas kao drzavu obavezali da izbacimo nepouzdanu opremu, ej nas, onda sta da pricamo dalje.
 
Ne brinem se ja za Huawei. Sve to što su obustavili samo je keš bitan. Sve će to da dođe na svoje.

Nova 5t
 
Ne brinem se ja za Huawei. Sve to što su obustavili samo je keš bitan. Sve će to da dođe na svoje.

Nova 5t

Nadajmo se. Ja Huawei nikada nisam smatrao ozbiljnom kompanijom ali kako sam uzeo njihov uredjaj u ruke ne menjam vise brend. Ni 5T necu menjati sve dok postoji mogucnost da se skinu osnovne apk za cet i video poziv pa i makar Google ukinuli kao i dok ima mogucnost alternativnih mapa ako ova korona uopste prestane pa krenemo putovati.
 
Strpite se do novembra i izbora. Kada padne ovaj sivonja nestace sve zabrane, zivi bili pa videli

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Мене тренутно више од тих GMS небулоза нервира проблем са цурењем батерије од плеј продавнице.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Мене тренутно више од тих GMS небулоза нервира проблем са цурењем батерије од плеј продавнице.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka

I mene. Pokusavao da pronadjem nesto na netu o tome ali nema nista. Osim da su se u zadnjih nedelju dana pojavili korisnici koji prijavljuju vecu potrosnju baterije. Bilo je toga i ranije ali sa Play service! Mislim da je do EMUI jer cas pokaze nenormalno veliku potrosnju <14 mAh cas store nema u potrosnji. Primetio sam i jos bagova EMU e sad od koje verzije je nemam pojma.
 
Klinac nešto prčka sa YouTube i pravi neke parice od toga od 30 do 50-60 dolara mesečno i iskukao mi da na moje ime poručim baš ovaj model 5T. On ne može jer ima 12 god, i tako mu ja poručio u Vipu za 3090 din neo 10. Nadam se da nije pogrešio u odabiru.
 
Klinac nešto prčka sa YouTube i pravi neke parice od toga od 30 do 50-60 dolara mesečno i iskukao mi da na moje ime poručim baš ovaj model 5T. On ne može jer ima 12 god, i tako mu ja poručio u Vipu za 3090 din neo 10. Nadam se da nije pogrešio u odabiru.

Nisi. dobar je ovo telefon. E sada mozda ce morati malo akrobacija zbog google servisa ali nista se ne sekiraj cim on sa 12 godina pravi pare na youtube znace kako i ovo da resi.
 
Nece morati nikakva akrobacija sve radi cim upalis telefon.Pusti dezurne baba vange i sta ce biti kad bude :)
Ja mislim da se nigde ne kuka kao na ovoj temi.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nisi. dobar je ovo telefon. E sada mozda ce morati malo akrobacija zbog google servisa ali nista se ne sekiraj cim on sa 12 godina pravi pare na youtube znace kako i ovo da resi.
Kakva bre crna akrobacija, telefon ima google servise, koji je djavo vide da tom pricom i povezivanje ovog telefona sa tim [emoji849]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Kakva bre crna akrobacija, telefon ima google servise, koji je djavo vide da tom pricom i povezivanje ovog telefona sa tim [emoji849]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

Pa sada ima ali sta ce biti za nedelju dana, za mesec dana? Jesi se zapitao sta ce bude sa Huawei telefonima mozda za 6 meseci?
 
Sa ovim telefonom ce biti sve ok. Sa P40 serijom je vec malo problematicno. p30 serija takodje nema nikakvih problema.
 
Naravno da nece biti nista, sa ljudima se ne treba ponekad ubedjivati a i da bude nije smak sveta pobogu [emoji23]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Prvenstveno, postovanje za MOMCINU od 12 godina koji zaradjuje lovicu dok njegovi drugari gledaju crtace i igraju igrice. Samo napred MOMCINO.
Treba reci coveku onako kako jeste a ne onako kako bi mi zeleli i ne. Kada smo kod baba Vange, gde ste to procitali da ce biti sve u redu sa Google na postojecim telefonima? Huawei tako tvrdi a? Pa Huawei je tvrdio mnogo sta pa je ispalo drugacije! Huawei nikada nije pomenuo privremene licence i na sta se odnose iste. Ako neko ima neki tekst gde je izricito napisano da necemo izgubiti GMS voleo bih da postavi link! Do tada, sve je na nagadjanju, i jedna i druga tvrdnja. MOMCINI od 12 godina treba telefon izmedju ostalog za youtube i brdo programa koji idu uz rad na youtube. Ako nestanu GMS MOMCINA nece moci imati ni youtube tj moci ce ali preko brovsvera ali to njemu ne radi posao. Dakle da ne duzim. Za sada sve radi na telefonu, radi Google store i ostale Google apk. Google store ima poteskoca ili pak EMUI. Ja bih pre rekao EMUI jer mislim da zadnji security nije dobro ispeglan i Google play store cedi bateriju. Bar se tako pokazuje u potrosnji baterije. U realnom koriscenju, to curenje sa Google store, bar kod mene se ne odrazava na potrosnju baterije. Baterija mi traje kao i ranije i to sa upaljenim mobilnim podacima. Ni na netu nema da se nadje da se neko ali na drastican battery drain. Samo jedan post sam pronasao na tu temu. Da ima drasticnog praznjenja internet bi bio prepun toga.
Dakle, @Milisave, trenutno osim toga sa Google store battery drain i par sitnih bagova u EMUI nema nikakvih drugih problema. Moje misljenje je da i nece banovati 5T i da ce GMS raditi ali to je moje misljenje a ne validan podatak. Niko ali niko ne zna sta ce biti. Ja cu skinuti, ako dodje do ubitka GMS, apk koje su mi potrebne sa neta ali vasem sinu treba GMS. Telefon je azdaja i tu nema price. Ali ovo bi trebalo da znate. Svako dobro.
 
Stigao SPIGEN RUGGED ARMOR i nisam bas odusevljen. Ako neko kojim slucajem planira, nije bas neka preporuka.
 
Naravno da nece biti nista, sa ljudima se ne treba ponekad ubedjivati a i da bude nije smak sveta pobogu [emoji23]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

Svi telefoni koji trenutno imaju Googl servise nece biti ugrozeni,sto nije slucaj sa novim modelima koji dolaze bez Googl servisa..To znaju i ptice na grani.Ne treba se obazirati na decurliju koja trabunjaju bajke po forumu,videli da su novi Huawei telefoni bez G.Servisa pa utripovali zbog prevelikog igranja pucacina igrica,misle da ce i stari modeli ostati bez toga..Samo se ne upustaj u polemiku sa decom zeljnom dokazivanja po raznim temama i resen problem.. ;)
 
Nazad
Vrh Dno