Šta je novo?

Huawei Nova 5T

@Troller
Isto i P30pro

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Može li bilo koji type c adapter za 3.5mm ili ima nekog uticaja na kvalitet?
 
Ovaj provjereno radi
US $1.69 15%OFF | HUAWEI Audio cable Type C 3.5 Jack Earphone Cable USB C to 3.5mm Headphones Adapter For Huawei P10 P20 P30 pro Mate 10 Pro 20 30
https://a.aliexpress.com/_mNJ5LOp
 
@Crow011 apsolutno ne vidim nista na tom screenshootu.
Mada ako je tako i sa p30 onda je mozda problem sa kirinom980.Nije da nesto bas preterano smeta al je svakako glupo.
@omtw ehh cudan problem zaista.Jel odbija na bilo koji kanal preko 100?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Crow011 apsolutno ne vidim nista na tom screenshootu.
Mada ako je tako i sa p30 onda je mozda problem sa kirinom980.Nije da nesto bas preterano smeta al je svakako glupo.
@omtw ehh cudan problem zaista.Jel odbija na bilo koji kanal preko 100?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Neki problem ima sa ruterom (Tenda), ne vidi 5GHz mrežu ako je kanal na "auto" ili bilo koji kanal preko 100. Na prethodnom ruteru (Asus) je radio sa postavkom kanala na "auto" pa nije ni bilo potrebe da menjam kanal.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Upravo taj problem :)
Brzine na 5Ghz na nizim kanalima su isto tako niske.Setovanjem kanala preko 100 npr ostali uredjaji izvuku deklarisane brzine ili vrlo slicne a Nova 5T ne vidi vise mrezu.
Specifican problem koji svako ko samo unese SSID i stavi ostala podesavanja na auto i ne moze da primeti :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam taj problem imao i na Pocu. Nekad 40 nekad 110 i nema dalje. Naravno na ovoj krš opremi Sbba

Nova 5t
 
E pa ja nemam problem sa brzinom. Setovan mi je ručno na kanal 44. Deklarisana brzina je 100/40 i uvek kad merim je ovako:
02dc0cbd3ad61bd5a0e82d88858c5d76.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Koji ruter? Vidim da si na Exe net tako da verovatno nemaš ovaj lom od opreme što ima sbb.

Nova 5t
 
Poslednja izmena:
Tenda AC 10 sa AliExpress. Ništa posebno, ali vrši posao.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Zna li neko kako proveriti detalje o uredjaju? Naime, kupio sam preko oglasa nov Nova 5T ali sam tek pre mesec dana otprilike, video da je vec aktiviran bio dosta pre ukljucivanja mog? Znaci, ne poklapa se datum aktivacije i datum kupovine. Kontaktirao sam Huawei ali kazu da nemaju podatke o uredjajima. Hteo bih da proverim jesam li prevaren. Hvala
 
Nakon manijačkog vršljanja po forumu, pregleda recenzija i oglasa, ponovio se crnom Novom 5t jer mi je vrisnuo ekran na Mi A1 koji je ko car odradio skoro 3 godine.

Prvi utisci odlični. Nadam se da će i ovaj da istera 3 šampionske godine.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Zna li ko kako de se makne ovaj iritantni HiTouch kad se drže dva prsta?

Koji đavo su mislili kad su to pravii...
 
Bilo gde, pojavilo mi se kad sam parkirao elemente za story na Instagramu. Vidim da ljudi pizde, kažu ne mogu igrice da igraju, niti da rade bilo šta gde se sekund zadrže dva prsta. Lol.

Sad sam proučio, nešto su izbrljavili pa ne može da se ukloni iz opcija na 10.1 verziji, na drugim verzijama može. I ako je bilo uklonjeno pre ažuriranja na 10.1, onda se izgleda ne pojavljuje.
Meni nov telefon pa sam otkrio đavola nakon svih apdejtova. Elem, uspeo sam da rešim iz adb-a, nadam se.

Evo šta radi to čudo, čak i da je potrebno, mogli su drugačiji način da smisle, a ne da iskače čim spustiš dva prsta na ekran.

https://consumer.huawei.com/uk/support/faq/have-you-tried-the-new-hitouch-assistant/

EDIT: Uspešno rešeno. Package je ovaj, ako ko bude imao isti problem: com.huawei.hitouch
 
Poslednja izmena:
To je AI tuch

Here's what I did:

1. Go to Settings

2. Tap Apps

3. Then Apps again

4. Tap AI Touch (If you don't see it in the options, tap on the 3 dots (Options button) on the upper right corner.

6. Tap Show System Process

7. By now you should see the AI Touch app

8. Tap AI Touch and tap Force to stop

9. Tap on Storage then tap Clear Data.

That's it! [emoji1] I hope this helps you too. Stay Safe everyone! [emoji16]


Nova 5t
 
Poslednja izmena:
Kod mene radi. Aktivirao sam to, a ovako ugasio opciju


Nova 5t
 
Ima li razlike izmedju ovog telefona i Honor 20, sve se teze nalaze, pa da porucim koji ima?
 
Isti su ;)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Imao sam dosta Huawei / Honor telefona i nikad ni na jednom nisam imao razliku u datumu kupovine i isteka garancije. Trenutni telefon P30 pro sam kupio (i aktivirao) 20.12.2019. i na podrška aplikaciji mi stoji datum isteka garancije 21.12.2021. To je neko moje iskustvo sa ovim.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Hvala na odgovorima, kupujem u Austriji tako da tamo trazim.
 
Imao sam dosta Huawei / Honor telefona i nikad ni na jednom nisam imao razliku u datumu kupovine i isteka garancije. Trenutni telefon P30 pro sam kupio (i aktivirao) 20.12.2019. i na podrška aplikaciji mi stoji datum isteka garancije 21.12.2021. To je neko moje iskustvo sa ovim.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Hvala prijatelju, znaci mi odgovor. Ja sam imao samo P30 lite pre Nove 5T, cisto provere radi da li mogu da se priviknem na Android posle Iphona i WM, i takodje nije bilo razlike u datumu aktivacije i kupovine. Novu 5T sam kupio kod ne proverenog prodavca, na brzinu i eto imam razlike i to velike. Iako je bio sa svim folijama na sebi. Ako neko jos zeli da odgovori na moje pitanje bio bih zahvalan.
 
Pisano je već na forumu baš za Nova 5t. Mnogi su imali nepoklapanje datuma, konkretno i ja. Kupljen u VIP-u. Ništa mu ne fali i radi normalno. Ja sam nakon prijavljivanja u aplikaciji Support i odlaskom na Benefits nakon nekog vremena dobio tačne datume.
Uživaj u telefonu.
 
Hvala druze.Nisam listao temu. Kod mene je vec 4 mesca tako. Nemam dokaz o kupovini pa ne mogu da prijavim korisnickoj sluzbi. Inace, kupljen je od moje strane 17.7.2020 a datum aktivacije stoji 17.1.2020. Inace, telefon jradi kako i treba, Bogu hvala, ali platio sam za nov telefon pa mi je zato frka. Da nisam dobio koriscen telefon jer ipak pola godine nije mala stvar. Kontaktirao Huawei i rekli su mi da ne postoji mogucnost da bude greska na serveru u vidu greske datuma aktivacije. Svakako hvala na odgovoru.
 
Не кошта те ништа да активираш Хуавеи налог па да се са њим пријавиш.

Послато са Nova 5T
 
Kako mislis aktiviram Huaewei nalog? Ako mislis cisto na Huawei nalog imam ga vec, naravno otvorio jos pri postavljanju postavki telefona. Sve je regularno po tom pitanju. Imam i Google i Huawei nalog na telefonu jos od ukljucivanja samog telefona. Kako bih inace koristio AppGallery, Podrsku i ostalo, mada mozda moze i bez naloga, izvinjavam se ako lupetam u vezi naloga ovo mi je drugi po redu Huawei i drugi po redu Androd jos od 2014 mislim. Bio sam na Ios i WM do prosle godine.
 
Nazad
Vrh Dno