Šta je novo?

iPhone 11

Ja imam takvu istu ali kopiju. Oko 20€ je. Tanja je i super je. Imam na oba telefona
c16b484fa827de83dcc19e30aa4a1e20.jpg

13e61c854f3c4470ac0b7b32a6ef3ada.jpg


Ovaj sam uzeo ženi za Xr u iStyle. Moshi. Mnogo dobar case steta sto ga nema za 11icu

b1659e9d2307a04083c60407df05a0d5.jpg






Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Apple iPhone 11 Pro Clear Case 7.200 RSD u dobro poznatoj prodavnici.
Da li se isplati? Nadam se da to nije ona maskica sa AliExpressa, jer te požute instant.
 
Ne isplati se. Imao sam je na Xr. Debela je, klizava. Ne znam da li žuti vratio sam je jer mi nije odgovarala, nju nikako. Meni generalnno najvise odgovara silicone case, osecaj u ruci je meni najbolji sa silicone case.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da ne kacim opet, ovo sto sam ja kupio, sve na nevidjeno, imate u bench oglasima.. fine su ali nekako nije to to


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto se tice grebanja... imao sam 11 Pro Green, cesto sam ga nosio bez maske i pojavljivale su se ogrebotine na ledjima, pokvasik krpu, istrljam i ogrebotine nestanu [emoji23] Sada imam 11 Pro Max sa AC+ i non-stop mi je u masci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
40df8bebd27c10192ec15a76668cd8a0.jpg


Meni je ovo omiljena, mnogo bolje mi je legla od svih Appleovih. Mist


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koja je ova? Lepo izgleda


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mist se zove,ima na KP. Ekstra leži u ruci, ne bude nezgrapan za korišćenje,a vrhunski štiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ko ne voli deblje maske, preporucujem tozo ultra thin. Skoro kao bez icega.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odlican odnos cena-kvalitet: https://www.ringkestore.com/collections/iphone-11-cases
U milimetar precizna izrada, ne pojavljuje se ''luft'', a ''klikovi'' za tastere su mnogo dobro odradjeni. Jos nisam video ni primer ''zutila'' posle xx meseci upotrebe ali svakako treba procitati i ostale komentare i utiske po netu.
 
Ali gde ovo kupiti ovde


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odlican odnos cena-kvalitet: https://www.ringkestore.com/collections/iphone-11-cases
U milimetar precizna izrada, ne pojavljuje se ''luft'', a ''klikovi'' za tastere su mnogo dobro odradjeni. Jos nisam video ni primer ''zutila'' posle xx meseci upotrebe ali svakako treba procitati i ostale komentare i utiske po netu.

Ringke pravi brutalne maske. Koristim Slim na XS.
Pre par dana otpakovao novu, jer je prva sacuvala telefon od 2 pada na beton.
Iako je tanka, moram priznati da jako dobro stiti od padova.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa preko sajta poručiš, mislim da nema da se uzmu ovako.
 
Na ebay imas njihov store i narucis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šteta ako ne može da se poruči za SRB.
Baš izgledaju dobro maske.
 
Bas sam sad vidio da ne moze. BiH nije excluded, pisao sam im ali niko ne odgovara...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno, naručen je telefon ali nisam uopšte pametan koju masku da uzmem. Najradije bih nosio telefon bez maske, ali ne znam koliko je to pametno.
 
Uzmi neki jeftini tanak providni silikon za pocetak, pa dok smo u karantinu probaj kuci da nosis bez maske. Ako ne ide stavis taj silikon dok ne uzmes nesto dobro. Sta znam, desi se da ispadne telefon , a bez maske nazalost sigurno ce se bar negde ogrebati...
Ja imam i apple care + pa opet ga nosim sa maskom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzmi neki jeftini tanak providni silikon za pocetak, pa dok smo u karantinu probaj kuci da nosis bez maske. Ako ne ide stavis taj silikon dok ne uzmes nesto dobro. Sta znam, desi se da ispadne telefon , a bez maske nazalost sigurno ce se bar negde ogrebati...
Ja imam i apple care + pa opet ga nosim sa maskom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa to je i plan generalno. Za ovaj moj crni iPhone X je nobrain izbor bio crni leather case, a ovo je već malo nezgodno, a zelena leather maska mi nešto nije baš...
 
Uzmi neku silikonsku, a ako neces, pozadi je telefon manje podlozan grebanju, ali ekran... blagi ocaj. Odmah staklo uzmi i zalijepi, meni se pojavile mikroogrebotine, a jos cuvam super.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se jako dopao Ringke Fusion Pine Green, telefon izgleda fenomenalno sa njim, možda i bolje nego sa clear varijantom:
https://www.ringkestore.com/products/iphone-11-pro-max-case-fusion

Gde se mogu kupiti ovi caseovi?
Ako imaš nekog u Nemačkoj npr, amazon završava posao ;)
Iskreno, naručen je telefon ali nisam uopšte pametan koju masku da uzmem. Najradije bih nosio telefon bez maske, ali ne znam koliko je to pametno.
Ako već praktikuješ bez maske, onda dbrand i uživaj

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ako imaš nekog u Nemačkoj npr, amazon završava posao ;)Ako već praktikuješ bez maske, onda dbrand i uživaj

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Pa praktikovao bih zbog izgleda telefona, najpre bih voleo da uopšte ne moram da nosim masku, a ako je već stavljam, hteo bih da se maltene ni ne primeti da je na telefonu.
 
Apsolutno isto sam razmisljao kao ti. Pokusao ga nositi bez maske, pa sam stalno razmisljao da li ce mi ispasti, pa onda stavio tanki silikon. Nakon toga problem sto nije isti osecaj u ruci, silikon klizi pa sam promenio par silikona providnih misleci da cu naci pravi. Kada nisam uspeo naci odgovarajuci onda stavio ove kopije apple silicone case na oba telefona. Sad, nadam se da ces ti moci bez maske ako ne razmisljas previse o telefonu [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@blackmore1911 Uzmi kod nas Nillkin nature i dobićeš to što tražiš [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Taj je jedini silikon koji je vredeo zbog onih izbocina sa strane da manje klizi ali ni to nisam uspeo da nosim duze od 10 dana [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno