Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Od zadnjeg apdejta primetio sam da mi ekran ponekad bljesne ili sta vec, smanji na trenutak osvetljenost i poveca, dešava se i sa automatskim osvetljenjem i bez njega. Procitao sam na netu sinoc da nisam usamljen slucaj, sta moze biti? Jel samo bag neki ilo nesto drugo?

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Po meni čim nije masovno prijavljeno onda, je neki sitan bug. Ja i dalje nemam nikakav problem osim što sam loše postavio aparat od početka ali me mrzi da radim rset. I radi i tako dobro.

Nova 5t
 
Od zadnjeg apdejta primetio sam da mi ekran ponekad bljesne ili sta vec, smanji na trenutak osvetljenost i poveca, dešava se i sa automatskim osvetljenjem i bez njega. Procitao sam na netu sinoc da nisam usamljen slucaj, sta moze biti? Jel samo bag neki ilo nesto drugo?

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

Desava se i meni. Primetio sam i jos nekoliko bagova koji ne znam od kod security su krenuli. Ovo sto navodis sa ekranom pojavilo se sa zadnjim update. Resice to. Nije toliko cesto. EMUI u zadnje vreme nije fluidan toliko iz nekog razloga.
 
I ja sam od update-a na 10.1 primetio da bat brze curi, i da se greje tel, mada je to kad podelim hot spot + ja koristim tel. Do tada nikada nisam primetio da se iole zagrejao. Neki predlazu da ga vratimo na 9-ku, mada mi je to bas veliki downgrade ??
 
Svaki se greje u toj situaciji.Mani se muke bezveze :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ma jok, Huawei je to, nije mi prvi, ponekad su im apdejti kriminalni[emoji1787]sredine to već sledecim

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ma jok, Huawei je to, nije mi prvi, ponekad su im apdejti kriminalni[emoji1787]sredine to već sledecim

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

E onda ok, meni je ovo 2-gi za godinu dana tako da imas sigurno vise znanja i iskustva oko Huawei.Ma kakvo vracanje na 9.1 zasto to radite? Telefon se greje pri punjenju malo vise i nista dugo. Zalite se da vam curi baterija a ja ga zaista dosta koristim i ne vidim neko drasticno curenje. Lepo izvuce SOT. Cak i ovo oko G store battery drain mi ne pravi problem. Pise da vuce vise baterije ali u realnom koriscenju nema razlike. Odmah da se ogradim, ne igram igrice, telefon iskljucivo koristim za komunikaciju.
 
Одједном се "унормалила" потрошња батерије од стране Гугл продавнице [emoji848]

a9f796ff2928c2b8c7406a3ac52c4de9.jpg

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Meni je preko 4% ali piše da je stopped tako da je to to. Jel ima neko ispravan gcam koji zna da radi na Kirin cpu?

Nova 5t
 
Poslednja izmena:
Качио сам ја пре пар страна, али веруј ми на реч - ништа се не добија са gCam.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Da li neko od vas poseduje ljubicastu verziju ovog telefona i da li je kvalitetno uradjena? Cuo sam kao ume da se "iskrivi" fon tj aluminijum kao nije dovoljno dobar!
 
Što bi se krivi. Moj je crn ali ne vidim koja je razlika

Nova 5t
 
Citajuci ovu temu ovo je najgori telefon ikad napravljen,stvarno treba rizikovati pa ga kupiti :)
Elem ja imam ovaj plavi vec 9 meseci,ispadao je par puta sa solidne visine,baterija kao prvi dan.Nosen u obicnom silikonu najjeftinijem sa sklj staklom.Telefon sem jedne dve sitne recke kod otvora za punjenje nema nigde ni najmanju tacku kao nov je.
A mislim da je i ravan cak...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Meni isto resena potrosnja play storea. Ma telefon je zmaj za cenu, kakvo krivljenje

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Мој је љубичанствен и стоји у провидном силикону. Пар пута падао на под - ништа нема на њему. Чак сам одлепио и заштитну фолију. Држао и неко стакло, али се одлепљивало прво око камере, па сам одустао. Има ситне огреботине на екрану.
Све у свему ( зачин Це ) - презадовољан сам. Има пар ситних недостатака, али то је софтверски део ( као овај проблем што је био са продавницом ).

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Što bi se krivi. Moj je crn ali ne vidim koja je razlika

Nova 5t

A nemam pojma. Kao da spamujem temu tj udaram glupostima po telefonu po nekima. Telefon je zmaj po meni i ne treba mi bolji ali supruzi se svidja ljubicasti i zeli da zamenim ovaj plavi za tu boju a ona da meni da P30. Ako je uopste mogu da se priviknem na opticki fp. Procitala na nekim forumima kao ume da se "izvitoperi" pa sam zato postavio pitanje. Koga i gde drugo da pitam?! Prodavca?! Izvinjavam se sto sam postavio pitanje.
 
Isti je koje god boje. To je samo staklo druge boje. Vole ljudi da pišu svašta [emoji23]

Nova 5t
 
Ja licno bih ga menjao za p30 zbog kamere xD.Al da smatram da treba da doplatim tipa 150 eur ne.Toliko apsolutno nije bolji.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ma meni i kamera sluzi samo za video pozive a za to je dovoljna i ona od 8mp. Supruga kod koleginice videla ljubicasti 5t i sad fora svidja joj se. Imam ponudu moj plavi 5T+40€ za novi ljubicasti 5T. Meni boja ne cini nista jer ionako koristim rugged ali eto. P30 dobijam od supruge bez da doplatim. Boli mene uvce da li je 5T ili P30 u mojim rukama nek on meni odradjuje posao. Samo taj opticki fp ali navici cu se valjda.
 
Paaaa za 50 evrica ja mislim da bih pristao definitivno xD.E sad opticki kakav je ne znam.Ako je kao na npr Mi 9t pro onda ga ne bih ni koristio.Meni je to licno katastrofa.Zena na 9t pro otkljucava svaki put dok ja npr ubodem otkljucavanje iz tipa 3 puta.A fingerprint na novi mislim da mi je jednom odbio poslusnost i to su mi bili prljavi prsti.Prosto ne razmisljam stavim prst i i cao.E sad ti imas oba telefona pored sebe pa odluci jel ti se isplati ili ne.


Imam ideju.Reci zeni da se ljubicasti krivi a plavi ne xD

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Fp na 5T je stvarno vrh. Ideja ti nije losa. Ma pogledacu taj vakum ljubicasti 5T sutra pa ako je sve ok uzecu joj. Hvala na odgovorima.
 
Pa mislim staklo je staklo ma koje boje. Ne ne krivise i aparata je odličan i to nisam samo ja rekao nego svi za Nova 5t.

Nova 5t
 
Nema tu dileme 5T je odlican aparat. Supruga je procitala negde tu informaciju i eto. Ni je nisam verovao ali ajde da pitam. Bogu hvala i ovom mom nista ne fali.
 
Nema tu dileme 5T je odlican aparat. Supruga je procitala negde tu informaciju i eto. Ni je nisam verovao ali ajde da pitam. Bogu hvala i ovom mom nista ne fali.

Ajd' da razmrdamo temu malo i da pitam. Ima li neko zadnjih dana prob sa Gmail apk? Jednostavno dobijem signal za mail i pristigne sekund dve nakon sto "povadim" telefon iz stanja mirovanja. Ako ne diram telefon ume da kasni i do 15 min koliko sam primetio.
 
Nazad
Vrh Dno