Šta je novo?

Nakvasen tv

milosh

Cenjen
Učlanjen(a)
29.09.2011
Poruke
326
Poena
180
Procurio mi je klima uredjaj i nakvasio led tv koji je okacen ispod. Ja to nisam odmah primetio, pa sam upalio tv i on je okrenuo sliku naglavacke s tim sto nekih 5cm odozdo kao da treperi slika i za toliko je podignuta navise. Kad sam skinuo tv, voda je malo iscurila iz njega. Ima li mu spasa? Da ga otvaram i susim ili da ga ostvim da se sam osusi?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Bolje da ga otvoriš da se osuši.
 
Otvorio sam ga, vidim da nema vode kod elektronike na srecu. Predpostavljam da je probila kod ekrana, a ja ne smem bas skroz da ga otvorim, ostavicu ga par dana da se osusi, ali se bojim da ce morati kod majstora.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Susio sam ga fenom, ostavio do sada bez napona i evo ga vratio se u normalu. [emoji5] Moracu da kupim novi nosac da ga odaljim od klime...

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
ima i drugih slucaja...Liku je pao u Akvarijum ispod njega...jos grdja opcija...:)..
 
Pitam se da li na ovom forumu je spam dozvoljen? Ili moderacija cvrsto spava. [emoji5]

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Spava spava... malo sale nije na odmet + pitanje vremena kada ce se opet desiti ako ti ostane isti raspored...

...riding on 720p...
 
Nedostatak prostora u stanu, prinudjen sam da bude taj raspored. Niko nije lud da stavi takav raspored, ako postoji opcija. Ali se nadam da novim nosacem mogu da ga odaljim makar od klime.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Nabaci dodatak ispod klime da sprecis padanje vode na tv i reseno, ako vec mora takav raspored

...riding on 720p...
 
A nikom nije palo na pamet zašto klima kaplje? Bolje da zove majstora, inače će uskoro ostati bez klime. TV je jeftiniji.
 
Zapusen je odvod za kondenzaciju u unutrasnjoj jedinici. Nakupilo se prljavstine.
Meni je isto procurela na stari monitor. Ja sva sreca bio tu i cuo da kaplje i posle minut odp skocim i iscupam sve iz uticnice


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma to može iz gluposti da kaplje, zato sam na primer ja sklonio obuću ispod unutrašnje jedinice, da ne propadnu dobre patike... Primer, imam neku krš Vox klimu, i čim se napolju napuni flaša u koju kaplje voda, voda krene da se vraća nazad u unutrašnju jedinicu i kaplje kroz otvore.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
smart full hd tv nije jeftiniji od obicne klime. Ali svakako da sam zvao servisera za klimu, druga je prica sto serviser nikako da dodje. Crevo mi nije zapuseno koliko sam sam uspeo da vidim, tako da je verovatno pukla kadica na unutrasnjoj jedinici...i naravno ne koristim klimu dok je pokvarena.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno