Šta je novo?

iPhone 11

U Madjarskoj postoji Apple Store?

Ne nalazim ga na sajtu, ali nasao da ima regularno da se kupi u forintima, dok na primer Slovenija/CrnaGora/Hrvatska samo nudi jezik, nema store-a.

Kako se uzima taj porez, kakva je procedura?
 
U Beču je nama najbliži Apple Store, nijedna od ostali nabrojanih zemalja ga nema.
 
Pa to i pricam, ali jedini nude opciju kupi, koja kod cele okoline oko nase zemlje nudi kao sto sam gore rekao.. Zato sam zbunjen, sajt se ponasa kao da imaju store, a nije navedeno.
 
A kazite mi , posto vec pominjete, ako kupim Apple watch 5 u Aljasci posto mi je prijatelj tamo da li ce mi vaziti garancija kod nas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne, u Zagrebu je najblize, ako sam sobro zapamtio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema apple store u Madjarskoj. Ima isto istyle i i centre koji su resseleri. U Segedinu postoji radnja extreme digital koji takodje prodaju sve apple proizvode. Naruči se online, plati se tamo i urade sve papire za povrat PDV. S tobom se ide na afa izlaz iz Hu gde hu carinik overi sve. Posle par dana se vratiš u prodavnicu po lovu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vazi, hvala drustvo. :)

Nicol@ hoce, garancija od godinu dana vazi svuda, gde god uzeo Apple proizvod.
 
Poslednja izmena:
Sad sam se šokirao. Pao mi je battery healt na 99%, a telefon se nije ni razradio. Ne znam da li sam ga koristio 3-4 meseca. Punim ga nocu i ne mucim ga mnogo, na kraju dana mi uvek ostane oko 30-40% i opet mi se baterija kvari.

A ne znam ni da li je ikad postojala bespotrebnija stvar od procene kapaciteta baterije. To samo služi da obori cenu kad prodaješ polovan fon i da se nerviraš kad vidiš da ti procenti padaju. Ništa drugo.
 
Stvarno sokantno!(foto/video). Ja bi' tuzio Apple zbog telefona koji je doziveo tako dramaticnu degradaciju baterije a nije se posteno ni razradio.
 
Jes' vala, ja bi onda trebao da odem u Samsung, da se opasem bombama i da im zapretim da cu ih dici u vazduh, na 10e mi za 7 meseci otisla 10%
 
Ovim tempom će za 2 godine da padne na samo 94%. Sramotno je da telefon postane neupotrebljiv tako brzo.

Sent from my P30 Pro using Tapatalk
 
Nije to fora, nego jednom kad krene da pada, pada jako brzo onda. Čim ne pada jedno vreme, to nije dobro, a kad krene, odmah će da se poravna.
 
Meni se tel otkljucava i kada drzim oci zatvorene?! Da li je jos neko to primetio?
 
Kod mene ne otkljucava kada su oba oka zatvorena, dok na jedno zatvoreno otkljucava, sto prije nije bio slucaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Tako je jedno samo odskrinem bukvalno ckiljim on otkljuca , lagano neko rukom da mi otvori oko dok spavam i otkljuca npr :-D
 
Stvarno sokantno!(foto/video). Ja bi' tuzio Apple zbog telefona koji je doziveo tako dramaticnu degradaciju baterije a nije se posteno ni razradio.

A dobro majku mu, al stvarno je malo vremena da bi se javili znakovi habanja.

Meni nece da otkljuca ni kada su mi oci otvorene, a gledam negde sa strane. Otkljucava samo kad gledam u fon :)
 
Meni otkljuca cak i kada mi nesto prekriva pola face...ponekad me bas iritira to, jer kad vratim tel u dzeb neretko ostane ukljucen display te udjem u kameru ili slicno pa mi pojede par % baterije.... sta znam lepo je sto ga otkljucava cak i iz ugla ali preterase ga sa osetljivoscu:)
 
Ja ne znam kako je kod vas ali moj tel a i vecina 11 pro koje sam probao stucaju. Animacije ne teku glatko, danas sam ga wipe i sve iz pocetka podesio o i dalje steka. Ne ide mi u glavu kako je moguce da flagship radi ovako.
 
I meni stucka na lpm ispod 20% gada skacem sa app na app putom swype-a dole
 
Hajde snimi gdje stuca da i mi ostali probamo reprodukovati.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ma ispraznite batt na ispod 20% na lpm i bukvalno bas secka... ovo nije baronisanje... pisao sam i feedback sa ios 13.1.3 nisam primetio to... mozda je i znog zime ja ne znam ali bas ume da stuca
 
Meni ne šteka ništa. Sve radi savrseno. 11 obican. Al nisam radio nekoliko zadnjih apdejta. 13.2 mislim da je.
 
Ja sam ga digao sa 13.1.3 na 13.3 clean restore... videcemo nisam padao par dana ispod 20%
 
Ne mislim na lpm nego ovako, mnogo frejmova ispustenih se vidi. Mozda sam to samo ja, ali ih vidim. Zasteka trenutak kada animacija krene iz ikonice dok se otvara aplikacija. Secka i kada se uradi svajp za izlazak iz app. Insta, pinterest i jos par aplikacija seckaju dok se koriste al hajde to mogu da kazem da je do optimizacije ali ovo gore sto sam naveo je ios, sama kretnja po menijima secka nekada. Da li je znog hladnoce ili cega vec, nije uvek ali svaki dan se iznerviram. 6s i 8 sam koristio do pre mesec dana, juce sam bas probao i animacije rade mnogo bolje na oba nego na 11 pro.
 
Ja sam za sad samo u lpm primetio i poslao sam instant feedback...
 
Nazad
Vrh Dno