Šta je novo?

instagram hakovan

oogabooga

Slavan
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
390
pozdrav svima,

u petak, sa mog naloga, poslata poruka preko instagrama jednom od prijatelja, uvredljivog sadrzaja. istovremeno, par prijatelja mi otisli pod block listu.
ne bih ni znao to, da mi ovaj prijatelj nije uzvratio sa porukom "o cemu se radi?". kad sam to video, posle pola sata, poruka koja je otisla sa mog naloga ka njemu, je misteriozno nestala - tojest izbrisana je.

uveo 2 step authorization odmah posle, nisam dobijao nikakvu prjavu da neko pokusava da se loguje na moj nalog do sad.

interesuje me, kako kontaktirati neki support od instagrama, jer bih zeleo da saznam ko mi se i odakle logovao na moj acc.

na mail za support, odgovaraju da je to stari kanal i da ga vise ne koriste, kad pozovem telefonom, kazu da trenutno nisu u mogucnosti da se jave.
kopam po sajtu, i pod "report something", nigde nemogu da nadjem neki kontakt ili kako ih kontaktirati, samo uputstva za menjanje passworda, 2 steps auth.... itd itd.

ima li ko ovde da zna nacin kako kontaktirati nekog na instagramu?

hvala.
 
Mislim da moras preko facebook supporta, to je spojeno u jedno valjda..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Mislim da je mala šansa da dobiješ od njih IP adresu sa koje se neko logovao. Obično samo policiji govore takve stvari.
Ne koristim Instagram, pa ne znam, ali pogledaj da li imaš podatke o logovanju u okviru Instgrama. Kao što to, recimo, ima Google.
 
Nema toga na ig aplikaciji...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
pozdrav svima,

u petak, sa mog naloga, poslata poruka preko instagrama jednom od prijatelja, uvredljivog sadrzaja. istovremeno, par prijatelja mi otisli pod block listu.
ne bih ni znao to, da mi ovaj prijatelj nije uzvratio sa porukom "o cemu se radi?". kad sam to video, posle pola sata, poruka koja je otisla sa mog naloga ka njemu, je misteriozno nestala - tojest izbrisana je.

uveo 2 step authorization odmah posle, nisam dobijao nikakvu prjavu da neko pokusava da se loguje na moj nalog do sad.

interesuje me, kako kontaktirati neki support od instagrama, jer bih zeleo da saznam ko mi se i odakle logovao na moj acc.

na mail za support, odgovaraju da je to stari kanal i da ga vise ne koriste, kad pozovem telefonom, kazu da trenutno nisu u mogucnosti da se jave.
kopam po sajtu, i pod "report something", nigde nemogu da nadjem neki kontakt ili kako ih kontaktirati, samo uputstva za menjanje passworda, 2 steps auth.... itd itd.

ima li ko ovde da zna nacin kako kontaktirati nekog na instagramu?

hvala.

Možda se neko od ukućana ili bliskih prijatelja grubo našalio :D
 
pa jedino ako je mala kovrdzava bishonka naucila tipkati poruke na instagramu, uopste na telefonu, onda ce dobiti batinice :D :D :D
bukvalno, nema ko da je mogao to da uradi sa mog telefona......
 
Nazad
Vrh Dno