Šta je novo?

iPhone 11

Pokusavao sam sa tom aplikacijom move to ios i nisam uspio, jednostavno aplikacija ne radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A da se doda google account u iphone i onda u settings da se stikliraju kontakti za gmail? Ne znam sto bi se koristio 3rd party software za te stvari. SMS ne verujem da moze da se prebaci
 
Ja sam sa njom prebacio i slike i poruke i kontakte. Sa huawei a i drugaru sa samsunga

Huawei P30
 
Može i sms, prebacuje move to iOS, prebacio ja tako. :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Kako, telefon na telefon ili prebacim na komp. Kada istaliram trqzi mi neku sifru?

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Ima objasnjenje, instalira se app na oba telefona ako se dobro.secam i vrlo jednostavno u par koraka se sve odradi.

Huawei P30
 
Ne znam sta se s kamerom desava...
f35629d73ac0110ffc559aa8701f813c.jpg
7bc23f773020912c415bf981198c9e0d.jpg



Ovo je ista kosulja na fotkama btw...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne vjerujem da se pokvarila, fotkao sam i poslije i nije nikakvih problema bilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno je AI malo pobrljavio u tom trenutku. Moguće da mu je zasmatala jaka svetlost od reflektora u radnji. Meni se to dešavalo kada slikam na jakom suncu
 
Sala naravno, i meni se to znalo desiti. Kada ne fokusiram zeljeni predmet, promijeni boju skroz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno je AI malo pobrljavio u tom trenutku. Moguće da mu je zasmatala jaka svetlost od reflektora u radnji. Meni se to dešavalo kada slikam na jakom suncu

Meni se ovo cesto desava kada sa 1x prebacim na 2x zoom gde se odmah pojaca osvetljenje
 
Znam da je off, ali isto se meni desavalo na p30, pa je huawei ispravio bug.

Huawei P30
 
Ja jos uvek cekam da koriguju bag sa backspace posto ume ozbiljno da ide na zivce kad moram da cekam da bih obrisao slovo :<
 
Da li je neko mozda kupio ovu NeuralCam? Najvise me zanima jer sam negde procutao da moze sa njom night mode na ultrawide i prednjoj?
 
Ne znam sta se s kamerom desava...
f35629d73ac0110ffc559aa8701f813c.jpg
7bc23f773020912c415bf981198c9e0d.jpg



Ovo je ista kosulja na fotkama btw...

Kod nekvalitetnih svetiljki zna da šeta white balance u toku rada, isto tako zna i da treperi svetlo a ljudsko oko i mozak to za divno čudo kompenzuju i ti to ne primećuješ.
Imao sam ovakav problem kod burst fotografisanja, gde white balance šeta iz ljubičaste u zelenu i nazad.
 
To je to, 100% je bilo do osvjetljenja u prostoriji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li sam jedini koji nije primetio da sada youtube ide do 2160p i na 11ici i na 11pro/max?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja to imam na 14.0.1 [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko ima Whitestone staklo na IP 11 Pro i kako se pokazalo?
Staklo iz iStyle-a je posle jednog pada na plocice puklo(placeno je 4900).
 
Nemam na ip ali je odlično staklo (realno meni bolje nego fabričko na Samsungu. I ne znači da je loše to zaštitno ako je puklo a nije ekran, budi sretan, odradilo je posao!

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Prism je na dbrand sajtu 50% popusta (15 dolara kanadskih), dobijete dva u pakovanju. Fedex isporuka 8 dana do Srbije, free ako je kupovina preko 25$.
 
Pa koje je bolje na kraju? WS je skuplje to svakako[emoji1]
 
+1 za whitestone, odlicno staklo.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Kakva je baterija na ip11 u odnosu na p20, p30pro?

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno