Šta je novo?

SP u košarci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zaslužena pobeda Francuske. svaka čast Australiji koja je sa 8 poena razlike izgubila utakmicu u kojoj je vodila 16 (ili više)

da mi je znati ko vodi režiju prenosa. za uživo prebacuje na kamere koje su pogodnije za replay
 
Poslednja izmena:
Mnogo mi je drago zbog Francuza, pokazali su da imaju karakter.
Za Batuma kapa dole, čovek preokreta.
 
Bogdan Bogdanović prvi strelac Mundobasket 2019 :)

Mundobasket 2019 total points.jpg
 
Spanci vec 12 poena razlike, sabijaju. Argentinci pogubljeni nacisto. Nadam se da nece ovako da nastave jer onda finale nema smisla ni gledati.
Edit: Probudise se, odlicno. Kako je skinuo ovu loptu sad, extra.
 
Poslednja izmena:
Španci vode duplo 14:28. Argentinci em prave glupe faulove em mašu više nego Španci
 
Spanija ima klupu,Argentinci ne
 
Odlična košarka u finalu. Dobiće ih Španci na iskustvo, ne vidim da mogu Argentinci da se iščupaju.
 
Zatvorili reket i prijatno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
utakmica postaje dosadna. uveliko je jasno ko je pobednik. ima dobrih momenata poput jedne borbe za loptu kod koša Španije. dopada mi se što Španci u odbrani brane svaku loptu po svaku cenu. ne dopada mi se što i dalje prigovaraju a očito je da su napravili faul
 
Poslednja izmena:
Gledam sada sastav Španije, za godinu ili dve će im otići dosta igrača u penziju.
 
Odbrana, odbrana, odbrana... Kao osice u reketu, ovi se pogubili. Gde je Skola sada?
 
Skola je ležao na parketu poslednji put kad sam ga video
 
Gledam sada sastav Španije, za godinu ili dve će im otići dosta igrača u penziju.
Šta ako budu gurali kao Scola ili Pau Gasol? A imaju i jaku ligu, zamenice oni ove igrače lako.. Sa druge strane, osim Jokića i Bogdanovića, mi nemamo nijednog mladog igrača koji iole obećava...
 
Ispaljujte šta imate do 19h, posle toga se zatvara tema.
 
Smo pazite sta "ispaljujete" da i vaz ne zatvore kao i temu, vodite racuna i da vas ne uslikaju kao Kalinu sto su uslikali dok je "ispaljivao"...

Svaka cast spancima i argentincima, odlicno se izvadili i francuzi, sve u svemu nasi pokazali malo kad je bilo bitno, posle su se malo pokazali kad je bilo nebitno, ovo bi moglo vec sad da se zatvori ali dajmo svima sansu da se ispale pa dokle ko dobaci... :D
 
Ljigavi ili ne svaka im čast na osvojenoj medalji. Gledali su svoja posla i pokazali na terenu šta treba da se pokaže.
 
Iskoristio bih jos jednom priliku da kazem da je Vladimir Mijaljevic najgori komentator kojeg su nasi mali i veliki TV ekrani culi i videli, a Strajnic najturobniji i najantipaticniji sportski lik srpskog neba. Sto neko rece, prava vostana figura. Kakav je to ubitacan tandem za ispijanje adrenalina i sportske euforije gledalaca!

Au revoir.
 
I ako zanemarimo nase ucesce na SP, mislim da je ovo bilo najgore prvenstco i istoriji i da nikada losija ekipa nije osvojila SP.

Bilo, ne ponovilo se.
 
gledali ste sva pa znate? :D
inače, ovo je svetski kup, drugi zaredom (i lošiji od prethodnog)
 
Poslednja izmena:
Ево ја сам гледао многа СП (не верујем да има много живих који су баш сва гледали) и могу да потврдим да је ово једно од најгорих. Од екипа које су учествовале, преко екипа које нису па све до некада великих имена која су скоро нестала и овде били само пролазници. Имали смо очекивања, наши су подбацили кад није требало али су ипак дошли на солидно место и победили екипу која је увек била фаворит.
Све у свему, није за памћење.
 
Španija u 21. veku:
Evropska prvenstva – 3 zlata, 2 srebra, 3 bronze
Svetska prvenstva – 2 zlata
Olimpijske igre – 2 srebra, 1 bronza

Srpska reprezentacija je završila 5. na svetu, Španija osvojila titulu, Đorđević podneo ostavku, Bogdanović najbolji strelac prvestva i u idealnoj petorci.

Lock.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno